Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #2116
    Re: Filmid ja sarjad

    Sci Fy ja Fanatasy fännidele meeldetuletuseks: täna 21,25 on kanal2-s ``Beowulfi`` tele-esilinastus.

    Comment

    • akristjan
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 406

      #2117
      Re: Filmid ja sarjad

      tron oli väga lahe!

      Comment

      • KeRRRt
        Grinder
        • May 2009
        • 774

        #2118
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
        Modern Family
        suured tänud. faking cool sari :D

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #2119
          Re: Filmid ja sarjad

          keegi üldse tänapäeval filme ka vaatab? Või ma olen ainuke filmimaniakk, kes sarjadest lugu ei pea :D

          Igastahes sai selline film läbi vaadatud nagu:
          August rush - annaks 8/10-st. Vahepeal natukene venis ja õudsalt meenutas Oliver Twisti, aga no kui ikka filmi lõpus paar korda külmavärinad üle kere käisid, siis on ikka tegu väärt filmiga! Tõesti hea film ja üldse ei kahetse et vaatasin!

          Felon- Tüüpiline väikse storyga vanglafilm. Mulle isiklikult meeldivad absoluutselt kõik vanglafilmid, seega ei ole ma õige inimene punkte andma. Häiris see, et päris palju oli sellist ebaloogilisust/ebareaalsust. (just kohtusüsteemis)
          Last edited by k2snakalle; 05.01.11, 02:05.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #2120
            Re: Filmid ja sarjad

            V.2009.S02E01.HDTV.XviD-2HD on väljas

            Comment

            • Hullapple
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2009
              • 364

              #2121
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
              V.2009.S02E01.HDTV.XviD-2HD on väljas
              Niice,

              Üleeile ja eile vaatasin just terve esimese hooaja ära. päris ok tundus.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #2122
                Re: Filmid ja sarjad

                Eile vaatasin viimade Sofia Coppola filmi
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                ära. Peale Lost in Translationsit olid ootused suured, aga päris ei täitunud. Hea tundega kulgemise film siiski.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #2123
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Siin foorimis vist keegi soovitas ja soovitan uuesti. Neljaosaline dokseriaal 24/7: Road To The NHL Winter Classic on igale spordisõbrale küll kohustuslik vaatamine. Ma ise eriline hokisõber pole ning seda jälgin põhimõtteliselt ainult suurturniiride raames, aga taolist väga hästi tehtud dokseriaali nautisin küll täiega. Väga mõnustasti annab ülevaate kahe NHL tiimi tegemistest ja vastaseisust valimata kordagi pooli ning olles objektiivne.
                  Kes vähegi spordist ja selle telgitagustest huvitub, sellel soovitan kindlasti ära vaadata.

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #2124
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Vegas Cheats: Slot Scoundrel

                    Kui kellegil on infot ,kust seda näha/tõmmata siis andke teada.

                    Comment

                    • akristjan
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 406

                      #2125
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Ka shark out of wateri kohta

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #2126
                        Re: Filmid ja sarjad

                        13 on ikka v2gahea film:)

                        Comment

                        • Jack Jones
                          Jube Noob
                          • Aug 2009
                          • 143

                          #2127
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas camu Vaata postitust
                          Neljaosaline dokseriaal 24/7: Road To The NHL Winter Classic on igale spordisõbrale küll kohustuslik vaatamine. Ma ise eriline hokisõber pole ning seda jälgin põhimõtteliselt ainult suurturniiride raames, aga taolist väga hästi tehtud dokseriaali nautisin küll täiega. Väga mõnustasti annab ülevaate kahe NHL tiimi tegemistest ja vastaseisust valimata kordagi pooli ning olles objektiivne.
                          Kes vähegi spordist ja selle telgitagustest huvitub, sellel soovitan kindlasti ära vaadata.
                          Vaatasin ära ja väga meeldis, ise eriline hoki fänn pole, aga olen enam-vähem tähtsamate asjadega kursis, huviga vaatasin ja kuulasin. Väga põnev oli igatahes, kui veel mõnda head dokki spordis tead, anna teada.

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #2128
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas Jack Jones Vaata postitust
                            Vaatasin ära ja väga meeldis, ise eriline hoki fänn pole, aga olen enam-vähem tähtsamate asjadega kursis, huviga vaatasin ja kuulasin. Väga põnev oli igatahes, kui veel mõnda head dokki spordis tead, anna teada.


                            Aga palun - kõik on head.


                            Eile öösel sattusin juhuslikult sellise filmi peale - Redemption:The Stan Tookie Williams Story.
                            Tegemist siis LA Cripsi ühe asutajaliikme elulooga. Väga hea vaatamine.

                            Comment

                            • Muusik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 378

                              #2129
                              Re: Filmid ja sarjad

                              uus Californicationi hooaeg tõotab palju head :)

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #2130
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Ja horror film mis peaks värisema tõmbama oleks ... ?
                                (Imdb top50st vaatasin igasuguseid aga ei tea.. ei ole miskit peale läinud eriti)
                                Ty

                                Comment

                                Working...