Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2086
    Re: Filmid ja sarjad

    terminator 2, batmani filmidest dark knight ja star wars empire strikes back.

    Comment

    • numnuts
      Grinder
      • Dec 2010
      • 846

      #2087
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas fyte Vaata postitust

      Little Fockers (2010) - 8/10 eelmised osad meeldisid väga ning ka sellel pold miskit viga, naerda sai korralikult, dno miks seda paljud kritiseerivad. Soovitan ainult siis vaadata, kui eelmised 2 osa on nähtud.

      Mis eelmiste osade nimed on?

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #2088
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas lenC Vaata postitust
        terminator 2, batmani filmidest dark knight ja star wars empire strikes back.
        Leidsid kolm erandit ja siis ? Muide, kõik need kolm filmi on nö. ülikõvad. Batmani eelviimane osa oli muide ka oluliselt parem, kui esimesed.

        Algselt postitas alaska Vaata postitust
        Nägin Troni, midagi nagu oli, aga 3D küll silma ei hakanud, väljaarvatud subtiitrid.
        Alati, kui ma selliseid filme vaatan, mõtlen kohe pikalt teemal, et miks nad minuga ei konsulteeri ja sellist jama toodavad.
        Last edited by Potsataja; 31.12.10, 03:55.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #2089
          Re: Filmid ja sarjad

          No sa ütlesid, et järg ei ole kunagi parem kui originaal :) Proovin nagu lollakas juurde mõelda, aga rohkem ei tule.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #2090
            Re: Filmid ja sarjad

            Tagasi tulevikku 2

            Huvitav, miks seda enam telekas ei näidata... Pole mingi 5 aastat vähemalt näinud.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #2091
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas numnuts Vaata postitust
              Mis eelmiste osade nimed on?
              "Meet the parents" ja "Meet the Fockers"

              imdb aitab muidu :)

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #2092
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas lenC Vaata postitust
                No sa ütlesid, et järg ei ole kunagi parem kui originaal :) Proovin nagu lollakas juurde mõelda, aga rohkem ei tule.
                terminaator 2

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #2093
                  Re: Filmid ja sarjad

                  vaata 6 posti üles

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #2094
                    Re: Filmid ja sarjad

                    hihihi

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #2095
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Xmen 2, Spiderman 2, Aliens, LOTR 3, Bourne´i järjed.

                      Comment

                      • Madis_89
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 841

                        #2096
                        Re: Filmid ja sarjad

                        TorrentFreak reastas kümme telesarja, mida inimesed 2010. aastal kõige meelsamini internetist ebaseaduslikult alla sikutasid.


                        Hakkasin just losti täiesti algusest vaatama ka kusjuures, kunagi jäi pooleli kuskil 3-4 hooaja juures.

                        Comment

                        • air343
                          Julm Donk
                          • Apr 2010
                          • 50

                          #2097
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Ancient Aliens on päris lahe dokumentaal, History pealt jookseb. gooood

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #2098
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas Rando Vaata postitust
                            steven hawking: into the universe - päris hea
                            (Y) Hakkasin vaatama ühte, aga hiljem tõmbasin neid ma ei tea kui palju ja need kõik on väga head.

                            Comment

                            • Madis_89
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 841

                              #2099
                              Re: Filmid ja sarjad

                              btw homme saab etv pealt Sherlockit näha, see uuem versioon siis.
                              (22:05 Sherlock, 1/ 3: Etüüd roosas)

                              Comment

                              • k2snakalle
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2545

                                #2100
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                                Buried (2010) - 7/10, minu arust väga originaalselt (ja hästi) tehtud film, näitleja mängis oma rolli nii, et vaatajal tekib tunne, et justkui oleks ise seal..
                                maitse üle ei vaielda.
                                Aga no ma ei saa aru mida seal filmis nüüd nii väga originaalset oli?
                                Ja minu arust oli näitleja mängus palju vigu.

                                Comment

                                Working...