Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jeebus
    määäääää
    • Jun 2012
    • 1409

    #4666
    Re: Filmid ja sarjad

    SMG-ega tuli meelde, et vaatasin ju Ringerit, 1. hooaeg praegu läbi, algus oli meh aga siis läks natuke paremaks

    Comment

    • PlanetRJ
      Jube Noob
      • Oct 2011
      • 173

      #4667
      Re: Filmid ja sarjad

      smg nibusi nägi väga hästi mtv movie awardsi spidermani paroodias,kuigi tal oli särk seljas,aga selle eest oli see niiske ja väga hästi oli näha

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #4668
        Re: Filmid ja sarjad

        Kust te neid filme ja sarju vaatate ? Kus pokkeriseriff üldse on ?
        Last edited by virukunn; 18.09.12, 19:15.

        Comment

        • PlanetRJ
          Jube Noob
          • Oct 2011
          • 173

          #4669
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas virukunn Vaata postitust
          Kust te neid filme ja sarju vaatate ? Kus pokkeriseriff üldse on ?
          ise vaatan sarju one tv shows ja tv links lehtedelt, aga filmid tirin alla kuna tahan tavaliselt teist korda uuesti vaadata mingi aja pärast,sarjasi ikka ühte osa 2 korda tavaliselt ei vaata

          Comment

          • Matu
            FPP Pro
            • Aug 2009
            • 284

            #4670
            Re: Filmid ja sarjad

            ise vaatan siit kui t6mmata ei viitsi
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Gang Starr
              FPP Pro
              • Sep 2012
              • 231

              #4671
              Re: Filmid ja sarjad

              lol, The Inbetweeners US version tuli http://www.imdb.com/title/tt1798695/

              Comment

              • valustyng
                Õpihimuline Mängur
                • Apr 2009
                • 450

                #4672
                Re: Filmid ja sarjad

                keegi ükspäev siin otsis varesesaare venelasi : https://docs.google.com/file/d/0B9ac...eDQ/edit?pli=1

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #4673
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
                  lol, The Inbetweeners US version tuli http://www.imdb.com/title/tt1798695/
                  tõmbasin 4 osa, vaatasin ca 30 sekki süvenenult, lasin veel 5 minta taustaks käia, ning close-delete

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #4674
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    kui ma õigesti mäletan, tundus Intouchables sulle ka liiga ülepingutatud. ma ei tea, kuidas sul eraelus lood inimsuhetega, lähedusega on - igatahes mulle tundusid mõlemad väga siirad, loomulikud ja inimlikud. soojad filmid. mõned emotsioonid ongi elus võimsad - ei anna üle pingutada.
                    Eile vaatasin Detachmendi ära. Mõlemad on omas klassis väga head filmid, kuid imo siiski väga erinevad. Sinu sõnadega minu sõnastuses oleks Detachment siiras, loomulik ja inimlik ning Intouchables soe film.

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #4675
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Persse, The Hobbit tuleb 3D's :/.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #4676
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Mitte ainult film, vaid uued prillid tulevad kah.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #4677
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Tegelt selle filmiga on see huvitav asi, et ta filmitakse 48 kaadrit sekundis, ehk näeb välja nagu Bold&beutifuli õuestseen. Kunagi oma uuel telekal panin kõik filtrid peale ja tegi kah filmid selliseks siledaks ja võltsiks, nagu teleteater, aga mõne aja pärast silmad harjusid ära. Kas kinos saab nüüd samamoodi olema, et mingi aja pärast harjub ära? Või ei näegi erinevust, kui kodus telekas samamoodi seadistatud?

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #4678
                            Re: Filmid ja sarjad

                            naise vennal on kodus miski Philipsi teler, mis kõik filmid ja jutud teeb teleteatriks. Jubedus ruudus. Ta ise ei saa arugi, sest silmad ära harjunud.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #4679
                              Re: Filmid ja sarjad

                              "Patton" 1970 (9/10) - ei ole just suur sõjafilmide sõber, aga see läheb nüüd kindlalt sellest vallast nähtute etteotsa koos "Letters from Iwo Jima" (9/10)-ga. Film siis kindral Pattoni tegemistest teises maailmasõjas.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by pastilaa; 20.09.12, 13:13.

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #4680
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Soovitan soojalt Parks and Recreation'it. Esimene hooaeg midagi erilist ei tundunud, aga hetkel iga hooaega kõvasti paremaks läinud ja äärmiselt mõnus kergem vaatamine.

                                Comment

                                Working...