Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #3646
    Re: Filmid ja sarjad

    Minu teada pole FAF ennast kunagi ka kunstiks nimetanud või Oscarile kandideerida soovinud, aga võimalik, et ma eksin.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3647
      Re: Filmid ja sarjad

      Huvitav.
      Endale Drive üldse ei meeldinud. Suht actioni vaene ja igav imo. Tavaliselt muidu taolised filmid istuvad.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #3648
        Re: Filmid ja sarjad

        Mõtlesin siin, et Drive on minu jaoks sama mõistetamatu nagu
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        või siis
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Pole lihtsalt antud mulle annet tõelise kunsti mõistmiseks.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #3649
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
          ma ei võrdleks tarantino filme driveiga üldse, kaks eri asja.
          Aga jah minu jaoks jääb küll tavaliseks ajaviite filmiks ei midagi enamat. Tõesti ei mõista seda wow efekti mida te kõik kisate. Ja kui keegi plaanib selgitada siis palun mitte 1 lausega et nii täiuslikult tehtud vms. Ma ei väida et oleks halvasti tehtud. Oli küll kõik tip top ja väga hea näitlejatöö. Aga siiski kõigest tavaline ajaviide ja mitte midagi mida hiljem mäletada või rääkida
          Mis film 2011 parem oli? Ei olegi midagi hämmastavalt head, lihtsalt üks hea vaatamine üle pika aja kinos uutest filmidest, sest enamus mis välja tuleb on crap.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #3650
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            Pole lihtsalt antud mulle annet tõelise kunsti mõistmiseks.
            ütle veel, et need kõik ühed "purkis*ttujad" ka. igaks juhuks.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #3651
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Mis film 2011 parem oli? Ei olegi midagi hämmastavalt head, lihtsalt üks hea vaatamine üle pika aja kinos uutest filmidest, sest enamus mis välja tuleb on crap.
              tuleb igati nõustuda.

              ja siis tuleb msni leits taas ja ütleb: "ou anna filmisoovitusi, aga mitte mingeid 89nda aasta omi". film, mida siis soovitasin oli korra siitki läbi käinud:

              [YOUTUBE]BT2al2t2jnU[/YOUTUBE] .
              soovitan korra veel. äkki vähemalt üks inimene muudab oma võimsaid "enne 2009 oli ainult saast niikuinii" kriteeriume :D. minu poolt tätte garantii sellele filmile!

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #3652
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Mis film 2011 parem oli? Ei olegi midagi hämmastavalt head, lihtsalt üks hea vaatamine üle pika aja kinos uutest filmidest, sest enamus mis välja tuleb on crap.
                2 tulevad pähe. Rohkem esialgu mitte.

                Comment

                • pokkerisheriff
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 824

                  #3653
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Mis film 2011 parem oli? Ei olegi midagi hämmastavalt head, lihtsalt üks hea vaatamine üle pika aja kinos uutest filmidest, sest enamus mis välja tuleb on crap.
                  pole ise "drive"-i näinud, aga kui kurdad, et 2011 pole eriti häid filme tulnud, siis mine vaata sellist asja nagu "artist". ma arvan, et 99% inimestest, kes seda vaatama lähevad (k.a. need kes ette juba nina kirtsutavad, et mustvalge tummfilm saab olla ainult igav saast), tulevad saalist rahulolevana välja. "artist" ei ole mingi super kunstiteos, aga meelelahutusena on see väga hea lihtne film, mis toimib.

                  EDIT: kino artises jookseb see veel vähemalt järgmise nädala esimesel poolel.
                  Last edited by pokkerisheriff; 03.02.12, 20:43.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #3654
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Tavaliselt need filmid, mis väga sügava jälje jätavad, on nähtud mingil eluhetkel, kui sai mõne karakteri või olukorraga hästi samastuda. Või võrdleme neid hiljuti nähtud teiste filmidega või oli kinos fantasiline surroundsound jne. Endale näiteks väga paljude lemmik "shawshank Redemption" esimesel vaatamisel eriti ei meeldinud, praegu kui näen, vaatan ikka uuesti läbi ja väga hea film on. Mõni teine jälle, mis kunagi hullult meeldis, ei huvita praegu enam üldse. Kunagi lapsena "Kevadet" vaatasin/lugesin, oli Arno raudselt lemmiktegelane, preagu vaatan, et valus jobu ja Toots on ikka lahe vend.
                    "Drive" pole näinud, aga plaanin vaadata ja tänu siinloetud kommentaaridele vaatan kindlasti originaal DVD pealt, et heli puhas oleks, mul suht head kõlarid.

