Re: Filmid ja sarjad
Keegi Misfitsi ka jälgib veel? Vaatasin uue hooajaga esimesed 3 osa jutti ära ja tundub, et sari on ikka alla käinud (tänu Nathani lahkumisele)..
Aga see American Horror Story tundub küll päris huvitav vaheldus. Esimesed 2 osa on üsnagi paljulubavad olnud, kuigi teine oli veits kahtlase süžeega.
Keegi Misfitsi ka jälgib veel? Vaatasin uue hooajaga esimesed 3 osa jutti ära ja tundub, et sari on ikka alla käinud (tänu Nathani lahkumisele)..
Aga see American Horror Story tundub küll päris huvitav vaheldus. Esimesed 2 osa on üsnagi paljulubavad olnud, kuigi teine oli veits kahtlase süžeega.
Comment