Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #871
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas Aadu
    Haha, tegelikult ma ei soovitanud seda filmi. Lihtsalt tahtsin Codeccile näidata, et halbu vanglafilme ikka leidub.
    Dam nüüd loen üle, siis tõesti. My bad :D

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #872
      Re: Filmid ja sarjad

      lol..teinekord vaadake ikka IMDb järgi kui saast film on.

      Comment

      • Aadu
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2009
        • 326

        #873
        Re: Filmid ja sarjad

        Õigus

        Aga mis on teie eelmise aasta lemmikfilm?
        Endal on ülekaalukalt Inglourious Basterds.

        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7duP4d9ZziY[/youtube]

        Siililegi selge, et Waltz nopib oscari ka ära.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #874
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas variatsioon
          lol..teinekord vaadake ikka IMDb järgi kui saast film on.
          5.8 on täiesti korralik skoor IMDB-s imo.
          Algselt postitas Aadu
          Õigus

          Aga mis on teie eelmise aasta lemmikfilm?
          Endal on ülekaalukalt Inglourious Basterds.

          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7duP4d9ZziY[/youtube]

          Siililegi selge, et Waltz nopib oscari ka ära.
          Zombieland vist. Tho Inglorious Basterdsit ei saanud keskendunult vaadata.

          Comment

          • Sebastian_du
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 232

            #875
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Codecci
            5.8 on täiesti korralik skoor IMDB-s imo.Zombieland vist. Tho Inglorious Basterdsit ei saanud keskendunult vaadata.
            Rusikareegel on, et kui zanr sobib siis 6.0 algavad vaadatavad seega suht lähedal. TIB oli minu jaoks täis saast nagu tegelt ka, peale Waltzi oli mõtetus kuubis.

            Comment

            • QKulgur
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 484

              #876
              Re: Filmid ja sarjad

              Vaatasin just "Triangle", ja soovitan kõigile. Minujaoks viimase paari aasta üks kõige parem film!

              Torrent:

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #877
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas QKulgur
                Vaatasin just "Triangle", ja soovitan kõigile. Minujaoks viimase paari aasta üks kõige parem film!

                Torrent:
                kah vaadatud ja mul l2ks sitaks aega ennem, kui pointile pihta sain:D
                suht triangle oligi:D

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #878
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Codecci
                  5.8 on täiesti korralik skoor IMDB-s imo.Zombieland vist. Tho Inglorious Basterdsit ei saanud keskendunult vaadata.
                  aga nr of votes oli liiga väike..

                  mida vähem hääli seda kõrgem hinne.

                  Comment

                  • akristjan
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 406

                    #879
                    Re: Filmid ja sarjad

                    uus seriaal spartacus on päris ok...

                    Comment

                    • Muckyourcards
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2009
                      • 352

                      #880
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Ise vaatan hetkel sarja "Weeds" .
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Comment

                      • bounce
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 865

                        #881
                        Re: Filmid ja sarjad

                        keegi sellist kohta on kasutanud?

                        kui link ei sobi, võtke post maha.

                        Comment

                        • mkva
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1972

                          #882
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas Muckyourcards
                          Ise vaatan hetkel sarja "Weeds" .
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Vaatasin läbi selle kunagi. Tõsiselt nuts sari ja Mary-Louise Parker meeldib mulle sitaks!

                          Comment

                          • paradigmlost
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 421

                            #883
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Weedsi 5 hooaega olen ka ära vaadand. tuleval suvel hakkab 6. season... vaatan seda ka kuigi viimased hooajad on suht seebikaks läinud. 3 esimest weedsi seasonit on nuts...

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #884
                              Täna Kanal2-s vana hea Training Day - mitu korda nähtud, aga lihtsalt nii stiilne film, et võib küll uuesti. Ja pärast seda tuleb Grindhouse: Planet Terror, mida ma pole miskipärast veel näinud, aga kirjelduse järgi tundub väga camp olevat: kemikaalid, tundmatu haigus, zombied, kuulipilduja-jalaproteesiga endine strippar, Bruce Willis, Robert Rodriguez - hull kombinatsioon:)

                              Vaatasin kavast, et üldse on mitmeid vaadatavaid filme varsti teles.

                              P K2: Ocean 12
                              E TV6: München
                              ETV2: Hotell Rwanda
                              T Silver: Food, Inc. (dok)
                              N K2: Kiss Kiss Bang Bang

                              Comment

                              • Madis_89
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 841

                                #885
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Smokin.Aces.2.Assassins.Ball. Suht nuts film, kõigile kellele esimene osa meeldis, peaks see ka sobima.

                                Comment

                                Working...