Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cashmer
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2011
    • 438

    #3946
    Re: Filmid ja sarjad

    samuti teine osa vaadatud ja kavliteet on okei.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #3947
      Re: Filmid ja sarjad

      Päris 720p siiski pole, aga parem kui DVD kindlasti, selline 8 miinusega või nii.

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #3948
        Re: Filmid ja sarjad

        Game of thorones on küll hea aga kahjuks hakkab sisulist külge järjest rohkem segama tegelaste rohkus, neisse süvenemine ja nende välja joonistamine on nõrk kui mitte olematu, 140 olulist tegelast on liiga palju ja seda eriti kirjaniku teose kohta, kelle põhiline pluss näikse olevat heade tegelaskujude loomises, kahjuks ei oska ta neid enam rakendada nii nagu võiks ja seriaal ei anna edasi neid nii nagu võiks.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #3949
          Re: Filmid ja sarjad

          Ise plaanin korraga 5 osa vaadata, nii on ei valgu nii laiaks tegevus ja osalised.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #3950
            Re: Filmid ja sarjad

            Ma vaikselt kerin juba osa juttu edasi nagu teisegi paljukiidetud seriaali BE puhul. Kvaliteet>kvantiteet ja see mida naised saunas rääkisid mind antud sarjade puhul ei huvita.

            Comment

            • Mrt1989
              Grinder
              • Mar 2010
              • 999

              #3951
              Re: Filmid ja sarjad

              Torrentleech i 4 invite pakkuda , kes aktiivne ja ratiot oskab hoida võib PM i saata.

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #3952
                Re: Filmid ja sarjad

                Person of interest läheb iga osaga järjest paremaks.

                Kes reaalset meelelahutust otsib, see võib pettuda, aga nii soliidne lihtsalt kuidas nii tuim näitleja iga osa samamoodi pwnib. Ei pea muretsema vaid saab kogu seda tuima pwni jälgida.

                Pmst sama nagu housei vaadata. Iga osa sama valemi järgi. House endale ei meeldi, aga samas võtmes urban warfare töötab imo ülihästi.

                [YOUTUBE]VikiHzhRGG8[/YOUTUBE]

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #3953
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Viimane american pie kõige parem nendest mis old imo, terve film siuksed killud käisid kogueg ja aint naera.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #3954
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                    Person of interest läheb iga osaga järjest paremaks.

                    Kes reaalset meelelahutust otsib, see võib pettuda, aga nii soliidne lihtsalt kuidas nii tuim näitleja iga osa samamoodi pwnib. Ei pea muretsema vaid saab kogu seda tuima pwni jälgida.

                    Pmst sama nagu housei vaadata. Iga osa sama valemi järgi. House endale ei meeldi, aga samas võtmes urban warfare töötab imo ülihästi.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Tõesti ei viitsi ennast oma top10-e läbi vaatamisega vaevata, kuigi sinna PoI kohe raudselt kuulub.Taipupole kiitis Homelandi karaktereid, mina kiidan selle seriaali karaktereid.

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #3955
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Meibi on läbijooksnud siit, aga üks vaimukas koomiks meedia legaalsuse-piraatluse teemal, näiteks toodud Game of Thrones

                      Comment

                      • Cashmer
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2011
                        • 438

                        #3956
                        Re: Filmid ja sarjad

                        vaatasin spartacust - visuaalselt nii ülepingutatud. lõbumaja stseen oli halb sekspopurrii. ja pastilaa, kus see ilus paljas ihu on???

                        homeland - clare daines alati meeldinud. vaatsin kaks osa ja sisu keerdkäigud olid liiga etteaimatavad.

                        firefly - esimene seos, mis tekkis, oli et see meenutab tasemelt herculest jms. capten mali tegelaskuju tekitas tunde, nagu vaataks pornokat. tema mono-ja dialoogid olid nii jaburad ning need jaburad püksid ja see jabur vöö. pornokas.

                        lisaks sai vaadatud üks prantuses film, mida pikka aega olin soojas hoidnud. the dving bell and the butterfly. tõsieluline film, tavaliselt need suht head. aga see oli kohutav. prantsuse keelseid filme eriti ei vaata, sest see keel ei meeldi. üldse.
                        kokkuvõte: kaootiline, lonkav ja igav.
                        Last edited by Cashmer; 13.04.12, 07:05.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #3957
                          Re: Filmid ja sarjad

                          tuukrikellaga liblikas on üks mu lemmikfilme, käisin pöffil seda vaatamas ja hiljem ka mitu korda näinud. ma just soovitaks kõigil seda vaadata :)
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #3958
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Äkki Sa peaksid vähem pornofilme vaatama kui iga seriaal ja filmi meenutab Sulle pornofilme.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #3959
                              Re: Filmid ja sarjad

                              lol, las vaatab porri, ta mehel hea suguelu siis, ei muutu tüütavaks.....naise saad vapsik, siis saad ise aru mu pointist :)

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #3960
                                Re: Filmid ja sarjad

                                :D
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...