Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #3931
    Re: Filmid ja sarjad

    Nii Spartacuse hooaja lõpu lõpp kui ka GoT uue hooaja esimese osa lõpp olid räigelt rõvedad.

    Muidu ma paneks ka oma raha Bronni ja/või Khal Drogo peale.

    Muide, mulle tõesti ei meenu lähiajast ühtegi fiktiivset tegelast, keda ma rohkem vihkaksin kui Joffrey´d. Ma tõesti loodan, et mõni hull seda irl üle ei kanna ja Jack Gleeson saab rahulikult noorust nautida. Spartacuse neg. "kangelased" on tema kõrval tõelised inglid.
    Last edited by Potsataja; 03.04.12, 15:13.

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #3932
      Re: Filmid ja sarjad

      ma betiks Clegane ehk The Hound-i peale.

      Comment

      • Cashmer
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2011
        • 438

        #3933
        Re: Filmid ja sarjad

        Mu valik on Syrio Forel. Tüüp nottis puust mõõgaga raudrüüs mehi. Kuigi teme optmisim oli imekspandav kui ta puust mõõgaga ka hobustapja vastu läks, aga seda vist seletab tema viimane lause, et ta ei põgene never ever.

        Comment

        • Nozzu
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1140

          #3934
          Re: Filmid ja sarjad

          Jah, mul tuli kah hiljem Syrio meelde. Tundub päris hea panus. Tunduvalt kiirem kui teised ja tehniliselt pädevam.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #3935
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas donkament Vaata postitust
            ma betiks Clegane ehk The Hound-i peale.
            Kui ma õigesti mäletan, siis Hound sai seal nii mõnelgi turniiril hulka väiksemate meeste käest kõvasti rappida. Lihtsalt üks suur aeglane koll veel suurema mõõgaga.
            EDIT: Ai pagan, ma ajasin praegu tema venna Mäega või mis ta oligi, segamini.
            Hound oli ka minu valikus.
            Last edited by Nozzu; 03.04.12, 19:23.

            Comment

            • Madis_89
              Grinder
              • Feb 2009
              • 841

              #3936
              Re: Filmid ja sarjad

              The fuck, miks ma seda how I met your motheriga tutvumist nii palju edasi lükkasin. Esimesest osast pool vaadatud ja juba panin ülejäänud hooajad tõmbama. Fhkn awsome.

              Comment

              • kuco
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1910

                #3937
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
                The fuck, miks ma seda how I met your motheriga tutvumist nii palju edasi lükkasin. Esimesest osast pool vaadatud ja juba panin ülejäänud hooajad tõmbama. Fhkn awsome.
                Tule seda ütlema pärast kolmandat hooaega.

                Comment

                • PlanetRJ
                  Jube Noob
                  • Oct 2011
                  • 173

                  #3938
                  Re: Filmid ja sarjad

                  minu arust juba 2 hooaeg oli himym-l oli pask,nüüd viimased hooajad vaadand tavaliselt litsalt söömisekõrvale,õnneks peale seda hooaega tuleb aint 1 veel,etsiis võiblõpuni vahtida,aga naernud pole juba väga ammu selle sarja puhhul

                  Comment

                  • Madis_89
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 841

                    #3939
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Siis vaatan seda vähemalt niikaua kui see naljakas on. Enamus sarjad tegelikult ammendavad ennast paari hooajaga.

                    Comment

                    • Aristotep
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 605

                      #3940
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                      Eile Spartacust vaadates kerkis mu pähe mõte, et huvitav kas ja kui siis millisest Games of Thronesi kangelasest oleks Spartacusele areenil vastast?
                      Õige vastus on Gregor Clegane aka Mägi. See vend oli paras metsaline. Samas ei olnud temast, hoolimata võidust, vastast prints Oberynile.

                      Inetu tibi nimi oli siiski Brienne, mitte Bernie :D
                      Last edited by Aristotep; 04.04.12, 11:43.

                      Comment

                      • Madis_89
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 841

                        #3941
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Lisame vote'i selle tüübi kes mingist hetkest Daenerysega ringi jõlukuma hakkas ja iga kord võitluses ennast haavata lasi. Enne kui oma vastase tappis.

                        Comment

                        • Sebastian_du
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 232

                          #3942
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas Aristotep Vaata postitust
                          Õige vastus on Gregor Clegane aka Mägi. See vend oli paras metsaline. Samas ei olnud temast, hoolimata võidust, vastast prints Oberynile.

                          Inetu tibi nimi oli siiski Brienne, mitte Bernie :D
                          Tahtsin sama pakkuda, mängus oli ju mürk mitte "aus" asi ja viimases osas olev uus Kingsguard annab võimalusi.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #3943
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                            Game of thrones S02E02 väljas !!!
                            Kas see on tasemel heli ja video kvaliteediga nagu standard 720p versioonid ?

                            Comment

                            • PlanetRJ
                              Jube Noob
                              • Oct 2011
                              • 173

                              #3944
                              Re: Filmid ja sarjad

                              tv linksi andmetel küll teist osa väljas pole, pühpäeval vist on,ehk siis esmaspäeval saab vaadata, kui ma ei eksi

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #3945
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Kas see on tasemel heli ja video kvaliteediga nagu standard 720p versioonid ?
                                Sama hea jah enam vähem. Ehk täitsa vaatatav.
                                Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
                                tv linksi andmetel küll teist osa väljas pole, pühpäeval vist on,ehk siis esmaspäeval saab vaadata, kui ma ei eksi
                                Eksid ikka

                                Comment

                                Working...