Avaldatud: 16. märts 2017
Kategooria: Uudised / Välisuudised

Dan Bilzerian: «Naised ei oska pokkerit mängida»

Dan Bilzerian jõudis taaskord pokkerimängijate radaritele, kuna suutis sõna otseses mõttes solvata igat naist, kes mängib pokkerit.

Kõik sai alguse sel pühapäeval, kui Cate Hall ja Mike Dentale planeerisid lähinädalatel pidada maha 10 000-dollarilise NLHE heads-up lahingu. Kui Bilzerian plaanitavast duellist kuulis, tegi ta Twitteris ootamatu säutsu, kus ütleb, et ükski naine ei oska pokkerit mängida.

Solvav säuts viis selleni, et paljud inimesed on nõus panustama Dan Bilzeriani vastu, kui Hall ja Bilzerian oleksid nõus pidama omavahel mängima. Muidugi see on ebatõenäoline, et Bilzerian üleüldse seda kaaluks.

«Naised ei oska pokkerit mängida» säuts ei jätnud külmaks ka üht maailma parimat naispokkerimängijat Liv Boereed, kes vastuseks nõelas Dan Bilzeriani mängu.

Olgu öeldud, et eelmise aasta lõpus ütle Bilzerian Card Player’ile antud interjvuus, et 2016. aastal ta kaotas pokkeris mõned miljonid dollarid.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal