Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2521
    Re: Filmid ja sarjad

    See Heima on üks ägedamaid muusika dvd-sid, mis ma näinud olen. Läheks veel 3. korda ka kinno vaatama. :)
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #2522
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
      Need kes siin creepyst rääkisid, siis vaadake seda. Mõne jaoks on creepy mõne jaoks mitte, aga minu jaoks oli parem kui mingi standart õudkukas.

      PS: Film väidab, et sündmused "is based on true story", aga tegelikult on see vist pask jutt, sest on uuritud ja puuritud ja sellist inimest ei olegi vist olemas vms, aga igatahes vaadake kes soovivad.

      aa film ise on siis - Neljanda astme kontakt http://www.imdb.com/title/tt1220198/
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      E: tavai poisid andke veel selle laadseid filme horror mis võib reaalne ka olla on huvitav

      Comment

      • IamAllin
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 1653

        #2523
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas udikaz Vaata postitust
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        E: tavai poisid andke veel selle laadseid filme horror mis võib reaalne ka olla on huvitav
        lugesin kusagilt, et filmikriitikud ja muud loomad olid enamvähem kindlaks teinud, et sellist inimest ei ole olemas, kuid mingi tõepõhi sellel lol ilmselt on all.

        Comment

        • teerajaja
          Grinder
          • Feb 2009
          • 815

          #2524
          Re: Filmid ja sarjad

          Sirvisin Colin Farrelli filme ja meenus klipp filmist " In Bruges "

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Last edited by teerajaja; 16.05.11, 21:06.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #2525
            Re: Filmid ja sarjad

            2+2-s ühes prop beti threadis seoses ühe pildiga soovitati siukest filmi nagu "Falling down" 1993a film ja Michael Douglas peaosas.

            Väga hea vaatamine oli. Räägib ühest tüübist kes on veits ära pööranud ja kõigest suht savi ja tahab nagu oma perekonna juurde tagasi minna (naisega lahus tglt ja ei salli teda naine). Ja siis teel sinna naise juurde korraldab kuskil getos igasugu jama kokku. Möliseb kõigiga ja on terve maailma peale vihane ja elab ennast välja kõigipeal, paneb inimesi kasti ja laamendab niisama.
            Soovitan vaadata.

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #2526
              Re: Filmid ja sarjad

              kellele veel based on true story filmid meeldivad siis siit tasub otsida : http://en.wikipedia.org/wiki/List_of..._actual_events

              kui keegi midagi head leiab andku siia teada

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #2527
                Re: Filmid ja sarjad

                : Chuck ja How I Met Your mother said selleks hooajaks läbi.
                : Varsti hakkavad Breaking Bad ja Entourage uuesti pihta.

                Comment

                • muhkLionu
                  Grinder
                  • Jan 2009
                  • 522

                  #2528
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                  kellele veel based on true story filmid meeldivad siis siit tasub otsida : http://en.wikipedia.org/wiki/List_of..._actual_events

                  kui keegi midagi head leiab andku siia teada
                  Mõni aeg tagasi sai vaadatud:

                  "Helter Skelter (1976) — The Tate/LaBianca murders in L.A. in 1969, perpetrated by the Manson Family."

                  Hipi gäng kes tapavad just for fun, reaalsete sündmuste põhjal. Põhistoori keerleb tuntud režisööri Roman Polanski perekonna mõrva loo ümber.

                  Gängi liidri Charles Manson'i nimest on ispiratsiooni saanud laulja Marilyn Manson (esimene pool tema nimest kuulub muidugi Marilyn Monroe'le).

                  Comment

                  • Cypher0
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 1512

                    #2529
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    2+2-s ühes prop beti threadis seoses ühe pildiga soovitati siukest filmi nagu "Falling down" 1993a film ja Michael Douglas peaosas.

                    Väga hea vaatamine oli. Räägib ühest tüübist kes on veits ära pööranud ja kõigest suht savi ja tahab nagu oma perekonna juurde tagasi minna (naisega lahus tglt ja ei salli teda naine). Ja siis teel sinna naise juurde korraldab kuskil getos igasugu jama kokku. Möliseb kõigiga ja on terve maailma peale vihane ja elab ennast välja kõigipeal, paneb inimesi kasti ja laamendab niisama.
                    Soovitan vaadata.
                    Awesome film.(Y)

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #2530
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      2+2-s ühes prop beti threadis seoses ühe pildiga soovitati siukest filmi nagu "Falling down" 1993a film ja Michael Douglas peaosas.

                      Väga hea vaatamine oli. Räägib ühest tüübist kes on veits ära pööranud ja kõigest suht savi ja tahab nagu oma perekonna juurde tagasi minna (naisega lahus tglt ja ei salli teda naine). Ja siis teel sinna naise juurde korraldab kuskil getos igasugu jama kokku. Möliseb kõigiga ja on terve maailma peale vihane ja elab ennast välja kõigipeal, paneb inimesi kasti ja laamendab niisama.
                      Soovitan vaadata.
                      TV1000 pealt tuli kunagi päris tihti see, polnud paha telekafilmi kohta

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #2531
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas muhkLionu Vaata postitust
                        Mõni aeg tagasi sai vaadatud:

                        "Helter Skelter (1976) — The Tate/LaBianca murders in L.A. in 1969, perpetrated by the Manson Family."

                        Hipi gäng kes tapavad just for fun, reaalsete sündmuste põhjal. Põhistoori keerleb tuntud režisööri Roman Polanski perekonna mõrva loo ümber.

                        Gängi liidri Charles Manson'i nimest on ispiratsiooni saanud laulja Marilyn Manson (esimene pool tema nimest kuulub muidugi Marilyn Monroe'le).

                        vaatan üle selle filmi. seal listis on enamus filimid imdb hinde järgi seal 7 ümber ehk siis peaksid täitsa vaadatavad olema

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #2532
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Keegi piraate on jõudnud vaatamas käia ? Et, kuidas oli võrreldes eelkäijatega.

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #2533
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Mõlemad tõsielul.

                            Glory road

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Kill the irishman

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by flipmachine; 18.05.11, 18:27. Põhjus: spoiler

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #2534
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              Keegi piraate on jõudnud vaatamas käia ? Et, kuidas oli võrreldes eelkäijatega.
                              Väga hea.

                              Comment

                              • WeThePeople
                                Vana Tegija
                                • Mar 2010
                                • 1163

                                #2535
                                Re: Filmid ja sarjad

                                käisin täna ja meeldis täitsa

                                Comment

                                Working...