Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #1966
    Re: Filmid ja sarjad

    keegi siin soovitas terriersist. hakkasin ka mingi hetk vaatama. esmamulje oli et ohh, p2ris omamoodi humoorikas ja lahedad tegelased. siis mingi hetk l2ks veidi igavaks, aga episoodid 10 ja 11 olid krdi head imho. on keegi uurinud kas lubatakse season 2? imdb j2rgi tunduks nagu see season saab kohe l2bi.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #1967
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
      Osakd soovitada sci-fi filme ? vb on mõni nägemata jäänud mul.
      ei ole eriti selliste filmide fänn, ainult kinos vaatan neid, effektide pärast.

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #1968
        Re: Filmid ja sarjad

        the walking dead väga hea, cant wait for season 2

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #1969
          Re: Filmid ja sarjad

          Peab mainima, et see peategelase naine ajab küll eriti närvi oma kahepalgelise käitumisega. Muidu on sari tõesti väga hea.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #1970
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
            Mida te meil saadavatest filmikanalitest arvate?

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Ma liigitaks Orsent TV ka mingil määral filmikanaliks, paar korda nädalas on ikka midagi huvitavat vaadata. Täna näiteks oli http://www.imdb.com/title/tt1043568/ huvitav (23.25 jälle) ja õhtul plaanis ´´Trotski´´ kasvõi osaliselt ära vaadata.


            Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
            Osakd soovitada sci-fi filme ? vb on mõni nägemata jäänud mul.
            Top Rated "Sci-Fi" Titles : http://www.imdb.com/chart/scifi
            Last edited by Potsataja; 01.12.10, 15:24.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #1971
              Re: Filmid ja sarjad

              Käisin "13" vaatamas, ilge pask.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • MartinGarcia
                Grinder
                • Nov 2009
                • 517

                #1972
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                Vaatasin kah skyline ära, mulle meeldis, polnud selline standartne holliwoodikas. Raha polnud muidugi heade näitlejate jaoks jagunud.
                2010 aasta TOP 3 mõttetuima filmi seas imo.täielik fail:D

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #1973
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas MartinGarcia Vaata postitust
                  2010 aasta TOP 3 mõttetuima filmi seas imo.täielik fail:D
                  Pean natuke parandama. Lükkasin filmi vaatamist 3 korda edasi, eeldades et on väga jama, aga kui nägin, siis ei tundunudki kõige hullem. Ühesõnaga lootused olid väga väikesed, seega sai +punkte mult.

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #1974
                    Re: Filmid ja sarjad

                    social network - mulle juba yleyldse meeldivad need t6sielust ainet saanud filmid. meeldis ka see film. good stuff.

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #1975
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                      social network - mulle juba yleyldse meeldivad need t6sielust ainet saanud filmid. meeldis ka see film. good stuff.
                      +1.

                      hea film!

                      Comment

                      • Muusik
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 378

                        #1976
                        Re: Filmid ja sarjad

                        cant wait:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • JaanusX
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2010
                          • 392

                          #1977
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Countdown to Zero

                          COUNTDOWN TO ZERO traces the history of the atomic bomb from its origins to the present state of global affairs: nine nations possessing nuclear weapons capabilities with others racing to join them, with the world held in a delicate balance that could be shattered by an act of terrorism, failed diplomacy, or a simple accident

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Kui on huvi tuumapommi (tegeliku) ajaloo vastu mis ehk paiskab senise mõtlemise ja teadmised peapeale siis loe seda http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=5431&page=8 (5ndast postitusest alates)
                          Üldiselt olen ise uurinud selliseid asju juba mõnda aega ja mis ajalugu puudutab siis... üldjoontes ei usu ma nii paljutki enam mis koolis õpetati ja nö "ametlikult" kirja on pandud ajaloo kohta... eriti alates 1930ndatest aastatest...

                          et OT poleks siis hetke lemmik on ja jääb Sons of Anarchy millel juba 3s hooaeg käimas kui et mitte juba lõppemas...

                          Comment

                          • Mrt1989
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 999

                            #1978
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            Käisin "13" vaatamas, ilge pask.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Filmi lõpp oli väga imelik , nagu poole pealt "THE END" ja kõik . Selline tunne tekkis ,et vaataks kusagilt telekanalilt filmi ja kohe tuleb reklaamipaus :P

                            Comment

                            • Jack Jones
                              Jube Noob
                              • Aug 2009
                              • 143

                              #1979
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                              Filmi lõpp oli väga imelik , nagu poole pealt "THE END
                              " ja kõik . Selline tunne tekkis ,et vaataks kusagilt telekanalilt filmi ja kohe tuleb reklaamipaus :P
                              Minu arust üks selle aasta kõige "mõttetum" film üldse, ei teagi miks vaatasin, lõpp ja kogu filmi mõte oli täielik null, aga noh!
                              Täna vaatasin The Town-i ära, täitsa vaadatav film oli. ahjaa, soovitan ka seda SUpervarast/Despicable Me - see on täitsa fun multikas

                              Comment

                              • Cremer
                                FPP Pro
                                • Oct 2008
                                • 214

                                #1980
                                Re: Filmid ja sarjad

                                The Town

                                üle pika aja tõsine elamus

                                Comment

                                Working...