Re: Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]
Päris solid, ning enamvähem jälgitavad subtiitrid ka saadaval. Kiidaks kõvasti rohkem, aga üks Titanicu stseen oli nii halb, et tõi kogu hinnangu alla.
Eestis filmitud muidu, ja tundub, et kohalikke näitlejaid ka osades rollides, kui Norra teisikud ei olnud.
Päris solid, ning enamvähem jälgitavad subtiitrid ka saadaval. Kiidaks kõvasti rohkem, aga üks Titanicu stseen oli nii halb, et tõi kogu hinnangu alla.
Eestis filmitud muidu, ja tundub, et kohalikke näitlejaid ka osades rollides, kui Norra teisikud ei olnud.
Comment