Re: Filmid ja sarjad
Oo, kui sarnased istmed kui cinamonis, siis võib minna küll ..
kas seal saalis 2 (n2itavad hodorkovskit seal) on ka istme vahe ok? Tean et saal 1 oli timm, seal kannatas laiata päris okeilt
Oo, kui sarnased istmed kui cinamonis, siis võib minna küll ..
kas seal saalis 2 (n2itavad hodorkovskit seal) on ka istme vahe ok? Tean et saal 1 oli timm, seal kannatas laiata päris okeilt
Comment