Avaldatud: 19. veebruar 2016
Kategooria: Kõmu / Uudised

Dan Bilzerian ja Bill Berkins sõlmisid 1.2 miljoni dollari suuruse kihlveo

INSTAGRAMI KUNINGAS JA HIGH-STAKES POKKERIMÄNGIJA DAN BILZERIAN SÕLMIS 1.2 MILJONI DOLLARI SUURUSE KIHLVEO BILL PERKINSIGA, MILLE RAAMES DAN PEAB JALGRATTAGA SÕITMA LOS ANGELESEST 48 TUNNIGA LAS VEGASESSE.

Mõlemad mehed lisasid võidufondi 600 000 dollarit. Kui Bilzerian suudab sõita rattaga Los Angelisest 48 tunniga Las Vegasesse, siis võidab Bilzerian ning kui ei suuda, siis võidab Perkins.

Praegusel hetkel võib soosikuks pidada Perkinsit, sest Bilzerian sõitis jalgrattaga viimati 18 aastat tagasi ning lisaks arvas mees, et vahemaa pikkuseks on 447 kilomeetrit, aga tegelikkuses 514 kilomeetrit ehk Bilzerian peab pedaale sõtkuma 67 kilomeetrit arvatust rohkem.

Seega kihlveo võitmine võib osutuda Bilzerianile väga keeruliseks, aga tõenäoliselt ta ei hooli sellest, sest mees on hiilanud ennegi «pimesi panustamise» ja raha «põletamisega». Näitena eelmisel kuul ostis 100 000 dollari eest powerball loteriipileteid, mille peavõit oli 1.5 miljardit dollarit.

Ka Perkins on tuntud kihlvedude poolest. Eelmisel kuul sõlmis Perkins kihlveo Antonio Esfandiariga, kus viimane pidi 48 tunni jooksul liikuma ainult väljaasteid tehes. Kihlveo kohta saab rohkem lugeda SIIT.

ARUTELU FOORUMIS


€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal