Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #3961
    Re: Filmid ja sarjad

    American Reunioni käisin eile vaatamas.. Imo päris khuul, vaata, et isegi ägedam kui mõni eelnev osa. Stifler on ikka nii epic tegelane :D

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #3962
      Re: Filmid ja sarjad

      Huvitav dok, mis räägib peamiselt kütusest ja sellega seonduvast ameerikas.

      Eleven years in the making, FUEL is the in-depth personal journey of filmmaker and eco-evangelist Josh Tickell, who takes us on a hip, fast-paced road...

      Comment

      • pokkerisheriff
        Grinder
        • Oct 2011
        • 824

        #3963
        Re: Filmid ja sarjad

        kuidas "alpimaja" meeldis? päris vaadatav tundus. lisaplusse annab see, et "Usume Andrus Veerpalu"-koolkond on delfi kommentaariumis hüsteerias suutmata mõista, et iga dopinguteemaline lugu ei pea olema tingimata AV mustamiseks ekraanile toodud.

        Comment

        • ment52
          Politseidokumendiga kusjuures!
          • Oct 2008
          • 1270

          #3964
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
          firefly - esimene seos, mis tekkis, oli et see meenutab tasemelt herculest jms.
          Sellise kommentaari peale pole sa siia teemasse postitama oodatud enam.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #3965
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
            firefly - esimene seos, mis tekkis, oli et see meenutab tasemelt herculest jms. capten mali tegelaskuju tekitas tunde, nagu vaataks pornokat. tema mono-ja dialoogid olid nii jaburad ning need jaburad püksid ja see jabur vöö. pornokas.
            IMDB kasutajate arvates on tegu siiski parima sci-fi sarjaga läbi aegade, mitte mingi pornokaga. Ise vaatasin just hiljuti teist korda läbi ja ei olnud enam üldse see emotsioon, mis esimesel korral. Nii 10 keskpärast või alla selle osa ja siis 4 tõesti head osa. Kusjuures enamvähem sarnane suhe on enamvähem kõigi heade sarjade puhul, eriti veel sci-fi ja fantasy žanri puhul. Lihtsalt esimene kord Fireflyd vaadates olid emotsioonid kuidagi väljaspool tavapäraseid piire.

            Hetkel vaatan John Carter´it, krt selle pealkirja väljamõtleja pidi küll "geenius" olema. Ma täiesti juhuslikult avastasin antud filmi. Tarzan on obv. kõigil meeles aga vaevalt nüüd nime "John Carter" mainimine eriti paljudel E.R.Burroughs´iga seondub.
            Last edited by Potsataja; 14.04.12, 01:36.

            Comment

            • kvaliteet
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 122

              #3966
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
              firefly - esimene seos, mis tekkis, oli et see meenutab tasemelt herculest jms. capten mali tegelaskuju tekitas tunde, nagu vaataks pornokat. tema mono-ja dialoogid olid nii jaburad ning need jaburad püksid ja see jabur vöö. pornokas.

              Comment

              • Cashmer
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2011
                • 438

                #3967
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                Sellise kommentaari peale pole sa siia teemasse postitama oodatud enam.
                ?

                kõik kasutajad võivad oma arvamust avaldada - ükskõik kui hea-halb-ropp see on - v.a. Cashmer. Huvitav. OK

                Comment

                • bauss
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 737

                  #3968
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                  ?

                  kõik kasutajad võivad oma arvamust avaldada - ükskõik kui hea-halb-ropp see on - v.a. Cashmer. Huvitav. OK
                  nii on jah paraku

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #3969
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                    Sellise kommentaari peale pole sa siia teemasse postitama oodatud enam.

                    +1

                    edit:

                    Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                    ?

                    kõik kasutajad võivad oma arvamust avaldada - ükskõik kui hea-halb-ropp see on - v.a. Cashmer. Huvitav. OK
                    keegi ei öelnud et sa ei või. Lihtsalt pole oodatud öeldi
                    Last edited by rohelinekonn; 14.04.12, 11:32.

