Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]
Collapse
X
-
Re: Filmid ja sarjad
Vaatasin ka selle läbi ja midagi nii head pole kaua näinud.Algselt postitas Codecci Vaata postitust
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
+1Algselt postitas leits Vaata postitustmulle meeldis suht kõik asja juures .. lõpp vajus nats ära .. pole ammu nii "sisse elanud" filmile .. rocks
Ja sama mõte rasmeriga, et mõte oli super aga teostus ei tea ei täitnud nagu ootusi ära. Kuid super film siiski.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
HBO, Hoffmann, Nolte, Mann, Milch. Kõik eeldused , et tuleb epic sari.
11 detsember algab.
[YOUTUBE]kLvtAl_t2sI[/YOUTUBE]
http://www.hbo.com/luck/index.html
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Midagi analoogset oskab keegi soovitada?Algselt postitas Codecci Vaata postitust
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Sattusin täna vaatamas.Algselt postitas kjmrc Vaata postitustKes Tower Heisti on vaadanud?! Homme vist Ekraani vaatama või liiga fuked up film?
Ei saanudki aru, kelle jaoks selliseid filme tänapäeval tehakse. Rämps! Peaks nagu action olema aga ei ole.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
The Runaway Jury tuleb mul ette headest kohtufilmidest.Algselt postitas MTTSNG Vaata postitustKohtufilme ikka muidu.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
jep. see on päris hea.Algselt postitas rasmer Vaata postitustThe Runaway Jury tuleb mul ette headest kohtufilmidest.
Comment
Comment