Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #4066
    Re: Filmid ja sarjad

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    selliste filmide pärast ongi kino välja mõeldud :)

    Comment

    • PlanetRJ
      Jube Noob
      • Oct 2011
      • 173

      #4067
      Re: Filmid ja sarjad

      tundub ikka väga jura,ei saa mina nendest action filmidest aru,etmis mõte neil nagu on, näitlejad ka muidugi siuksed kes oleks pidand juba 5 aastat tagasi näitlemise lõpetama

      Comment

      • adam_q
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1453

        #4068
        Re: Filmid ja sarjad

        no mida muud, kui actionit või katastroofifilme vaadata kinos? suahiili-indohiina olmedraamat võib telekast ka piiluda. ok, komöödiaid deidina ka ehk kinos.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #4069
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
          tundub ikka väga jura,ei saa mina nendest action filmidest aru,etmis mõte neil nagu on, näitlejad ka muidugi siuksed kes oleks pidand juba 5 aastat tagasi näitlemise lõpetama
          +1, väga harva saab lõpus nutta.

          Comment

          • mikk2468
            Vana Tegija
            • Nov 2009
            • 1039

            #4070
            Re: Filmid ja sarjad

            Hakkasin ka Underbellyt vaatama, siiamaani väga meeldib, kuigi esimene hooaeg alles poole peal. Justified meeldib ka väga, seal kolmana hooaja juures. Nii, et ty soovituste eest.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #4071
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas vennike Vaata postitust
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Ma imestan, et Michael Bay seda ei lavasta...temasuguse kaliibiga kutile sobiks selline film nagu rusikas silmaauku.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #4072
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                Ma imestan, et Michael Bay seda ei lavasta...temasuguse kaliibiga kutile sobiks selline film nagu rusikas silmaauku.
                Jumal tänatud, et ei lavasta. Tuleb film ka võibolla veidikenegi huvitav, mitte konstantselt millegi ülisuurelt õhkulaskmine.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #4073
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas alaska Vaata postitust
                  Olen viimase aasta jooksul kaks filmi lõpuni vaatamata jätnud, üks oli Four Lions. Naljakat polnud seal midagi, võibolla lõpupoole?
                  Teine oli see, kus Dicaprio Hooverit mängis.
                  Ma pooleli lausa ei jätnud kuna lõpplahendus pakkus mõningat huvi.

                  Põhiteema on aga see, et PoI´st on saanud minu minu top 1-2 sari koos ühe teise sarjaga.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #4074
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Keegi Shamelessi ka jälgib? Ise olen sel nädalal teisest hooajast kuskil 8 osa ära vaadanud ja entertainment value on ikka viimase peal. :D Näitlejate valik on ka igati täppi.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #4075
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Sain ühele poole teise hooajaga. Vahepeal läheb ikka väga ulmeks ära. Nagu ikka, siis minnakse ikka üle igasuguste eetika ja moraali piiride, kui vähegi võimalik.

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #4076
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Vaatasin viimase Person of Interesti osa ära.

                        Kas saab veel südamlikumat pwni korraldada, kui see sari?!

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #4077
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Kunagi WW2 ja nazi filme küsisin siis huvitav, et keegi seda ei soovitanud: http://www.imdb.com/title/tt1034303/

                          Üks paremaid selle teema filme mis näinud, lambist avastasin.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #4078
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            Võrratu film... soovitan soojalt:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            mulle väga meeldis

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #4079
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Kunagi WW2 ja nazi filme küsisin siis huvitav, et keegi seda ei soovitanud: http://www.imdb.com/title/tt1034303/

                              Üks paremaid selle teema filme mis näinud, lambist avastasin.
                              Seoses sellega, kas keegi juhtus nägema laupäeval/pühapäeval filmi nazist, kes oli tegelikkuses ise juut, aga vihkas juute koos sõpradega, Showtime pealt näitas veel. Ei mäleta enam pealkirja krt.

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #4080
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Comment

                                Working...