Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2311
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    EZTV
    tänud!

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #2312
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas bubba Vaata postitust
      into the wild oli üsna hea vaatamine. Imelik et enne kahe silma vahele jäänud. http://www.imdb.com/title/tt0758758/
      Eile otsisin seda filmi ja samale päringule andis üle tunni pika ainimafilmi: Futurama - Into The Wild Green Yonder. Ei teadnudki, et futuramal on täispikk (või isegi täispikad) filmid olemas. Vaatasin ära ja nagu ikka futurama puhul ei saa sa miskit suurt filmielamust aga kui oled futurama/simpsonite fänn siis oli suht hea ajaveetmine.

      Muidugi pokkerimäng oli seal täiskino :)

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #2313
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
        Kinnitan. Üks mu lemmikuid.
        Sain ka just vaadatud ja väga hea vaatamine oli küll yep!

        Comment

        • adam_q
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1453

          #2314
          Re: Filmid ja sarjad

          kes Tartus igavleb, lennaku täna Genialistide Klubisse. Double-billina linastuvad äge lühifilm Haiguste Ravi & Kormoranide "dokkar" - http://www.facebook.com/#!/event.php...225156&index=1
          Last edited by adam_q; 24.03.11, 11:17.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #2315
            Re: Filmid ja sarjad

            Filmisoovitus E.Taylori parimatest aegadest : http://www.imdb.com/title/tt0044760/

            Huvitaval kombel on teine film, mis selle näitlejannaga seoses meenub http://www.imdb.com/title/tt0051459/

            Comment

            • Allanaator13
              FPP Pro
              • Sep 2009
              • 285

              #2316
              Re: Filmid ja sarjad

              Shameless US versioon ja Mr. Sunshine, uued ja huvitavad seriaalid kui keegi otsib midagi :)

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #2317
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Filmisoovitus E.Taylori parimatest aegadest : http://www.imdb.com/title/tt0044760/

                Huvitaval kombel on teine film, mis selle näitlejannaga seoses meenub http://www.imdb.com/title/tt0051459/
                Minu lemmikfilmid Tayloriga



                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #2318
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Kusjuures ma hakkasin täna mõtlema sõna ´´filmistaar´´ (naissoost) tähenduse üle ja jõudsin järeldusele, et see mõiste on devalveerunud. Kidman, Stone, Basinger,Roberts olid/on staarid, samas näiteks Fox ja paljud temasugused on lihtsalt mingid seksobjektid. Jolie osas ei oskagi nagu seisukohta võtta, ta on nii ühte, kui teist.

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #2319
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Devalveerunud kindlasti, aga mitte ainult naissoost ja mitte ainult filmi-.

                    Comment

                    • IamAllin
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 1653

                      #2320
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Vaatasin kellegi soovitatud London Boulevard'i ära ja peab ütlema, et SUPER film minu arust. Nüüd keegi hea inimene võiks soovitada sarnaseid filme nagu London Boulevard ja In Bruges.

                      Comment

                      • Madis_89
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 841

                        #2321
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Lol, vaatsin ka hiljaaegu neid, aga midagi sarnast kahjuks ei leidanud. Seega ootaks ka soovitusi.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #2322
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Ma ei tea kui sarnased, sest pole London Boulevardi näinud, aga History of Violence ja Eastern Promises on minu arust head asjad. Mõlemad Viggo Mortenseniga ja mõlemad vähemalt ühele Oscarile ka kandideerinud.

                          Comment

                          • Muusik
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 378

                            #2323
                            Re: Filmid ja sarjad

                            its kind of a funny story on päris hea vaatamine.

                            Comment

                            • Poke
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 995

                              #2324
                              Re: Filmid ja sarjad

                              mm, otsin mingit seriaali juba pikemat aega
                              vaatasin son of anarchy pilot-i ära, tundus päris hea, võtan selle ette vist

                              siiani olen vaatanud

                              that 70s show - ülikõva
                              how i met your mother - ülihea
                              entourage - päris hea
                              walking dead - päris hea
                              weeds - suht hea
                              dexter - suht hea
                              living in your car - mõttetu
                              blue mountain state - päris lahe

                              Comment

                              • jott
                                Jube Noob
                                • Jul 2009
                                • 183

                                #2325
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas camu Vaata postitust
                                Ma ei tea kui sarnased, sest pole London Boulevardi näinud, aga History of Violence ja Eastern Promises on minu arust head asjad. Mõlemad Viggo Mortenseniga ja mõlemad vähemalt ühele Oscarile ka kandideerinud.
                                Lisaks viggolt veel:
                                The Road: http://www.imdb.com/title/tt0898367/

                                Comment

                                Working...