                    Comment

                    • Cashmer
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2011
                      • 438

                      #3970
                      Re: Filmid ja sarjad

                      minu kommentaar, mille pärast mind siia enam ei ´oodata´ põhineb konkreetsel faktil, et see on low budget sci-fi western seriaal ning seda on ka igast kaadrist näha. see ei ole subjektiivne arvamus.
                      aga see, et dialoogid on kohutvad, on minu isisklik arvamus.

                      veel näiteid subjektiivsest arvamusest:

                      ´minu arust juba 2 hooaeg oli himym-l oli pask´,

                      ´käisin hunger gamesi vaatamas, imdb näitab 8.4 vms. totaalne pask imo. jõle kuradi aeglane asi. samas ilmselt nendele tegelastele, kes arvavad, et drive ja see prantsuse tummcrap on väga head filmid, läheb see jama ruudus ka peale´

                      ´Eesti film "Vasaku jala reede" - don't bother, kohutav. Sisu 0, lihtsalt mingid klipid kokku pandud mis peaks olema lahedad, aga ei ole sedagi´

                      ´tra mulle ei meeldi küll üldse kui filmidesse pannakse suvalisi tegelasi kes otseselt näidelda ei oska a la farmi-gabriel umbkottides ja nüüd siis selles bõuneri-ott´

                      ´Cube on ilge pask´

                      nopped siit foorumist, kes ära ei tundnud.

                      p.s.mis herculesel viga oli - tip top laupäeva hommikune seriaal. seega ma ei saa aru, kumba seriaali ma solvasin - herculest või fireflyd???

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #3971
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Who cares.. kuidas te küll nii õrnahingelised olete, et kohe kõike nii südamesse võtate ja nutuvõrega siia selgitama tulete.. :D Jumala pohh imo, mis keegi ütleb

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #3972
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                          minu kommentaar, mille pärast mind siia enam ei ´oodata´ põhineb konkreetsel faktil, et see on low budget sci-fi western seriaal ning seda on ka igast kaadrist näha. see ei ole subjektiivne arvamus.
                          aga see, et dialoogid on kohutvad, on minu isisklik arvamus.

                          veel näiteid subjektiivsest arvamusest:

                          ´minu arust juba 2 hooaeg oli himym-l oli pask´,

                          ´käisin hunger gamesi vaatamas, imdb näitab 8.4 vms. totaalne pask imo. jõle kuradi aeglane asi. samas ilmselt nendele tegelastele, kes arvavad, et drive ja see prantsuse tummcrap on väga head filmid, läheb see jama ruudus ka peale´

                          ´Eesti film "Vasaku jala reede" - don't bother, kohutav. Sisu 0, lihtsalt mingid klipid kokku pandud mis peaks olema lahedad, aga ei ole sedagi´

                          ´tra mulle ei meeldi küll üldse kui filmidesse pannakse suvalisi tegelasi kes otseselt näidelda ei oska a la farmi-gabriel umbkottides ja nüüd siis selles bõuneri-ott´

                          ´Cube on ilge pask´

                          nopped siit foorumist, kes ära ei tundnud.

                          p.s.mis herculesel viga oli - tip top laupäeva hommikune seriaal. seega ma ei saa aru, kumba seriaali ma solvasin - herculest või fireflyd???

                          Rollid olid lihtsalt segi läinud. VJR-s oli rohkem klubides hoorajat ja umbkottides oli kõva m*nniga venda põllule vaja.

                          Comment

                          • Romka
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1544

                            #3973
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Ott sai päris hästi debiiliku mängimisega hakkama imo?

                            Comment

                            • dabljuu
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 494

                              #3974
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Firefly - sel ajal kui ta ilmus oli väga kõva ( obv on selle lühikese ajaga seriaalide tase märgatavalt tõusnud üldiselt, 2002 -2003a alates sarjade kvaliteet hakkaski tõusma räigelt ) ja pmtselt omab see sari kultusstaatust ulmeringkonnas ( allkirjakogumised sarja jätkamiseks olid ja vaata veidi ringi internetis ). Kui sulle ei meeldinud on see su enda probleem ja kui sa võrdled seda porniga siis ma arvan papa freud oleks su heameelega omale patsiendiks võtnud.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #3975
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Tundsin ära ja Cube on tõesti ilge pask.

                                Eile vaatasin "No retreat, No surrender" ja see mu lapsepõlve lemmik meenutas küll gaypornokat, alates näitlejatest lõpetades dialoogi ja sisuga. Aga mulle ikka meeldis. Enam ei tehta kahjuks selliseid filme.

                                Comment

                                Working...