Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #3076
    Re: Filmid ja sarjad

    Tänase BB lõpp oli ikka ülimalt sürr. Sick.. jälle nädal ootamist.

    Comment

    • numnuts
      Grinder
      • Dec 2010
      • 846

      #3077
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas fyte Vaata postitust
      Tänase BB lõpp oli ikka ülimalt sürr. Sick.. jälle nädal ootamist.
      Tahtsin sama kirutada enne, aga ei viitsinud. 35min oli suht igav ja viimased minutid panevad järgmist osa ootama.

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #3078
        Re: Filmid ja sarjad

        uus family guy hooaeg:)

        Comment

        • redddman10
          Grinder
          • Aug 2010
          • 703

          #3079
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
          uus family guy hooaeg:)
          yes.esimene osa oli hea juba kui peter baaris viski shotid tellis:D epic fun

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #3080
            Re: Filmid ja sarjad

            WTF American Dad hooaja esimene osa. :D

            Comment

            • widescreen
              Grinder
              • Dec 2010
              • 579

              #3081
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas Romka Vaata postitust
              [YOUTUBE]l5o7eaKIzgE[/YOUTUBE]
              /Ok vaatan hetkel, et see teema mingi aastast 2010 hoopis :D
              kas selle sarja leiab ka kuskilt? juhe juba koos otsimisest:D

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #3082
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
                Hmm, vapsik vaata the prestige näiteks ja nolanilt veel Memento kui esimene meeldib. Need vajavad süvenemist muidugi, mitte kõrval foorumdamist.
                Prestige oli ikka teh nuts, polegi midagi nii head, väga-väga ammu näinud.

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #3083
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                  kas selle sarja leiab ka kuskilt? juhe juba koos otsimisest:D
                  Väga reaalne, et asi jäigi ainult treileri/pilootosa tasemele ja ükski telekanal seda ei näidanud.

                  Comment

                  • trippin567
                    Julm Donk
                    • Mar 2010
                    • 65

                    #3084
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Person of Interest S01E01 tundus solid.

                    Comment

                    • levis
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1557

                      #3085
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Romka Vaata postitust
                      .......
                      Septembrist muidu selline sari tulemas.
                      [YOUTUBE]X6aNEIZwPFc[/YOUTUBE]
                      Esimene osa Terra Nova'st väljas, vaadatud ja mina vaimustuses ei ole, kohati isegi lasin veidi kiirluubis, aga võib-olla annan siiski teisele osale ka võimaluse

                      Algselt postitas trippin567 Vaata postitust
                      Person of Interest S01E01 tundus solid.
                      Oi, aga vot seda peab küll vaatama :D
                      Last edited by levis; 27.09.11, 08:31.

                      Comment

                      • Mäksu
                        FPP Pro
                        • Aug 2009
                        • 238

                        #3086
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Imo family guy uus osa oli suht pask võrreldes vanematega. ahjaaa, kuna cowboys & aliens tundus nii debiilne, mõtlesin, et vaatan ära aga jah see ikka täis pask, ärge vaevuge vaatamagi :D

                        Soovitaks viimastest filmidest mis näinud: "Rise of the footsoldier"
                        Inglismaa jalgpallihuligaanist patsaan liigub allmaailmas ülespoole vaikselt, saab korralikult möllutamist näha.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #3087
                          Re: Filmid ja sarjad

                          keegi Hodorkovski't ei ole vaatamas käind? Või on kuskilt netiavarustest dokumentaalina juba näha?
                          Trailer tundub päris põnev .. Tartus suckib see, et cinamon ei näita seda ning ekraanis on need istmevhaed 160cm pikkustele inimestele mõeldud :/

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #3088
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Kui ma viimati käisin ekraanis, polnud istmete vahed hullud midagi. Imo muutsid nad selle normaalseks juba mõned aastad tagasi.

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #3089
                              Re: Filmid ja sarjad

                              istme vahed on jah muudetud ekraanis ja kannatab vabalt vaadata, ainuke vahe cinamoniga on et seljatugi pole nii kõrge

                              Comment

                              • Dogers
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2500

                                #3090
                                Re: Filmid ja sarjad

                                uus dexter meeldis küll väga, dexter nagu dexter olema peab.

                                Comment

                                Working...