                    Comment

                    • PlanetRJ
                      Jube Noob
                      • Oct 2011
                      • 173

                      #3655
                      Re: Filmid ja sarjad

                      25th hour oli küll väga kõva spike lee film ,aga seda do the righ thing polegi näind, checkin kindlalt

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #3656
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas jozik Vaata postitust
                        Kurja küll, seda ma arvasingi. Sõber enda autoga sõites teeb filmi trikke. Minu teada on neid autosid veel, kus automaatkastiga, saad ka ise käike lapata nii kuidas süda lustid ja kas mitee uued DSG kastid ei ole nagu poolautomaadid jne jne jne mitte filmitrikk, mitte ulme, vaid inimeste laiskus mis on lõpuks viinud progressini.

                        Drive´i puhul ongi kõige nauditavam see aeglus. Alguses vaatasin, et krt läbinähtava sisuga actionpäktsion, aga võta näpust, väga meisterlikult tehtud film. See kuidas ja mida näidati oli meisterlik.
                        Läheb ot-ks, aga need kastid on ammu olemas, mis on automaadid, aga saad ise käike lapata. Samas selle kiirendus on olemuselt ja helilt hoopis teine ikka mis tavalisel manuaalil.

                        Siiski sooviks teada, et mida täpselt ja kuidas nüüd meisterlikult Drives näidati. Kui see film lihtsalt nii super on, siis peaks ju põhjendused lihtsalt utlema, mitte vaid, et film on meisterlik.

                        Sest no tõesti see WOW effekt jääb sellel filmil ikka täiega ära ja läheb minust mööda. Seega sooviks teada millele tähelepanu pöörata filmi vaatamise ajal, et mis selle filmi nüüd nii heaks teeb.

                        edit: olen seda viimast küsimust ka siin korduvalt küsinud.. keegi vastanud ei ole.
                        Last edited by k2snakalle; 03.02.12, 23:38.

                        Comment

                        • Cashmer
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2011
                          • 438

                          #3657
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          Tavaliselt need filmid, mis väga sügava jälje jätavad, on nähtud mingil eluhetkel, kui sai mõne karakteri või olukorraga hästi samastuda. Või võrdleme neid hiljuti nähtud teiste filmidega või oli kinos fantasiline surroundsound jne. Endale näiteks väga paljude lemmik "shawshank Redemption" esimesel vaatamisel eriti ei meeldinud, praegu kui näen, vaatan ikka uuesti läbi ja väga hea film on. Mõni teine jälle, mis kunagi hullult meeldis, ei huvita praegu enam üldse. Kunagi lapsena "Kevadet" vaatasin/lugesin, oli Arno raudselt lemmiktegelane, preagu vaatan, et valus jobu ja Toots on ikka lahe vend.
                          ma arvan, et on olemas filmid, mis meeldivad olenemata vanusest, meeleseisundist, aastajast vms.
                          samastumise teema on rohkem puberteetikute teema.
                          mu absoluutne lemmik film on aastast 1971 - a clockwork orange - juba 9 aastat.

                          käsnakallele:
                          drive meeldis, aga loomulikult pole see mu all time top 10-s, vaid see on hea film. eriti kui oled nii palju jama näinud viimasel ajal ja siis tuleb drive, mis tundub siis kohe eriline maiuspala.

                          suurepäraseid filme,meistriteoseid, kultusfilme ei ilmu iga aasta. küll aga häid. hinnangut antakse alati võrdluses millegagi. drive on hea film.

                          alaska rääkis kevadest, siin on film, mida ma plikana korduvalt nägin ja siiani ajab naerma, nende ´arno ja tootsi ja teelega´ kasvasin ma üles.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Last edited by Cashmer; 04.02.12, 08:50.

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #3658
                            Re: Filmid ja sarjad

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            U mad?

                            Jah, mulle meeldib Drive. Sulle meeldib FAF. The End!

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #3659
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Glen glenbury ross oli tõsiselt hea. Oskate äkki veel soovitada midagi, kus on teravaid mõttega dialooge?
                              Vanakooli huumorit vaataks ka.
                              Last edited by con; 06.02.12, 00:06.

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #3660
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas con Vaata postitust
                                Glen glenbury ross oli tõsiselt hea. Oskate äkki veel soovitada midagi, kus on teravaid mõttega dialooge?
                                Vanakooli huumorit vaataks ka.
                                Kõik Woody Alleni filmid :)

                                "Sleuth" meibi? http://www.imdb.com/title/tt0857265/

                                Kuidas tappa naabri koera http://www.imdb.com/title/tt0207524/

                                Comment

                                Working...