Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #3061
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Villa stseen oli muidugi üks seriaali jaburamaid.
    Parim osa episoodist.

    Comment

    • numnuts
      Grinder
      • Dec 2010
      • 846

      #3062
      Re: Filmid ja sarjad

      weedsi vaatab keegi veel? Kohati mulle tundub, et liialt jaburaks asi läinud juba :/

      Comment

      • Romka
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1544

        #3063
        Re: Filmid ja sarjad

        [YOUTUBE]l5o7eaKIzgE[/YOUTUBE]
        /Ok vaatan hetkel, et see teema mingi aastast 2010 hoopis :D
        Last edited by Romka; 21.09.11, 23:02.

        Comment

        • valustyng
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2009
          • 450

          #3064
          Re: Filmid ja sarjad

          sellel mingid full episoodid ka kuskil?

          Comment

          • bounce
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 865

            #3065
            Re: Filmid ja sarjad

            the prestige

            srsly, kas nolanil halba filmi kah on?

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #3066
              Re: Filmid ja sarjad

              ei ole.

              Comment

              • bounce
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 865

                #3067
                Re: Filmid ja sarjad

                see oligi retooriline küsimus, ei oodanud vastust.

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #3068
                  Re: Filmid ja sarjad

                  it´s always sunny in Philadelphia on ikka nii nuts.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  lisaks algas täna Mentalist kah

                  Comment

                  • kvaliteet
                    Jube Noob
                    • Oct 2008
                    • 122

                    #3069
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Dexteri ja House preairid üleval

                    Comment

                    • levis
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1557

                      #3070
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Nikita ja Fringe vaatajatel põhjust tirima hakata, sest tänasest uued episoodid väljas.
                      Oktoobrist jätkuvad sarjad nagu Sanqtuary, Merlin ja The Walking Dead.

                      Comment

                      • paradigmlost
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 421

                        #3071
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Uus dexter vaadatud,... stndrd, tuleb loota põnevat seasonit, samas ootused pole enam liiga kõrged ka. Big Bang Theory s5 - nalajaks, nagu alati

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #3072
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas levis Vaata postitust
                          Nikita ja Fringe vaatajatel põhjust tirima hakata, sest tänasest uued episoodid väljas.
                          Oktoobrist jätkuvad sarjad nagu Sanqtuary, Merlin ja The Walking Dead.
                          Minu jaoks oli kõige tähtsam Supernaturali uue hooaja avaosa. Juba eelmine hooaeg oli paljude jaoks allakäinud, kuid minu jaoks nagu sarja täiskasvanuks saamine, eks paistab mida see hooaeg toob. Fringes eelmise hooaja lõpul ja selle hooaja alguses toimuvaga pole ma veel suutnud kohanduda.

                          Just "lõi pähe", et Fringe viimaste osadega kohanduda on sama raske, kui Pöidlaküüdi reisijuhiga galaktikas. Väga erinevad, kuid tekitavad sarnaseid emotsioone.
                          Last edited by Potsataja; 24.09.11, 14:51.

                          Comment

                          • Muusik
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 378

                            #3073
                            Re: Filmid ja sarjad

                            http://www.imdb.com/title/tt0780504/ lihtsalt WOW
                            ja uus Supernatural on ka lihtsalt WOW

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #3074
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Peale Supernaturali lõppu hakkasin otsima seletust sõnale "leviaatan" aga ei leidnudki. Vähemalt sain teada, et 17. sajandil elas üks inglane, kes mõtles üsna minu moodi (või mina tema moodi) ja kirjutas ühe raamatu, mille ma pean läbi lugema.

                              "The Fades" pole tehtud mingi kõva eelarvega, kuid esimese osa põhjal tundub, et midagi seal kivi all siiski peidus on.

                              Huvitav, mis oli näiteks filmide "Stalker" või "Solaris" eelarve omal ajal ? Mõni Hollywoodi pomo ei oleks vist isegi kulmugi liigutanud sellise summa peale aga ometi on need kaks sügaval NSVL ajal tehtud filmi teada igale sci fi fännile. Muide, kes veel ei tea, siis osa esimesest filmist on tehtud Eestis.
                              Last edited by Potsataja; 25.09.11, 17:32.

                              Comment

                              • numnuts
                                Grinder
                                • Dec 2010
                                • 846

                                #3075
                                Re: Filmid ja sarjad

                                See film - http://www.imdb.com/title/tt0873886/


                                Esiteks ma pean ära ütlema, et ma olen väga picki filmide suhtes.
                                Teiseks ma soovitan kellegile väga väheseid filme. Tõesti need mis saan kahel käel kokku lugeda.
                                Neid filme mis suckivad on palju, aga ma neid ei tee ka maha, sest maitsed on erinevad;

                                Kriitika in it.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...