Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • numnuts
    Grinder
    • Dec 2010
    • 846

    #2146
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    väge hea film! vist.

    Mr. Nobody
    http://www.imdb.com/title/tt0485947/
    Vaatasin ära. Sain kohe aru, et väga hea film on, aga eale 2.5 tundi vaatamist sain lõpuks aru, et ma ei saa midagi aru.
    Palju häid mõtteid koorus välja, aga minu mind peab seda vähemalt ühe korra veel vaatama, et korralikult kohale jõuaks..

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #2147
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas numnuts Vaata postitust
      Vaatasin ära. Sain kohe aru, et väga hea film on, aga eale 2.5 tundi vaatamist sain lõpuks aru, et ma ei saa midagi aru.
      Palju häid mõtteid koorus välja, aga minu mind peab seda vähemalt ühe korra veel vaatama, et korralikult kohale jõuaks..
      Täpselt sama siin :)

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #2148
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
        Äsja Tallinnas Euroopa filmiauhindade poolt pärjatud Ghost Writer on päris hea ja intelligentne poliitiline põnevik, pinge püsib lõpukaadriteni.
        Vaatasin ja meeldis. Soovitan.

        Comment

        • Jack Jones
          Jube Noob
          • Aug 2009
          • 143

          #2149
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          Vaatasin ja meeldis. Soovitan.
          Soovitan samuti, minu arust sai auhinnad õigustatult.
          Keegi veel mõnda head Polanski filmi soovitada oskab?

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #2150
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Jack Jones Vaata postitust
            Soovitan samuti, minu arust sai auhinnad õigustatult.
            Keegi veel mõnda head Polanski filmi soovitada oskab?
            Mulle meeldib näiteks Ninth Gate(fantasy) ja Bitter Moon (draama)

            Kahjuks tema kuulsamad filmid nagu näiteks Pianist ja Rosemary's Baby on mul siiani nägemata, ei oska kommenteerida.

            Death and the Maiden olen näinud, aga ei jätnud liiga suurt muljet.

            Comment

            • KeRRRt
              Grinder
              • May 2009
              • 774

              #2151
              Re: Filmid ja sarjad

              sai just modern family kõik osad ära vaadatud. kuradi lahe sari ikka. peab vist friendsi või californicationi taaskord tõmbama...

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #2152
                Re: Filmid ja sarjad

                Kasiino Jack - nimi on eksitav, filmi nimi peaks olema Poliitika Jack. Eriti ei meeldinud, A-Rühmast oli parem tho.

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #2153
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Vaatasin Tron: 1982 ja Tron: Legacy 3D ära.

                  Story annab soovida, 3D oli päris ängsa vaadata. 1982 on selle ajakohane film. :D

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #2154
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                    sai just modern family kõik osad ära vaadatud. kuradi lahe sari ikka. peab vist friendsi või californicationi taaskord tõmbama...
                    +1 @ modern family

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #2155
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Spartacus: Blood and Sand S02E01 homme saadaval ?

                      Comment

                      • Muusik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 378

                        #2156
                        Re: Filmid ja sarjad

                        spartacus: gods of arena esimene osa vaadatud..
                        hoho.. samahea kui esimene hooaegki
                        Last edited by Muusik; 22.01.11, 16:14.

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #2157
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                          E: Soovitan kõigil komöödia fännidel vaadata sellist sarja nagu How not to live your life, vapustav :D
                          Esimene osa tundus natuke ülevindi keeratud, aga muidu hea vaatamine ja ajab ikka naerma küll :)

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #2158
                            Re: Filmid ja sarjad

                            It's Kind of a Funny Story vaatasin just ja suht lahe oli soovitan http://www.imdb.com/title/tt0804497/

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2159
                              Re: Filmid ja sarjad

                              leitsin ka omale sarja: The Defenders. Kahest LA advokaadist .. Esimesed 4 osa p2ris tsill ...

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #2160
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                leitsin ka omale sarja: The Defenders. Kahest Las Vegase advokaadist .. Esimesed 4 osa p2ris tsill ...
                                FYP

                                Comment

                                Working...