Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CheekyMullet
    FPP Pro
    • Feb 2010
    • 232

    #2161
    Re: Filmid ja sarjad

    Vaatasin ka lõpuks "Boardwalk Empire" ära - täiesti suurepärane!

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #2162
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      leitsin ka omale sarja: The Defenders. Kahest LA advokaadist .. Esimesed 4 osa p2ris tsill ...
      ICWUDT

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #2163
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        ICWUDT
        mis see t2hendab?

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #2164
          Re: Filmid ja sarjad

          I see what you did there or smth.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #2165
            Re: Filmid ja sarjad

            127 Hours jättis küll väga hea mulje!

            Comment

            • rank
              Julm Donk
              • Dec 2008
              • 56

              #2166
              Re: Filmid ja sarjad

              Ma ei tea, kas siit teemast on läbi käinud, aga sari ''Lie to me'' on üpris huvitav. Räägib micro-expression ekspertidest, kes lahendavad erinevaid ülesandeid. Nagu CSI, ainult, et uurimismeetod on teine.
              Niiet soovitan : ''LIE TO ME''

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #2167
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                Vaatan hetkel sarja "Skins" (UK) (http://www.imdb.com/title/tt0840196/) ning peale esimest hooaega tundub väga hea sari olevat. IMDB annab hindeks 8.8/10. Eile vist tuli välja ka esimene US variandi osa. Ei ole veel vaadanud ning ei oska võrdlust tuua. UK oma soovitan.
                skinsUK on sitaks norm, vaatasin kõik 4 hooaega ära, nüüd huvipärast tõmbasin US-i 2 esimest osa, mis on ikka täis kelts copy võrreldes UK-ga

                Comment

                • Muusik
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 378

                  #2168
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas rank Vaata postitust
                  Ma ei tea, kas siit teemast on läbi käinud, aga sari ''Lie to me'' on üpris huvitav. Räägib micro-expression ekspertidest, kes lahendavad erinevaid ülesandeid. Nagu CSI, ainult, et uurimismeetod on teine.
                  Niiet soovitan : ''LIE TO ME''
                  kinnitan, sitaks hea seriaal.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #2169
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Mad men hakkas telekast, palju kiidetud sari, aga nii möödaminnes vaadatuna ei olnud midagi erilist. Või tasub ikka jälgida?

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #2170
                      Re: Filmid ja sarjad

                      ERR-i tasuta veebikanal, mis näitab parimaid saateid, sarju, filme, dokfilme ning võimaldab mugavalt otse kuulata kõiki ERRi raadio ja teleprogramme.


                      Hakkasin just vaatama, algusest lõpuni tõenäoliselt ei viitsi aga muusika ja põhikohad on siiski endiselt kuld.

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #2171
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        Mad men hakkas telekast, palju kiidetud sari, aga nii möödaminnes vaadatuna ei olnud midagi erilist. Või tasub ikka jälgida?
                        nii ja naa, sõltub maitsest. põnevussari kindlasti pole, puhas draama.

                        Comment

                        • rasmer
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1306

                          #2172
                          Re: Filmid ja sarjad

                          127 tundi meeldis väga. Paneb mõtlema kui tühised meie igapäevased probleemid on.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #2173
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                            127 tundi meeldis väga. Paneb mõtlema kui tühised meie igapäevased probleemid on.
                            ma ei suutnud vaatama hakata, tundus kuidagi liiga igav alguses .. l2bi kerisin tho ..

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #2174
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Kas keegi teab kust leida Full House seasoneid tõmmata? ning kust võiks neile eestikeelseid subtiitreid leida?

                              Comment

                              • K2snakas
                                Pokkerihai
                                • Feb 2009
                                • 2388

                                #2175
                                Re: Filmid ja sarjad

                                näiteks see (link deleted), aga dnno kas 6ige seep..subse prolly polegi eesti keelseid
                                Last edited by Oliverk; 31.01.11, 06:23. Põhjus: saatke PS-is oma linke

                                Comment

                                Working...