Re: Filmid ja sarjad
American Reunioni käisin eile vaatamas.. Imo päris khuul, vaata, et isegi ägedam kui mõni eelnev osa. Stifler on ikka nii epic tegelane :D
American Reunioni käisin eile vaatamas.. Imo päris khuul, vaata, et isegi ägedam kui mõni eelnev osa. Stifler on ikka nii epic tegelane :D
Ise vaatasin just hiljuti teist korda läbi ja ei olnud enam üldse see emotsioon, mis esimesel korral. Nii 10 keskpärast või alla selle osa ja siis 4 tõesti head osa. Kusjuures enamvähem sarnane suhe on enamvähem kõigi heade sarjade puhul, eriti veel sci-fi ja fantasy žanri puhul. Lihtsalt esimene kord Fireflyd vaadates olid emotsioonid kuidagi väljaspool tavapäraseid piire.
Comment