Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #3871
    Re: Filmid ja sarjad

    suvalises järjekorras:

    Brotherhood
    True Blood
    Brideshead Revisited
    The Thick of It
    Mad Men
    Office
    Sopranos
    Wire
    Breaking Bad
    Homicide: Life on the Street

    Comment

    • Cashmer
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2011
      • 438

      #3872
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
      suvalises järjekorras:

      Brotherhood
      True Blood
      Brideshead Revisited
      The Thick of It
      Mad Men
      Office
      Sopranos
      Wire
      Breaking Bad
      Homicide: Life on the Street
      huvitav valik, eriti Brideshead Revisited. Pole küll kõiki ülalmainitud seepe näinud või nende kohta lugenud, aga vist ühtegi komöödiasarja pole!

      Comment

      • Cashmer
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2011
        • 438

        #3873
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
        see on liiga hea asi
        tead sa veel mõnda humorisarja, mis on sama hea ja vaatamist väärt?

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #3874
          Re: Filmid ja sarjad

          Väga hea vaatamine:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #3875
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            Väga hea vaatamine:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Hakkan ka kohe vaatama. Kui ikka isa ütleb, et hea vaatamine, siis nii on.

            Comment

            • Madis_89
              Grinder
              • Feb 2009
              • 841

              #3876
              Re: Filmid ja sarjad

              GOT uus hooaeg algab 1. aprillil, ei jõua ära oodata.

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #3877
                Re: Filmid ja sarjad

                käisin hunger gamesi vaatamas, imdb näitab 8.4 vms. totaalne pask imo. jõle kuradi aeglane asi. samas ilmselt nendele tegelastele, kes arvavad, et drive ja see prantsuse tummcrap on väga head filmid, läheb see jama ruudus ka peale.

                Comment

                • Cashmer
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2011
                  • 438

                  #3878
                  Re: Filmid ja sarjad

                  vaatasin Park&Recreation piloodi ära. See on ju Office. Üks ühele. Aga ikka on superhea.

                  Eastbound&Down nii hea mu meelest ei ole. Aga vaadatav. Kaks osa vaadatud.
                  Modern Familyt vaatsin ka piloodi. Rohkem vist ei vaata.

                  Comment

                  • Cashmer
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2011
                    • 438

                    #3879
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas vennike Vaata postitust
                    käisin hunger gamesi vaatamas, imdb näitab 8.4 vms. totaalne pask imo. jõle kuradi aeglane asi. samas ilmselt nendele tegelastele, kes arvavad, et drive ja see prantsuse tummcrap on väga head filmid, läheb see jama ruudus ka peale.
                    imdb-st vaata ka palju kasutajaid on selle hinde andnud ning mis on filmi metascore.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #3880
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                      vaatasin Park&Recreation piloodi ära. See on ju Office. Üks ühele. Aga ikka on superhea.

                      Eastbound&Down nii hea mu meelest ei ole. Aga vaadatav. Kaks osa vaadatud.
                      Modern Familyt vaatsin ka piloodi. Rohkem vist ei vaata.
                      P&R tegijad ongi kaks Offissi tiimist tallad teinud tüüpi. Nemad on minu meelest on seda liini (totakad ametnikud, absurdsed tööülesanded) palju paremini, teravamini ja naljakamalt edasi arendanud. Nii käsikiri, karakterid on järgmisel levelil. Office viimaste hooaegade tase on väga heitlik - paar igavat ja magedat osa, siis sekka eksib päris hea.

                      E&D vaatamist soodustab meheks olemine vist :D.

                      MF vaatan ka ise, aga tuleb nõustuda - üldiselt liiga korrektne ja igav.

                      Comment

                      • isutuba
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 633

                        #3881
                        Re: Filmid ja sarjad

                        viskan kah enda watch listi siia.

                        1.Two and a half men
                        2.How i met your mother
                        3.Walking dead
                        4.White collar
                        5.Breaking in
                        6.Hustle
                        7.Psych
                        8.Californication
                        9.Burn notice
                        10.Cougar town
                        11.Nikita
                        12.Weeds
                        13.True blood
                        14.The Simpsons
                        15.Human target
                        16.Big bang theory

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #3882
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                          viskan kah enda watch listi siia.

                          1.Two and a half men
                          2.How i met your mother
                          ...
                          8.Californication
                          ...
                          16.Big bang theory
                          Neid sinu listist olen vaadanud. Minu subjektiivne arvamus - ei pretendeeri tõekomisjonis kaitsmisele:

                          1. esimesed hooajad vaadatav, mida aeg edasi seda igavam (naljad korduvad). hetke hooaeg suisa kohutav.
                          2. väga igav stsenaarium, kesised näitlejad. ei ole väga vaadatav.
                          8. täitsa vaadatav. kohati siiski liiga perversne ja labane isegi minu jaoks. seda kõike annaks stiilsemalt teha.
                          16. vaadatav, aga karakterid + loodud suletud maailm ei arene ja on ammendanud ennast ajapikku.

