Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IamAllin
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 1653

    #2101
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
    Endal sama asi Office ja HIMYMiga - mitmed naljad ja osad on pärast 5 hooaega juba ammu meelest läinud, nagu uusi osi vaataks

    E: Soovitan kõigil komöödia fännidel vaadata sellist sarja nagu How not to live your life, vapustav :D
    tytyty nagu ülinuts sari :)

    PS: Käisin kinos just ning vaatasin sellist toredat filmi nagu "Tappev vaheaeg". Vaadatav, kuid midagi ülinutsi just polnud.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #2102
      Re: Filmid ja sarjad

      komöödia Be Kind, Rewind

      Kiiksuga huumor, Jack Black, kassahittide ülimalt low-fi remaked- naerda saab kõvasti

      TV1000 East näitab seda

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #2103
        Re: Filmid ja sarjad

        Black Swan - minule kui balleti kaugele inimesele oli alguses ehk natukene "igav" seda filmi vaadata. Kuidagi häiriv või ma ei oska öelda.
        Filmikunstilt kindlasti hea film.
        Ma ei oska seda kommenteerima...ma ise tahtsin vahepeal filmi mitu korda kinni panna (ballett on igav minu jaoks ja pole kunagi selles midagi leidnud) Samas hea, et lõpuni vaatasin... praegu on selline unknown tunne..105mõtet uitab peas, aga ühtegi selget mõtet pähe ei jõua. Ei oska mingit seisukohta filmile võtta... aga ju siis ikkagi hea :D
        Teist korda ei vaataks

        Comment

        • numnuts
          Grinder
          • Dec 2010
          • 846

          #2104
          Re: Filmid ja sarjad

          Tahan väga seda filmi näha


          Kellegil aimu millal kinodesse?

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #2105
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas numnuts Vaata postitust
            Tahan väga seda filmi näha


            Kellegil aimu millal kinodesse?
            Seal samal lehel on selline kasulik link nimega release dates.

            Lisaks oli vanasti superkinode koduleheküljel selline kasulik link nagu "tulevased filmid" vms.

            Comment

            • numnuts
              Grinder
              • Dec 2010
              • 846

              #2106
              Re: Filmid ja sarjad

              Ahso. Tänud, nüüd leidsin.

              Ja just vaatasin ära Top Gear S15E07 - väga vahva osa oli.

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #2107
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas numnuts Vaata postitust
                Tahan väga seda filmi näha

                Kellegil aimu millal kinodesse?
                Võib ka lisada, et Eestis jooksis see juba PÖFFi ajal ehk tasub silmad ka selliste festivalide ajal lahti hoida. Kuigi seda filmi ma (veel?!) väga selleks ei pea, siis väärt kraami leidub festivali ajal kõvasti.

                Comment

                • vonkartoffel
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1658

                  #2108
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                  Black Swan - minule kui balleti kaugele inimesele oli alguses ehk natukene "igav" seda filmi vaadata. Kuidagi häiriv või ma ei oska öelda.
                  Filmikunstilt kindlasti hea film.
                  Ma ei oska seda kommenteerima...ma ise tahtsin vahepeal filmi mitu korda kinni panna (ballett on igav minu jaoks ja pole kunagi selles midagi leidnud) Samas hea, et lõpuni vaatasin... praegu on selline unknown tunne..105mõtet uitab peas, aga ühtegi selget mõtet pähe ei jõua. Ei oska mingit seisukohta filmile võtta... aga ju siis ikkagi hea :D
                  Teist korda ei vaataks
                  Sorry kui mõte ei ole asjakohane, aga miks sa kirjutad filmist kui sul ei ole mõtet filmi kohta? Mis nagu sellest jutust välja pidi tulema, et kas film ei ole hea või et legalize weed, mina isiklikult ei saanud aru.

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #2109
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Vaatasin Dr House 6.hooaja ära 1.ööpäevaga.
                    Ca 15h (mõnikord on isegi hea haige olla).

                    Nüüd täna paar osa 7.hooajast vaadata ja siis tuleb ootama jääda uusi osasi.
                    Õnneks hakkab varsti Californication 4.hooaeg.

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #2110
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas noname Vaata postitust
                      Õnneks hakkab varsti Californication 4.hooaeg.
                      uuri süsteemi sest tegelt on natuke juba netti jõudnud asjad nii kaks osa

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #2111
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                        uuri süsteemi sest tegelt on natuke juba netti jõudnud asjad nii kaks osa
                        ongi nii:)
                        TY...
                        mina teadsin,et Original Air Date—9 January 2011

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #2112
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Mulle PREAIRid ei meeldi, jõle pikk vahe tuleb sisse.

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #2113
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Äsja Tallinnas Euroopa filmiauhindade poolt pärjatud Ghost Writer on päris hea ja intelligentne poliitiline põnevik, pinge püsib lõpukaadriteni.

                            Comment

                            • KeRRRt
                              Grinder
                              • May 2009
                              • 774

                              #2114
                              Re: Filmid ja sarjad

                              sarjadest vahtinud ja soovitan kõigile
                              2,5 meest (no ilmselgelt vaatavad enamik seda)
                              friends (nagu eelpool loetud, olen ka sitaks osasid ära vaadanud)
                              south park (vanas arvutis vaatasin kuni 9nda hooajani, siis kiskus kummaliseks(no action))
                              family guy (sama jama, kuni 8nda hooajani vist)
                              my wife and kids (seal on see äge neeger major payne'ist)

                              ja telkust pidevalt vahtinud acording to jim ja futurama ja hopa and faith vms.

                              kunagi sai ka californicationi esimene hooaeg ära vaadatud ja oli väga hea, dno, miks ma pole teist veel tõmmanud.


                              aga küsimus ka, et on mõni huvitav komöödi sari (pigem perekonnaga vms.), mida tasuks vaadata. kui just eelnimetatud enamik kõik meeldivad .tyyy

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #2115
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                                aga küsimus ka, et on mõni huvitav komöödi sari (pigem perekonnaga vms.), mida tasuks vaadata. kui just eelnimetatud enamik kõik meeldivad .tyyy
                                Modern Family

                                Comment

                                Working...