Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]
Collapse
X
-
-
Re: Filmid ja sarjad
Algselt postitas Potsataja Vaata postitustAristotepi link tuletas mulle hoopis meelde, et peab üritama "V Poiskah Kapitana Granta" ära vaadata, kui õnnestub.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
wtf sa elad kuskil kivi all või mis toimub?Algselt postitas qbj0hn Vaata postitustSain ühelt sõbralt kõik hooajad sarja "Weeds" päris normaalne asi tundub.
Räägib californias elavast emast kes savu müüb pmst :D.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Pole kunagi teleka inimene olnud ja pole sarju ka kunagi alla tõmmanud. Peale seda kui sõber Entouraget soovitas olen hakanud tõmbama ja õhtuti vaatama.Algselt postitas bauss Vaata postitustwtf sa elad kuskil kivi all või mis toimub?
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Tahtsin juba kirjutama hakata, et "wtf seda on mingi 6-7 hooaega väljas juba", aga siis hammustasin leveli läbi.Algselt postitas vapsik Vaata postitustOhhh, paistab päris lootustandev. Ty mainimast.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Mida v***u ? Hakkasin Thor´i vaatama ja esimese 15 minuti sisse on juba asiaat ja neeger topitud ?!? Fantasy on üks asi aga see, et neeger ja asiaat Asgardis ringi tatsavad on hoopis teine asi. Tra, kuhu me oma maailmaga niimoodi jõuame ?
Last edited by Potsataja; 08.08.11, 16:23.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Muuseas, 5. raamat on väljas: A Dance with Dragons.Algselt postitas Aristotep Vaata postitustlugege raamatut parem ;p
saadavl meie raamatupoodides, korralik 1000lk tellis.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Kindle's on kõik raamatud pisikesedAlgselt postitas muhkLionu Vaata postitustMuuseas, 5. raamat on väljas: A Dance with Dragons.
saadavl meie raamatupoodides, korralik 1000lk tellis.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
+1. Endale täitsa meeldis. 2h möödus põnevaltAlgselt postitas camu Vaata postitustThe Lincoln Lawyer oli üle pika aja päris korralik courtroom thriller koos heade esituste ning mitmete twistidega. Kellele kohtu teema istub, selle võiks soovitada.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Wilfred.Algselt postitas IamAllin Vaata postitustEi saa sellest Wilfredi vaimustusest aru, vaatasin esimese osa ära ning teise osa poole pealt laksisin kinnni...ehk peaks uuesti proovima -.-
Fullstacks have more fun.
Comment

Entourage kolmas episood väljas
Comment