Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #1951
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
    seeni süües on avatari hea vaadata.

    inceptioni jaoks oleks drugi vaja mis paneks inimest enda reaalsuses kahtlema.

    E: muidugi oleks see väga ohtlik :D

    E: lsd näiteks?
    Nojah, kui sa nii arvad. Imo pole nii seeni, kui lsd vaja. Piisab sellest, kui saate minu unenägusid jälgida ja Inceptioni max hinne oleks 3/10.

    Comment

    • Jack Jones
      Jube Noob
      • Aug 2009
      • 143

      #1952
      Re: Filmid ja sarjad

      Käisin täna Due Date "Õigeks ajaks" vaatamas, ja täitsa ok komöödia, Galafanaakis või kes ta ongi, mängib neid veits juhme karaktereid väga hästi

      Ja Oldboyd soovitan sajaga, vaatasin uuesti ja see on ikka väga hea film

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #1953
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas Jack Jones Vaata postitust

        Ja Oldboyd soovitan sajaga, vaatasin uuesti ja see on ikka väga hea film


        Seda mõtled?

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #1954
          Re: Filmid ja sarjad

          Pakun, et mõtleb jah! Imo ka väga vinge asi!

          Comment

          • Jack Jones
            Jube Noob
            • Aug 2009
            • 143

            #1955
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
            Täpselt see sammune, pmst soovitan kogu triloogia ära vaadata, aga see on kolmest parim

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #1956
              Re: Filmid ja sarjad

              Vaatasin ka Oldboy ära. Täitsa hea film jah :)



              vaadata neil kes on filmi näinud:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #1957
                Re: Filmid ja sarjad

                Mida te meil saadavatest filmikanalitest arvate?

                Kui mul veel Viasati kanalid olid, siis TV1000 East oli isegi suht ok, aga Premium näitab põhiliselt suvalisi blockbustereid ja Actionist ma ei räägigi.
                Showtime on selline imelik kanal, ma ei saagi hästi aru, mis tema kontsept on. Vanad blockbusterid, suvalised B-kategooria jamad... selline põhjakoristaja mulje jääb.

                Ma tean, et ma olen selle arvamusega tõsises vähemuses, aga minu meelest on meil saadavatest filmikanalitest kõige parem Silver Baltic: palju Euroopa toodangut ja Põhja-Ameerika indiefilmi.
                Mitte et sealt iga päev midagi vaadata oleks, aga ikka ja jälle näeb sellist kraami, mida mujalt ikka ei näe. Greenaway, Jarmusch; Prantsuse, UK, Skandinaavia ja Hispaania draamat; vahel harva isegi Aasia kino nagu Kar-Wai ja Kitano.

                Comment

                • basiilik
                  Julm Donk
                  • Nov 2010
                  • 38

                  #1958
                  Re: Filmid ja sarjad

                  oma lemmik Fat pizza ja Flight of the conchords soovitan soojalt

                  Comment

                  • oitarvi
                    Vana Tegija
                    • Jan 2009
                    • 1231

                    #1959
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                    Mida te meil saadavatest filmikanalitest arvate?

                    Kui mul veel Viasati kanalid olid, siis TV1000 East oli isegi suht ok, aga Premium näitab põhiliselt suvalisi blockbustereid ja Actionist ma ei räägigi.
                    Showtime on selline imelik kanal, ma ei saagi hästi aru, mis tema kontsept on. Vanad blockbusterid, suvalised B-kategooria jamad... selline põhjakoristaja mulje jääb.

                    Ma tean, et ma olen selle arvamusega tõsises vähemuses, aga minu meelest on meil saadavatest filmikanalitest kõige parem Silver Baltic: palju Euroopa toodangut ja Põhja-Ameerika indiefilmi.
                    Mitte et sealt iga päev midagi vaadata oleks, aga ikka ja jälle näeb sellist kraami, mida mujalt ikka ei näe. Greenaway, Jarmusch; Prantsuse, UK, Skandinaavia ja Hispaania draamat; vahel harva isegi Aasia kino nagu Kar-Wai ja Kitano.
                    Minumeelest Showtime ja Silver Baltic näitavad suht samalaadseid filme. Kohati ka korduvalt näidatud filmid üksteise kanaleis.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #1960
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Countdown to Zero

                      COUNTDOWN TO ZERO traces the history of the atomic bomb from its origins to the present state of global affairs: nine nations possessing nuclear weapons capabilities with others racing to join them, with the world held in a delicate balance that could be shattered by an act of terrorism, failed diplomacy, or a simple accident

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Last edited by inward; 27.11.10, 22:19.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #1961
                        Re: Filmid ja sarjad

                        mis nende sarjadega toimub?
                        miks uusi osasi enam ei tule?

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #1962
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Njaa. Walking Deadi ja Boardwalk Empire hooaja viimased osad siis järgneval/järgnevatel nädalatel.

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #1963
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Vaatasin skyline ära.. hmm .. world of wars´i ja independent day segu, mis ei küündinud mõlema filmi heale tasemele. Aga sci-fi fännina pidin lõpuni vaatama.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #1964
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Vaatasin kah skyline ära, mulle meeldis, polnud selline standartne holliwoodikas. Raha polnud muidugi heade näitlejate jaoks jagunud.

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #1965
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                                Vaatasin kah skyline ära, mulle meeldis, polnud selline standartne holliwoodikas. Raha polnud muidugi heade näitlejate jaoks jagunud.
                                Osakd soovitada sci-fi filme ? vb on mõni nägemata jäänud mul.

                                Comment

                                Working...