Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]
Collapse
X
-
-
Re: Filmid ja sarjad
Eile otsisin seda filmi ja samale päringule andis üle tunni pika ainimafilmi: Futurama - Into The Wild Green Yonder. Ei teadnudki, et futuramal on täispikk (või isegi täispikad) filmid olemas. Vaatasin ära ja nagu ikka futurama puhul ei saa sa miskit suurt filmielamust aga kui oled futurama/simpsonite fänn siis oli suht hea ajaveetmine.Algselt postitas bubba Vaata postitustinto the wild oli üsna hea vaatamine. Imelik et enne kahe silma vahele jäänud. http://www.imdb.com/title/tt0758758/
Muidugi pokkerimäng oli seal täiskino :)
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Sain ka just vaadatud ja väga hea vaatamine oli küll yep!Algselt postitas Nozzu Vaata postitustKinnitan. Üks mu lemmikuid.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
kes Tartus igavleb, lennaku täna Genialistide Klubisse. Double-billina linastuvad äge lühifilm Haiguste Ravi & Kormoranide "dokkar" - http://www.facebook.com/#!/event.php...225156&index=1Last edited by adam_q; 24.03.11, 11:17.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Filmisoovitus E.Taylori parimatest aegadest : http://www.imdb.com/title/tt0044760/
Huvitaval kombel on teine film, mis selle näitlejannaga seoses meenub http://www.imdb.com/title/tt0051459/
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Shameless US versioon ja Mr. Sunshine, uued ja huvitavad seriaalid kui keegi otsib midagi :)
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Minu lemmikfilmid TaylorigaAlgselt postitas Potsataja Vaata postitustFilmisoovitus E.Taylori parimatest aegadest : http://www.imdb.com/title/tt0044760/
Huvitaval kombel on teine film, mis selle näitlejannaga seoses meenub http://www.imdb.com/title/tt0051459/
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Kusjuures ma hakkasin täna mõtlema sõna ´´filmistaar´´ (naissoost) tähenduse üle ja jõudsin järeldusele, et see mõiste on devalveerunud. Kidman, Stone, Basinger,Roberts olid/on staarid, samas näiteks Fox ja paljud temasugused on lihtsalt mingid seksobjektid. Jolie osas ei oskagi nagu seisukohta võtta, ta on nii ühte, kui teist.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
mm, otsin mingit seriaali juba pikemat aega
vaatasin son of anarchy pilot-i ära, tundus päris hea, võtan selle ette vist
siiani olen vaatanud
that 70s show - ülikõva
how i met your mother - ülihea
entourage - päris hea
walking dead - päris hea
weeds - suht hea
dexter - suht hea
living in your car - mõttetu
blue mountain state - päris lahe
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Lisaks viggolt veel:Algselt postitas camu Vaata postitustMa ei tea kui sarnased, sest pole London Boulevardi näinud, aga History of Violence ja Eastern Promises on minu arust head asjad. Mõlemad Viggo Mortenseniga ja mõlemad vähemalt ühele Oscarile ka kandideerinud.
The Road: http://www.imdb.com/title/tt0898367/
Comment
Comment