Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #2851
    Re: Filmid ja sarjad

    Kui ma BB eelmised seasonid järjest vaatasin, siis väga tihti kerisin edasi kohti, eriti kui see ema kaadrisse tuli. Ebameeldiv karakter. Kokkuvõttes siiski kvaliteetne asi.

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #2852
      Re: Filmid ja sarjad

      Hakkasin enne mõtlema ja kas HBO's on kunagi midagi sellist ka jooksnud, mis kriitikutelt enamasti negatiivseid kommentaare on saanud?
      Kõik mida mina vaadanud olen (Game of Thrones, Entourage, Boardwalk Empire, The Pacific, Deadwood, The Wire, The Sopranos, Oz ) on ülinutsid olnud ja kriitikute heakskiidu ka pälvinud.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #2853
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas alaska Vaata postitust
        Kui ma BB eelmised seasonid järjest vaatasin, siis väga tihti kerisin edasi kohti, eriti kui see ema kaadrisse tuli. Ebameeldiv karakter. Kokkuvõttes siiski kvaliteetne asi.
        Edasi kerinud? Wat? :D Kuidas nii üldse sarja võimalik jälgida on?
        Aga jah, eks BB olegi siuke diipim ja teistsugusem seriaal. Mul pole uute osade kohta küll midagi halba öelda olnud.

        ja spoilereid veits..
        Algselt postitas fyte Vaata postitust
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #2854
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas fyte Vaata postitust
          Edasi kerinud? Wat? :D Kuidas nii üldse sarja võimalik jälgida on?
          +1 Imestasin isegi. Ja noh Walti ema võib tunduda küll ebameeldivana, aga kui sa hindad ta olukorda tema vaatevinklist on täiesti mõistetav tema käitumine. Ei ole lihtne ka temal. Kuigi no kohati ta paneb ka lampi.
          Last edited by inward; 01.08.11, 23:22.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #2855
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
            Hakkasin enne mõtlema ja kas HBO's on kunagi midagi sellist ka jooksnud, mis kriitikutelt enamasti negatiivseid kommentaare on saanud?
            Kõik mida mina vaadanud olen (Game of Thrones, Entourage, Boardwalk Empire, The Pacific, Deadwood, The Wire, The Sopranos, Oz ) on ülinutsid olnud ja kriitikute heakskiidu ka pälvinud.
            Kuidas sa curbi välja jätad :( Kui pole näinud, siis link on siin, soovitan kõigile, kellele naerda meeldib.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #2856
              Re: Filmid ja sarjad

              "Captain America: The First Avenger" - WTF is this shit? Superkangelastest on tehtud halvemaid ja paremaid filme aga sellist varianti poleks küll oodanud.

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              Kui ma BB eelmised seasonid järjest vaatasin, siis väga tihti kerisin edasi kohti, eriti kui see ema kaadrisse tuli. Ebameeldiv karakter. Kokkuvõttes siiski kvaliteetne asi.
              Enamuste sarjade puhul kasutan ka ise aeg-ajalt sellist varianti. Lihtsalt vahel punnitatakse liialt palju, et vajalikud minutid täis saada.
              Last edited by Potsataja; 01.08.11, 23:57.

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #2857
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas lenC Vaata postitust
                Kuidas sa curbi välja jätad :( Kui pole näinud, siis link on siin, soovitan kõigile, kellele naerda meeldib.
                Kuna pole seda ( veel ) vaadanud.

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #2858
                  Re: Filmid ja sarjad

                  minumeelest on BB viimased 2 osa väga head olnud.

                  Comment

                  • Aristotep
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 605

                    #2859
                    Re: Filmid ja sarjad



                    Kiiduväärt film.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #2860
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Aristotepi link tuletas mulle hoopis meelde, et peab üritama "V Poiskah Kapitana Granta" ära vaadata, kui õnnestub.
                      Last edited by Potsataja; 02.08.11, 01:15.

                      Comment

                      • Cremer
                        FPP Pro
                        • Oct 2008
                        • 214

                        #2861
                        Re: Filmid ja sarjad

                        PMi palun mulle ka Pots kui selle leiad :)

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #2862
                          Re: Filmid ja sarjad

                          The Lincoln Lawyer oli üle pika aja päris korralik courtroom thriller koos heade esituste ning mitmete twistidega. Kellele kohtu teema istub, selle võiks soovitada.

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #2863
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Game Of Thrones VFX, äge värk.

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #2864
                              Re: Filmid ja sarjad

                              õõõhh.. see meloodia juba...oi kuidas tahaks uusi osi näha!!

                              Comment

                              • Aristotep
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 605

                                #2865
                                Re: Filmid ja sarjad

                                lugege raamatut parem ;p

                                Comment

                                Working...