Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2911
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Ranka on jumal, tegemist kõigest jeesusega.
    +1

    Comment

    • paradigmlost
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 421

      #2912
      Re: Filmid ja sarjad

      vaatasin just Source Code´i ja Memento ära.
      mõlemad solid vaatamised aga memento on lihtsalt puhas kuld. peagi tuleb teist korda vaadata.

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #2913
        Re: Filmid ja sarjad

        Imo on kõik mida Nolan puudutab puhas kuld.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #2914
          Re: Filmid ja sarjad

          tra vaadates mis kinodes atm .. no haiget crappy toodetakse .. midagi head actionit/comedyt/thrillerit on tlemas?

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #2915
            Re: Filmid ja sarjad

            vaata Nolani The Following ära.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #2916
              Re: Filmid ja sarjad

              Vaatasin Fast Five ära. Nagu ma eeldasin, siis füüsikaga on endiselt võssa pandud.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #2917
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                Vaatasin Fast Five ära. Nagu ma eeldasin, siis füüsikaga on endiselt võssa pandud.
                Ei ole ka eriti macho ja kangelaste stiilis filmide fänn aga Fast Five oli minu jaoks vägagi nauditav vaatamine. Soovitan.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #2918
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Koreakad on ikka hullud. Vaatasin filmi "I saw the devil" ära. Liigagi verine ja kohati rõve film kättemaksust ning mis saab siis, kui vahendeid valimata mõrvariga samale pulgale langeda. Pane päris mitu korda pead kõrvale keerama. Lisaks teeb Oldboy peakangelast kehastanud Min-sik Choi superrolli.

                  Veel soovitan vaadata filmi Ajeossi. Veidi lihtsam ning mitte nii rõvedalt verine ja rohkema actioniga (ülimalt punane lõpubattle on lihtsalt wtf) kui eelnev, aga mitte põrmugi halvem.

                  Nendele kahele lisada juurde eelnevate aastate pärlid Memories of a Murder ning The Chaser ja meeldejääv vaatamine on mitmeks õhtuks garanteeritud.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #2919
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Vaatasin Inceptioni ära. Ma ei tea, kas tegemist on plot-hole'ga või seda seletati ja ma ei pannud tähele, aga kuidas Saito teistega samal ajal üles ärkas? Ma ei mäleta küll, et sellest midagi räägitud oleks, kuidas limbo ajaliselt reaalsusesse suhtub.

                    Comment

                    • Rando
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2010
                      • 316

                      #2920
                      Re: Filmid ja sarjad

                      25th hour, suht hea.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #2921
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                        Vaatasin Inceptioni ära. Ma ei tea, kas tegemist on plot-hole'ga või seda seletati ja ma ei pannud tähele, aga kuidas Saito teistega samal ajal üles ärkas? Ma ei mäleta küll, et sellest midagi räägitud oleks, kuidas limbo ajaliselt reaalsusesse suhtub.
                        See film oli juba nii "keeruline" ja su sõnastus veelgi. Selle aruteluga jõuad loogilise mõtlemise ajuvabaduse tipuni - sama nagu ei suuda mõista, et universumil on vanus ja enne seda ei olnud mitte midagi, isegi mitte aega.

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #2922
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Omg ju just blew my mind ranka.

                          Comment

                          • isenseven
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 598

                            #2923
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Hakkasin Burn Noticet vaatama, siiamaani tundub ülinuts!

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #2924
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Ma vaatan ka Burn Notice´t tasapisi. Natuke häirib see liigne pehmus osades olukordades ja kust kurat ta raha võtab elamiseks ja muu stuffi jaoks, kui pidevalt vaeste ja nõrkade kaitseinglit mängib ?

                              Human Target oli minu jaoks igatahes usutavam. Lisaks oli Guerrero lihtsalt ülinuts karakter.
                              Last edited by Potsataja; 23.08.11, 11:23.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #2925
                                Re: Filmid ja sarjad

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Antud postituse põhjus:

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Last edited by Potsataja; 25.08.11, 20:46.

                                Comment

                                Working...