Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mardoon
    Julm Donk
    • Dec 2008
    • 83

    #2056
    Re: Filmid ja sarjad

    Esialgsetel andmetel juulis.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #2057
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
      TV3
      15:25 Animafilm Shreki jõulutrall (Shrek the Halls, USA, 2007)
      15:55 Disney imeline maailm: Narnia kroonikad: prints Caspian (The Chronicles Of Narnia: Prince Caspian, Inglismaa, 2008)

      ikka väga jubedad filmid.

      Comment

      • Rando
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2010
        • 316

        #2058
        Re: Filmid ja sarjad

        Keegi Californiacation'it vaatab?

        Comment

        • altzie
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 169

          #2059
          Re: Filmid ja sarjad

          Jah, 3 seasonit on ära vaadatud. Uuest aastast peaks siis 4. ka tulema. Erilisi emotsioone pole tekitanud, aga vist Hank'i attitude'i vms pärast on ikka kuidagi ära vaadatud kõik osad.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #2060
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas altzie Vaata postitust
            Jah, 3 seasonit on ära vaadatud. Uuest aastast peaks siis 4. ka tulema. Erilisi emotsioone pole tekitanud, aga vist Hank'i attitude'i vms pärast on ikka kuidagi ära vaadatud kõik osad.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Rando
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2010
              • 316

              #2061
              Re: Filmid ja sarjad

              Imo on ikka suht hea, narko, kepp ja kaklused. :)
              Hank on mõnus pohhui suhtumisega ellu.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #2062
                Re: Filmid ja sarjad

                See Californicationi Hank on vist Bukowski pealt maha viksitud? Tema raamatutes on ka Hank peategelane. :)
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • ziimukaz
                  Grinder
                  • Jan 2010
                  • 741

                  #2063
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Niiiice, Top Geari jõulueri väljas

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #2064
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Muideks Californicationi 4nda seasoni paar esimest episoodi on netti lekkinud.

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #2065
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Vaatasin filmikanalitelt paari head filmi, mõlemad küll mitu aastat vanad.

                      "In Bruges", eesti keeli "Palgamõrvarid Brügges" - selline huvitav Euroopa film, mis väga radarile ei kerkinudki, aga mitmed tugevad näitlejad ja jäi mulje, et film tehti, sest taheti, mitte papi kokku lükkamiseks.

                      "Stranger than fiction" - mitu Hollywoodi A-klassi staari, aga peamine tugevus on ikka story originaalsuses. Naljakas ja huvitav. (see on Eestis ka teles olnud, ETV-s vist)

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #2066
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                        Vaatasin filmikanalitelt paari head filmi, mõlemad küll mitu aastat vanad.

                        "In Bruges", eesti keeli "Palgamõrvarid Brügges" - selline huvitav Euroopa film, mis väga radarile ei kerkinudki, aga mitmed tugevad näitlejad ja jäi mulje, et film tehti, sest taheti, mitte papi kokku lükkamiseks.

                        "Stranger than fiction" - mitu Hollywoodi A-klassi staari, aga peamine tugevus on ikka story originaalsuses. Naljakas ja huvitav. (see on Eestis ka teles olnud, ETV-s vist)
                        sinust innustatuna tõmbasin ka filmi "In Bruges" ning hektel on poole peal ja no tõesti, pettuma ei ole pidanud. Väga super. TY

                        E: ja filmi lõpp oli ka väga super.

                        Kokkuvõttes 8.5/10

                        Soovitan soojalt.

                        Ja kui juba kriban siia, siis vaatasin just filmi "Spread". 7.5/10. Minu arust väga hea film.

                        E2: kui keegi oskab soovitada mõnda head briti filmi siis andke tulla. Midagi sarnast nagu nt: "In Bruges", "Green Street 1" ja "Green street 2" jne.
                        Last edited by IamAllin; 27.12.10, 18:43.

                        Comment

                        • EGERT
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1042

                          #2067
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Olen seitse või kaheksa korda vaadanud filmi "The brothers bloom" http://www.imdb.com/title/tt0844286/

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #2068
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Just käisin kinos vaatamas (õudus)komöödiat Tappev vaheaeg: http://www.imdb.com/title/tt1465522/

                            Päris hea oli imo, lõpp vb jäi veidi vaikseks... Aga üldiselt ma vihkan noortekomöödiaid (no enamus on ulme crap ka), nii et see ütleb nii mõndagi. Või oli mul lihtsalt hea tuju :)

                            Aga soovitan

                            Comment

                            • numnuts
                              Grinder
                              • Dec 2010
                              • 846

                              #2069
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Heia

                              Üks hea sari jälle läbi ja otsin soovitust järgmiseks.
                              Viimased meelepärased on olnud Breaking Bad, Weeds, Entourage ja viimane oli Chuck.
                              Otsin siis midagi samalaadsed kus põnevust, actionit, naisi, adrealiini ja nii edasi.

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #2070
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas Karikakar Vaata postitust

                                E: Soovitan kõigil komöödia fännidel vaadata sellist sarja nagu How not to live your life, vapustav :D
                                Sul mända torrentit ei ole jagada, kus hooaegade kaupa tõmmata saab.

                                Comment

                                Working...