Re: Filmid ja sarjad
Shutter Island oli väga hea (Y)
Huvitav kas sellised filmid (Shutter Island, Inception, Matrix, Eternal Sunshine of the Spotless Mind) suurtele vandenõuteoreetikutele kuidagi ajudele ei hakka?
Shutter Island oli väga hea (Y)
Huvitav kas sellised filmid (Shutter Island, Inception, Matrix, Eternal Sunshine of the Spotless Mind) suurtele vandenõuteoreetikutele kuidagi ajudele ei hakka?
Comment