Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #3091
    Re: Filmid ja sarjad

    Oo, kui sarnased istmed kui cinamonis, siis võib minna küll ..
    kas seal saalis 2 (n2itavad hodorkovskit seal) on ka istme vahe ok? Tean et saal 1 oli timm, seal kannatas laiata päris okeilt

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #3092
      Re: Filmid ja sarjad

      Sügisseriaalide ülevaade: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post371972

      Kolmas osa on veel tulekul.

      Comment

      • bounce
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 865

        #3093
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        Oo, kui sarnased istmed kui cinamonis, siis võib minna küll ..
        kas seal saalis 2 (n2itavad hodorkovskit seal) on ka istme vahe ok? Tean et saal 1 oli timm, seal kannatas laiata päris okeilt
        saal 2 on pmst sama.

        Comment

        • numnuts
          Grinder
          • Dec 2010
          • 846

          #3094
          Re: Filmid ja sarjad

          Person of Interest S01E01 on pretty nice vaatamine. Aga seda tuleb jälle oodata koguaeg mis on jama :/

          Keegi teab samalaadi seriaale mis juba mõni season kestnud?

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #3095
            Re: Filmid ja sarjad

            Two and a half men SO9E2 väljas.
            Ei kujuta ikka ette mis sest tulema hakkab. Tundub, et õige action pole veel käima läinud ja ma ei oska midagi loota atm.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #3096
              Re: Filmid ja sarjad

              Eelmine hooaeg kiideti ja nüüd pole keegi veel maininud "Boardwalk Empire" uue hooaja algust. Minu jaoks selline keskmine sari, vähemalt ma ei kasutanud esimese osa puhul edasi kerimist .

              Comment

              • numnuts
                Grinder
                • Dec 2010
                • 846

                #3097
                Re: Filmid ja sarjad

                Mis see 2011 aasta film on about bank robbery or something? Päris high rating oli. kaotasin silmist

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #3098
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Eelmine hooaeg kiideti ja nüüd pole keegi veel maininud "Boardwalk Empire" uue hooaja algust. Minu jaoks selline keskmine sari, vähemalt ma ei kasutanud esimese osa puhul edasi kerimist .
                  "Keskmine sari" ütleb su maitse kohta nii mõndagi. Paremini teostatud kui Thrones, kokkuvõttes second best.

                  Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                  Mis see 2011 aasta film on about bank robbery or something? Päris high rating oli. kaotasin silmist
                  http://www.imdb.com/title/tt0840361/ ?

                  Comment

                  • numnuts
                    Grinder
                    • Dec 2010
                    • 846

                    #3099
                    Re: Filmid ja sarjad

                    nop. too on 2010 aasta film. atm 2011

                    Comment

                    • numnuts
                      Grinder
                      • Dec 2010
                      • 846

                      #3100
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Läks aega aga põhjalik aju ragistamine ja nädalatagust browseri historit läbi kammides ma ta leidsin.

                      Ratinguga panin veits mööda või nädal tagasi oli seal number miskit 7 koma, aga anuway seems legit ja tahaks näha

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #3101
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                        Esiteks ma pean ära ütlema, et ma olen väga picki filmide suhtes.
                        Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                        Läks aega aga põhjalik aju ragistamine ja nädalatagust browseri historit läbi kammides ma ta leidsin.

                        Ratinguga panin veits mööda või nädal tagasi oli seal number miskit 7 koma, aga anuway seems legit ja tahaks näha

                        http://www.imdb.com/title/tt1541160/
                        Patrick Dempsey ja Ashley Judd.
                        Sure thing, Dolly.

                        Comment

                        • numnuts
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 846

                          #3102
                          Re: Filmid ja sarjad

                          ei saanud aru?

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #3103
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                            Patrick Dempsey ja Ashley Judd.
                            Sure thing, Dolly.
                            rofl

                            Comment

                            • overgrow
                              Jube Noob
                              • Nov 2010
                              • 109

                              #3104
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Üks parimaid sarju, mida viimasel ajal vaadanud olen on breaking bad. Soovitan soojalt kõigile. Viimase hooaja praegu viimane osa oli ikka sick!

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #3105
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Boardwalk Empire uus teise seasoni esimene osa oli nuts!

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Eelmine hooaeg kiideti ja nüüd pole keegi veel maininud "Boardwalk Empire" uue hooaja algust. Minu jaoks selline keskmine sari, vähemalt ma ei kasutanud esimese osa puhul edasi kerimist .
                                Jube hea sari. Üks nendest sarjadest kus olin kohe "hooked", vaatasin esimese osa ära ja siis kohe tõmbasin ülejäänud ka ja läks korralikuks maratoniks.

                                Comment

                                Working...