Käisin eile Prince of Persiat vaatamas. Usun, et kui meeldib mäng, meeldib ka film. Actionit saab sama palju, story on nagu ta on. Igav ei hakanud igaljuhul.
Käisin sõpradega kinos vaatamas Hybrid joogise peaga. Hea, et magama ei jäänud, väga bs film põnevust ja nalja sai rohkem omavahel, kui filmis endas :D
Käisin sõpradega kinos vaatamas Hybrid joogise peaga. Hea, et magama ei jäänud, väga bs film põnevust ja nalja sai rohkem omavahel, kui filmis endas :D
Just enne hoiatasin, et sellest kaarega eemale hoida :D:D
Comment