Re: Filmid ja sarjad
Mäletan ma õieti, et sulle meeldis ka "Deadwood" ?
Liigagi paljudel sarjadel on sama viga, mis igasugustel koosolekutelgi. Nimelt, kui "blä-blä" neist eemaldada, oleks tulemus oluliselt efektiivsem ja kestvus lühem, kuid siis ei saaks täis aega, mille eest makstakse.
Algselt postitas Spewmonkey
Vaata postitust
Liigagi paljudel sarjadel on sama viga, mis igasugustel koosolekutelgi. Nimelt, kui "blä-blä" neist eemaldada, oleks tulemus oluliselt efektiivsem ja kestvus lühem, kuid siis ei saaks täis aega, mille eest makstakse.
Comment