Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #3661
    Re: Filmid ja sarjad

    Oskab keegi soovitada The Prestige ja The Illusionist laadseid filme? Selliseid brainteaser filme .

    Comment

    • Potik
      FPP Pro
      • Jul 2009
      • 245

      #3662
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas con Vaata postitust
      Glengarry Glen Ross oli tõsiselt hea.
      FYP. :)

      Comment

      • Cashmer
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2011
        • 438

        #3663
        Re: Filmid ja sarjad

        Sleuthi on film, mida on jälle kaks erinevat aastakäiku, ise uuemat näinud ja meeldis. maja, kus tegevus toimub on jällegi sisedisaini junki silmadele maiuspala. teleteatri tunde tekitas, aga hea mõttes.

        vot woody allen on tüüp kelle filme ma ei suuda vaadata - nii palju kui ma olen üritanud, on igas filmis teema naistega, kes on temast pikemad ja atraktiivsed, siis on seal veel juutide? teema ja mingi teema oli veel. lisaks on pikad dialoogid, kus ta vatrab endast ja oma kompleksidest. aga ma tean rohkelt inimesi, kellel ta filmid meeldivad ja kindlasti on mõni, mis ka mulle meeldiks.

        mis on vana kooli huumor? kui 80ndad, siis The breakfest club on lihtne vaatamine, hea muss ja natukene nalja.
        kui see on 90ndad, siis The big lebowski näiteks

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #3664
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas Relamz Vaata postitust
          Oskab keegi soovitada The Prestige ja The Illusionist laadseid filme? Selliseid brainteaser filme .
          [YOUTUBE]q4Zv_BNpBHA[/YOUTUBE]

          Tõsine müsteerium

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #3665
            Re: Filmid ja sarjad

            Muidu, kuidas the illusionist oli võrreldes prestigega?

            Norton on kõige õige mnäitleja üldse, aga äkki prestigega võrreldes ei vääri vaatamist.

            Vaataisn mingi aeg just Hollywoodi versioni Krahv Monte Cristost, sest Person of Intresti peategelane mängis Monte Cristot, aga no täis pask ikka.

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #3666
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
              Muidu, kuidas the illusionist oli võrreldes prestigega?

              Norton on kõige õige mnäitleja üldse, aga äkki prestigega võrreldes ei vääri vaatamist.
              Ei ole Prestige tasemel, aga kui õieti mäletan, siis vaatamist tasus ikka.

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #3667
                Re: Filmid ja sarjad

                Pastilaa, vaata «Undeclared».

                Jay Baruchel, Carla Gallo, Charlie Hunnam, Monica Keena, Seth Rogen, Timm Sharp, kuid ka Jason Segel ja korraks Amy Poehler.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #3668
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Inbetweeners.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #3669
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Kui Spartacuse uue hooaja puhul oli eelmine hooaeg meelest läinud ning seetõttu esimest osa suhteliselt raske vaadata, sest ei mäletanud enam neid intriige ja tegelasi, sis teine osa pakkus jälle seda, mida oodata oligi. Palju verd, mõni kohati rõvegi tapmine, ilusat paljast ihu ja seksi. Lisaks veidi intriige ning tegelaste arendust.
                    Hakkab looma. Ei tea kas kannatan, aga tegelikult tahaks ühe jutiga sellise väärt asja ära vaadata.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #3670
                      Re: Filmid ja sarjad

                      sex ja rõve tapmine - cool....peaks ka ikka kunagi asja ära vaatama

                      Comment

                      • trippin567
                        Julm Donk
                        • Mar 2010
                        • 65

                        #3671
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                        Oskab keegi soovitada The Prestige ja The Illusionist laadseid filme? Selliseid brainteaser filme .
                        The Brothers Bloom äkki meeldib.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #3672
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust

                          Vaataisn mingi aeg just Hollywoodi versioni Krahv Monte Cristost, sest Person of Intresti peategelane mängis Monte Cristot, aga no täis pask ikka.
                          http://www.imdb.com/title/tt0167565/ obv. ning lisaks on muidugi vaatamist väärt ka http://www.imdb.com/title/tt0230534/

                          Comment

                          • Cashmer
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2011
                            • 438

                            #3673
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas camu Vaata postitust
                            Palju verd, mõni kohati rõvegi tapmine, ilusat paljast ihu ja seksi.
                            vaatasin imdb-st, et kes seda ilusta paljast ihu siis mängib. uus-meremaa ikoon ´sõjaprintsess xena´

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #3674
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Lucy Lawless oma osaga on nagu rusikas silmaauku. Palja ihu puhul on seda aga natuke teised näkid, kuigi ega Lucy on ka oma vanuse kohta igati tip-top. Nö. kolmanda hooaja algus oli minu jaoks nagu hoopis teine sari, eks paistab, kas teise osaga tuleb äratundmine.

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #3675
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                                vaatasin imdb-st, et kes seda ilusta paljast ihu siis mängib. uus-meremaa ikoon ´sõjaprintsess xena´
                                Tema ihu oli esimesel hooajal rohkem näha ning ausalt öeldes pole see enam nii hea ka, kuigi tegemist omas klassis väga korraliku MILFIga. Silmailu pakuvad seal teised mimmud.

                                Comment

                                Working...