TV3
15:25 Animafilm Shreki jõulutrall (Shrek the Halls, USA, 2007)
15:55 Disney imeline maailm: Narnia kroonikad: prints Caspian (The Chronicles Of Narnia: Prince Caspian, Inglismaa, 2008)
Jah, 3 seasonit on ära vaadatud. Uuest aastast peaks siis 4. ka tulema. Erilisi emotsioone pole tekitanud, aga vist Hank'i attitude'i vms pärast on ikka kuidagi ära vaadatud kõik osad.
Jah, 3 seasonit on ära vaadatud. Uuest aastast peaks siis 4. ka tulema. Erilisi emotsioone pole tekitanud, aga vist Hank'i attitude'i vms pärast on ikka kuidagi ära vaadatud kõik osad.
Vaatasin filmikanalitelt paari head filmi, mõlemad küll mitu aastat vanad.
"In Bruges", eesti keeli "Palgamõrvarid Brügges" - selline huvitav Euroopa film, mis väga radarile ei kerkinudki, aga mitmed tugevad näitlejad ja jäi mulje, et film tehti, sest taheti, mitte papi kokku lükkamiseks.
"Stranger than fiction" - mitu Hollywoodi A-klassi staari, aga peamine tugevus on ikka story originaalsuses. Naljakas ja huvitav. (see on Eestis ka teles olnud, ETV-s vist)
Vaatasin filmikanalitelt paari head filmi, mõlemad küll mitu aastat vanad.
"In Bruges", eesti keeli "Palgamõrvarid Brügges" - selline huvitav Euroopa film, mis väga radarile ei kerkinudki, aga mitmed tugevad näitlejad ja jäi mulje, et film tehti, sest taheti, mitte papi kokku lükkamiseks.
"Stranger than fiction" - mitu Hollywoodi A-klassi staari, aga peamine tugevus on ikka story originaalsuses. Naljakas ja huvitav. (see on Eestis ka teles olnud, ETV-s vist)
sinust innustatuna tõmbasin ka filmi "In Bruges" ning hektel on poole peal ja no tõesti, pettuma ei ole pidanud. Väga super. TY
E: ja filmi lõpp oli ka väga super.
Kokkuvõttes 8.5/10
Soovitan soojalt.
Ja kui juba kriban siia, siis vaatasin just filmi "Spread". 7.5/10. Minu arust väga hea film.
E2: kui keegi oskab soovitada mõnda head briti filmi siis andke tulla. Midagi sarnast nagu nt: "In Bruges", "Green Street 1" ja "Green street 2" jne.
Päris hea oli imo, lõpp vb jäi veidi vaikseks... Aga üldiselt ma vihkan noortekomöödiaid (no enamus on ulme crap ka), nii et see ütleb nii mõndagi. Või oli mul lihtsalt hea tuju :)
Üks hea sari jälle läbi ja otsin soovitust järgmiseks.
Viimased meelepärased on olnud Breaking Bad, Weeds, Entourage ja viimane oli Chuck.
Otsin siis midagi samalaadsed kus põnevust, actionit, naisi, adrealiini ja nii edasi.
Comment