                          Comment

                          • Matu
                            FPP Pro
                            • Aug 2009
                            • 284

                            #3883
                            Re: Filmid ja sarjad

                            eks need huumori sarjad k6ik sellised ole mingi aja jooksusks
                            algul saadakse hea edu ja siis ei osata enam ära l6petada vaid nühitakse tuimalt mingit jama edasi ntx taahm on ikka alla igasusgust arvestust võrreldes sellega mis ta enne oli, pm mina l66ks selle sarja kyll cancelisse juba aga arvatavasti teenib see veel ilusti raha meestele

                            Comment

                            • paradigmlost
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 421

                              #3884
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              Neid sinu listist olen vaadanud. Minu subjektiivne arvamus - ei pretendeeri tõekomisjonis kaitsmisele:

                              1. esimesed hooajad vaadatav, mida aeg edasi seda igavam (naljad korduvad). hetke hooaeg suisa kohutav.
                              2. väga igav stsenaarium, kesised näitlejad. ei ole väga vaadatav.
                              8. täitsa vaadatav. kohati siiski liiga perversne ja labane isegi minu jaoks. seda kõike annaks stiilsemalt teha.
                              16. vaadatav, aga karakterid + loodud suletud maailm ei arene ja on ammendanud ennast ajapikku.
                              Üldiselt nõus sinuga, kuid TBBT tase on minu arvates siiski ka viienda seasoni lõpuks kõrgel ja teemasid on..

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #3885
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas vennike Vaata postitust
                                käisin hunger gamesi vaatamas, imdb näitab 8.4 vms. totaalne pask imo. jõle kuradi aeglane asi. samas ilmselt nendele tegelastele, kes arvavad, et drive ja see prantsuse tummcrap on väga head filmid, läheb see jama ruudus ka peale.
                                Käisin ka vaatamas eile. Nüüd olen veidi mõtteid kogunud ja saan kirjutada.
                                Filmi hype oli meeletu. Väga kõvasti reklaami ja väga kallitel kellaaegadel ja eventitel (superbowl). Film ise selle hype vääriline arusaadavalt pole. Tegemist pole väärtfilmiga seega Drive´i analoogiat ma ei kasutaks never siin, aga mingisuguse meelelahutusliku filmina on tegelikult täitsa vaadatav.
                                Imdb kõrge hinne on tekkinud fangirlide tõttu, kes raamatu headuse tõttu ka filmi vaatavad. Tõtt öelda, pidavat film olema raamatu sündmustikule vägagi truu ja seetõttu on hinne ka kõrge, eriti demograafilist hindamissüsttemi vaadates. Kuna raamatu autor Suzanne Collins on ise nii kaasstsenarist kui kaas produtsent, siis see raamatule truudus ka mõistetav.
                                Nüüd filmist ka. Esimene pool filmi oli hea. Näidati tegelasi ning loodi vaatajate ja peategelase vahel side, et vaatajatel kellelegi ikka kaasa oleks elada. Ja see toimis üllatavalt hästi. Teine pool filmist, ehk mängud ise jätsid sellise kahespidise tunde. Esiteks oli filmi raiting PG13, mistõttu verd pole peaaegu üldse. See jätab aga kogu filmi mõtte tahaplaanile, sest surmad ja kannatused ei tundu ekraanil niivõrd hullud nagu nad peaksid olema, vaid ajavad lihtsalt õlgu kehtima. Ka muutud dialoog ühtäkki väga imelikuks ning leidsin ennast mitu korda facepalmitamas.
                                Minule on Katnissi kehastav Jennifer Lawrence maru sümpaatne, sest Winter's Bone, film kus ta igas steenis vaadatav oli ja kus ta suure peaosa väga hästi välja mängis, oli minu arust suurepärane.
                                Üldse on filmil twilighti hõng kuidagi juures. MItte, et see film nii halb oleks, kui twilghti kohutav crap, vaid et algpõhjaks olev materjal pole eriti sisukas, et sellest mingit suurepärast filmi voolida.
                                Niisama ajaviite filmina pole asjal midagi viga. Kui oled noor naine siis ilmselt jätab film veelgi sügavama jälje.
                                Imdb hinne 7.1 oleks minu arvates õiglane.

                                Comment

                                Working...