Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #3466
    Re: Filmid ja sarjad

    Keegi Misfitsi ka jälgib veel? Vaatasin uue hooajaga esimesed 3 osa jutti ära ja tundub, et sari on ikka alla käinud (tänu Nathani lahkumisele)..
    Aga see American Horror Story tundub küll päris huvitav vaheldus. Esimesed 2 osa on üsnagi paljulubavad olnud, kuigi teine oli veits kahtlase süžeega.

    Comment

    • Muusik
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 378

      #3467
      Re: Filmid ja sarjad

      Misfitsi viimane hooaeg jäi natuke alla esimestele jah kuid siiski hea meelelahutus. See uus tüüp oli päris hea asendus.
      American Horror Story vaata kindlasti ära - väga creepy värk.

      Comment

      • rollkopter
        Grinder
        • Oct 2011
        • 501

        #3468
        Re: Filmid ja sarjad

        millal californicationi uus hooaeg saabub telesse?

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #3469
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
          millal californicationi uus hooaeg saabub telesse?
          8. jaanuar.

          Comment

          • rollkopter
            Grinder
            • Oct 2011
            • 501

            #3470
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            8. jaanuar.

            ty

            Comment

            • bauss
              Grinder
              • Sep 2009
              • 737

              #3471
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas Muusik Vaata postitust
              American Horror Story vaata kindlasti ära - väga creepy värk.
              +1
              homme season finale

              Comment

              • ment52
                Politseidokumendiga kusjuures!
                • Oct 2008
                • 1270

                #3472
                Re: Filmid ja sarjad

                Esimese osa screener on väljas juba californicationil btw.

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #3473
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                  Esimese osa screener on väljas juba californicationil btw.
                  nii on.
                  täna vaatasin ära.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #3474
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Mu jaoks jäi "Luck" veidi igavaks. Justnimelt tegevuskoht on võõras ning ebahuvitav. Võib minna heaks, aga selleks oleks vaja mõnda karakterit, kellele natukenegi kaasa elada. Hetkel sügavalt pohhui, kõigist.

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #3475
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Vaatasin Warriori ära ja läks insta top 5.

                      http://www.imdb.com/title/tt1291584/
                      Just vaatasin ka ära ja väga hea film on.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #3476
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Keegi on youtube laadinud üles täies mahus kunagise eksperementaal lühidoki "Jürgensonid"
                        Puhas kuld mis seal ikka toodeti. Kuna lapsepõlves sai ise ka päris palju Lehtses oldud siis kergelt nostalgiahõnguline ka :)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #3477
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                          Keegi on youtube laadinud üles täies mahus kunagise eksperementaal lühidoki "Jürgensonid"
                          Puhas kuld mis seal ikka toodeti.
                          Nõus sinuga (jõulude on ikka imede aeg :))!

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #3478
                            Re: Filmid ja sarjad

                            IMDB-l on top 250 + saab iga žanri top 50 näha, aga kas kuidagi rohkem (nt top 500) pole võimalik näha skoori järgi?

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #3479
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Hea töö! Tegin ükspäev tööpäeva. Tahtsin im4 vaatama minna. Tellisin naise ka! Läksin vaatama Tree of Life´i mis oli pehmelt öeldes pask. Oli küll tahetud ilgelt palju, aga obv isegi liigselt ilusate visuaalidega ei saadud sellega hakkama. Ilmselged visuaalid ja ilmselgelt mitte hinge minevad.
                              Vaatasin samal päeval puhtalt vihast ära veel paar filmi, ilma et peaks nendest aru andma.
                              Moneyball - korralik spordifilm pesapallist, mille teema absoluutselt ei häiri. Väga hea peanäitlejatöö, korralikult kaasaelatav stsenaarium. Väga hea film.
                              Warrior - Olin kuulnud palju head, ei pidanud pettuma. Kuigi. Esimene pool filmi oli super. Erinevad tegelased. Veidi fighti. Ja siis.... Ma rohkem ei taha spoilida

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #3480
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Warriori fenomenist ma küll aru ei saanud. Suht selline meh film. UUUU UFC aga sellest nüüd ka ei piisanud. Stsenaarium oli ju täisjura imo.

                                Comment

                                Working...