Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #3046
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Two and half men, s09ep01 üleval :) astoniga siis
    Vaatasin ära. Imo head nahka sellest Astonist ei tule. Naljad olid jube magedad ja ülepakutud.
    Kuna see sari oli niivõrd Sheeni peale üles ehitatud, et ilma temata ei ole võimalik midagi sama ägedat samas stiilis teha, siis peaksid nad Astoniga hoopis mingit muud teemat/stiili arendama, aga tundus, et minnakse sama rada.

    Vaatan juba kolmandat korda kõiki osasid koos Sheeniga läbi.
    Last edited by virukunn; 20.09.11, 16:07.

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #3047
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
      Vaatasin ära. Imo head nahka sellest Astonist ei tule. Naljad olid jube magedad ja ülepakutud.
      Kuna see sari oli niivõrd Sheeni peale üles ehitatud, et ilma temata ei ole võimalik midagi sama ägedat samas stiilis teha, siis peaksid nad Astoniga hoopis mingit muud teemat/stiili arendama, aga tundus, et minnakse sama rada.

      Vaatan juba kolmandat korda kõiki osasid koos Sheeniga läbi.
      IMO oli see küll natukene mage, aga siiski parem kui ootasin. Kuna teada, et Sheeni ei suuda ilmselt keegi asendada, siis ootused olid väga madalal. Ja ei nõustu, et nad nüüd sama teed pidi lähevad.... oli selline mixitud värk, äratundmisrõõmu + täiesti uut teemat. Eks näis kuidas asi edasi areneb. Maha ei kanna igastahes :)

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #3048
        Re: Filmid ja sarjad

        Kust saab vaadata seriaale online ilma alla tirimata?. Lappasin seda teemat kõvasti, aga ei suutnud leida linke... :S

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #3049
          Re: Filmid ja sarjad

          Mulle on alati see looserist vend rohkem naljakamana tundunud.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #3050
            Re: Filmid ja sarjad

            Mõlemad olid head imo.

            Comment

            • Romka
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1544

              #3051
              Re: Filmid ja sarjad

              It's Charlie Sheen's turn to step in to the celebrity hot seat for the latest installment of The Comedy Central Roast.
              [YOUTUBE]FWUB3LIpxiA[/YOUTUBE]
              http://eztv.it/ep/29595/the-comedy-c...hdtv-xvid-aaf/

              Comment

              • Stewie
                Jube Noob
                • Oct 2009
                • 198

                #3052
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                Kust saab vaadata seriaale online ilma alla tirimata?. Lappasin seda teemat kõvasti, aga ei suutnud leida linke... :S

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #3053
                  Re: Filmid ja sarjad

                  "Hawaii Five-0" teise hooaja esimene osa vaadatud ja mina olen rahul. BB viimasest neljast osas on samas ainult esimene pooleldi vaadatud. Krt teab, kas olen mina suvega muutunud või on hoopis sari muutunud.

                  "Entourage" paar esimest osa kavatsen mingi hetke ära vaadata, senini olen telekast möödaminnes paari osa näinud ja mõelnud "WTF, mida nad selles leiavad ?!?".

                  Comment

                  • Svenza
                    Svetlana aka Buldooser
                    • Oct 2008
                    • 3591

                    #3054
                    Re: Filmid ja sarjad

                    thx

                    Comment

                    • levis
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1557

                      #3055
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Potsataja;370567...... BB viimasest neljast osas on samas ainult esimene pooleldi vaadatud. Krt teab, kas olen mina suvega muutunud või on hoopis sari muutunud........
                      Hetkel viimane osa oli ikka üli nuts! :)

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #3056
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                        thx
                        ise vahin @ http://www.tv-links.eu/

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #3057
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas levis Vaata postitust
                          Hetkel viimane osa oli ikka üli nuts! :)
                          +1
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Ja fwiw, siis minu arvates pole BB kuidagi alla käinud 4nda hooajaga. Jah, mõned episoodid on tõesti nö sündmustevaesemad olnud, kuid BB ongi selline sari, mida veits teise pilguga vaadata - ladusalt üles ehitatud dialoogid jms detailid korvavad selle.

                          Comment

                          • numnuts
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 846

                            #3058
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Sain ka BB viimase osa vaadatud. Ikka väga nuts.
                            Pinkman'i lifestory ikka suht ulme. Alguses tavaline street nolifer narkar ja nüüd jalg kartelli ukse vahel... ootan järgmist!

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #3059
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Täna sai need neli viimast osa järjest ära vaadatud ja huvitav oli. Mõnede sarjade puhul on asi lihtsalt meeleolus kinni. Villa stseen oli muidugi üks seriaali jaburamaid.

                              Comment

                              • Svenza
                                Svetlana aka Buldooser
                                • Oct 2008
                                • 3591

                                #3060
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Jessie võiks tegelt Mike´i ja Gustavo ära koksata praegu ja kuhugi Mehhiko kõrbesse jätta. Waltil mure kaelast ja case closed.

                                Comment

                                Working...