Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1621
    Re: Filmid ja sarjad

    Hard Candy http://www.imdb.com/title/tt0424136/

    10/10 !!!! Lihtsalt parim...parim film! Midagi nii kaasahaaravat pole ennem näinud. Mul on selline kahtlane värin isegi sees praegu, sest see film oli lihtsalt suurepärane!

    Täiesti hämmastavalt kaasahaarav ja tõsine film, mis suutis siiski paari koha peal hea mõnitusega ka rohkem kui muige näole tuua.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1622
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
      Hard Candy http://www.imdb.com/title/tt0424136/

      10/10 !!!! Lihtsalt parim...parim film! Midagi nii kaasahaaravat pole ennem näinud. Mul on selline kahtlane värin isegi sees praegu, sest see film oli lihtsalt suurepärane!

      Täiesti hämmastavalt kaasahaarav ja tõsine film, mis suutis siiski paari koha peal hea mõnitusega ka rohkem kui muige näole tuua.
      Seda näitab aeg-ajalt Eesti filmikanalite pealt, Elionis kas 13 või 14 ehk Showtime või Silver Baltic.

      Comment

      • atsetoon
        Joomas õlut Atsetooniga
        • May 2009
        • 1105

        #1623
        Re: Filmid ja sarjad

        etv pealt on ka näidanud, aga on küll hea film.

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #1624
          Re: Filmid ja sarjad

          käisin kinos dinner for schmucks vaatamas. üle pika aja väga korralik komöödia.

          Comment

          • Toomasl
            FPP Pro
            • Nov 2008
            • 258

            #1625
            Re: Filmid ja sarjad

            The machete. Väga nutine film:P

            Comment

            • paradigmlost
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 421

              #1626
              Re: Filmid ja sarjad

              Ma Machetes pisut pettusin, ootused olid väga kõrged, grindhouse: planet terror seadis lati väga kõrgele mu jaoks.
              Täna käisin plazas Resident Evil 3D vaatamas ja jäin päris rahule. Mingit erilist sisu küll pole, aga täiesti huvitav 3d action..

              Comment

              • Cremer
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 214

                #1627
                Re: Filmid ja sarjad

                Kellel vähegi probleeme uriini kinnipidamisega EI soovita kindlasti sellist filmi nagu

                Four Lions

                selline elukoomusk, et anna olla :)

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #1628
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas Keldrimees Vaata postitust
                  Kinos käidud "The Expendables" nähtud. Insta classic imo.

                  Täpselt selline tunne oli madistamine ajal nagu mängiks Call of Duty-t

                  Lugu oli peaaegu piisav enda zanri kohta :P
                  Arniel ja Willisel oleks võinud olla 1 tseenist veidi suurem osa ,aga muidu võis päris rahule jääda.


                  Kuuldavasti plaanitakse mitut järge pikendatud näitlejate nimekirjaga ,tuleb ootama jääda.
                  http://www.elu24.ee/?id=311905 seoses tuli meelde, et sai ka film vahepeal ära vaadatud. Stathami jutt kõlab imo natuke pugemise moodi

                  Huvitaval kombel on filmi lõpus ära toodud ainult Stallone stunt double´id ja Jet Li fight team. Kas teised tegid kõik trikid ise ?
                  Last edited by Potsataja; 12.09.10, 15:34.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1629
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas Toomasl Vaata postitust
                    The machete. Väga nutine film:P
                    Nõus. Machetest oli üsna varakult aru saada, et tegemist sellise pool-komöödia actionfilmiga, mis oli originaalne ja sellise mõnusa "Texase" stiiliga (ei oska paremat sõna välja mõelda, sama stiiliga filmid nt. Desperados, From Dusk Till Dawn, Death Proof, No Country For Old Men).

                    Expendables oli selline tavaline mainstream action-film, ei leidnud selles midagi huvitavat ega originaalset (A-Rühma film ka samas kategoorias).

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #1630
                      Re: Filmid ja sarjad




                      TERE :D?

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #1631
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Expendables oli selline tavaline mainstream action-film, ei leidnud selles midagi huvitavat ega originaalset (A-Rühma film ka samas kategoorias).
                        Not funny

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #1632
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Not funny
                          What did you expect?

                          Director: Sylvester Stallone

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #1633
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Endale ka eriti expendables ei meeldinud, igavavõitu

                            Comment

                            • Gunn
                              Räme Fish
                              • Feb 2010
                              • 16

                              #1634
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Machete oli ikka väga kõva film, 9/10.
                              Terve film olin kõveras, selle aasta parim linateos vist.
                              Expendables 4/10
                              Igav just ei olnud, aga selline tühi täristamine ei lähe peale väga.
                              Veel üks film, mida hiljuti vaatasin ja julgen kiita:

                              Mr. Nobody 10/10
                              Natuke meenutas küll Run Lola, Runi, aga üldiselt väga originaalne ja põnev film.

                              Comment

                              • Fabulous
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 2674

                                #1635
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Entourage S07 sai täna läbi :(. Kuradi põnevalt jäi pooleli ka veel.

                                Comment

                                Working...