Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #601
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas kollane
    mingit head sarja soovitage

    dexteri vaatasin ära tahaks miskit uut ja põnevat
    the 70s show

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #602
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas ESTPatrick
      the 70s show
      mõnda mitte komöödiat on vaja kah.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #603
        Re: Filmid ja sarjad

        Eilne "Contact High" PÖFFil oli küll väga hullumeelne (heas mõttes). Tegemist sellise narko-roadmoviega: http://www.imdb.com/title/tt0780002/
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • Sebastian_du
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 232

          #604
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas rohelinekonn
          mõnda mitte komöödiat on vaja kah.
          Castle on üks uus leid(minu jaoks) 2 hooaeg jookseb ja kui huumoriga krimi läheb siis peaks sobima

          Neid vist on juba mainitud aga Lie to Me ja SG:U

          Filmidest:
          Pirate Radio - kui hea muusika meeldib ja kuidas käis piraatlus old schoolis

          Zombieland - üli nutz

          Pandorum - Kui Sc-fi lähe siis see oli meeldiv üllatus

          The Hurt Locker - Sõda/draama

          Up - Oleneb kuidas vaadata me küll hirnusime iga kord kui mingi natsi vihje jälle ekraanile ilmus



          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #605
            Re: Filmid ja sarjad

            krt kuna twilighti DVDrip välja tuleb :D

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #606
              Re: Filmid ja sarjad

              "It's Always Sunny in Philadelphia"
              2005-?? IMDb rating: 9.6/10 - 18,801 votes

              "Friends" 8.9/10 - 59,235 votes
              "Family Guy" 8.8/10 - 46,258 votes
              "Two and a Half Men" 8.7/10 - 238 votes


              Esimene osa oli väga hea. VB saab üheks mu lemmikuks seebiks.

              Comment

              • teerajaja
                Grinder
                • Feb 2009
                • 815

                #607
                Re: Filmid ja sarjad

                Vaatasin " Guess Who " peaks mainima, et hea komöödia :)

                Comment

                • marxiku
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 471

                  #608
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Mainiks endale meelepäraseid filme:

                  Eternal sunshine of spotless mind http://www.imdb.com/title/tt0338013/
                  Man from earth http://www.imdb.com/title/tt0756683/
                  Ink http://www.imdb.com/title/tt1071804/
                  V for vendetta http://www.imdb.com/title/tt0434409/
                  Children of men http://www.imdb.com/title/tt0206634/
                  Fountain http://www.imdb.com/title/tt0414993/
                  Ghost Dog The Way of the Samurai http://www.imdb.com/title/tt0165798/
                  Reign over me http://www.imdb.com/title/tt0490204/
                  Training day http://www.imdb.com/title/tt0139654/
                  Escapist http://www.imdb.com/title/tt0961728/
                  Seven pounds http://www.imdb.com/title/tt0814314/
                  American history x http://www.imdb.com/title/tt0120586/
                  Requiem for a dream http://www.imdb.com/title/tt0180093/
                  Fight club
                  ...

                  Comment

                  • bounce
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 865

                    #609
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas Oliverk
                    Pät sellepeale soovitan sulle seriaali Man v Food. 2 hooaega best american fast food kohti. Igas osas challenge. Mulle kes head rasvast toitu hindab nuts sari :D
                    tirisin esimese seasoni alla, esimese osa esimesest minutist läks kõht jube tühjaks. saadanast sari.

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #610
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas marxiku

                      Ghost Dog The Way of the Samurai http://www.imdb.com/title/tt0165798/

                      nuts.

                      Comment

                      • paradigmlost
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 421

                        #611
                        Re: Filmid ja sarjad

                        hakkasin the big bang theory-t vaatama ja soovitan!!

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #612
                          Re: Filmid ja sarjad

                          friday night lights on solid

                          Comment

                          • Muusik
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 378

                            #613
                            Re: Filmid ja sarjad

                            "Lie to me" on ka sitaks hea

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #614
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas Codecci
                              miks te meessoost isikud Twilighti vaatate? ygos? või karm naine?
                              käisin eile 1. osa vaatamas. mitte-karmi naisega, kes tahtis minna. lähen see nädal 2. osa ka vaatama. miks?
                              tahan näha, miks see film nii pop on. mis müüb peagu? mis on teismoodi 10a tagasi tehtud noortefilmidega....
                              samal põhjusel käisin ka Harry Potterit vaatamas. huvitav on näha, kas muutunud on muinasjuttude põhikomponendid
                              või lihtsalt viisid, kuidas neid serveeritakse. 1. osa kohta võin küll öelda, et hetkel jookseb meil kinodes sellest filmist halvemaid filme päris palju.

                              üldiselt ma proovin filmidele läheneda nii, et järjestan filmid žanri siseselt heaks ja halvaks.
                              mitte žanre endid, kuigi eelistus on obv olemas.



                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #615
                                Re: Filmid ja sarjad

                                lähen kah see nädal seda vaatama.

                                Ja seda variatsiooni nimetatud sarja "It's Always Sunny in Philadelphia" hakkasin kah vaatama, päris lahe on. Hooajad on liiga lühikesed ainult saab kiirelt läbi eile tõmbasin esimese hooja ja juba otsas.

                                Comment

                                Working...