Re: Filmid ja sarjad
Vaatasin ära. Sain kohe aru, et väga hea film on, aga eale 2.5 tundi vaatamist sain lõpuks aru, et ma ei saa midagi aru.
Palju häid mõtteid koorus välja, aga minu mind peab seda vähemalt ühe korra veel vaatama, et korralikult kohale jõuaks..
Algselt postitas variatsioon
Vaata postitust
Palju häid mõtteid koorus välja, aga minu mind peab seda vähemalt ühe korra veel vaatama, et korralikult kohale jõuaks..
Comment