Re: Filmid ja sarjad
Vaatasin ära. Imo head nahka sellest Astonist ei tule. Naljad olid jube magedad ja ülepakutud.
Kuna see sari oli niivõrd Sheeni peale üles ehitatud, et ilma temata ei ole võimalik midagi sama ägedat samas stiilis teha, siis peaksid nad Astoniga hoopis mingit muud teemat/stiili arendama, aga tundus, et minnakse sama rada.
Vaatan juba kolmandat korda kõiki osasid koos Sheeniga läbi.
Algselt postitas k2snakalle
Vaata postitust
Kuna see sari oli niivõrd Sheeni peale üles ehitatud, et ilma temata ei ole võimalik midagi sama ägedat samas stiilis teha, siis peaksid nad Astoniga hoopis mingit muud teemat/stiili arendama, aga tundus, et minnakse sama rada.
Vaatan juba kolmandat korda kõiki osasid koos Sheeniga läbi.
TC
Comment