Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #1801
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Pool-õudukas, pool-komöödia, Rootsi natsi-zombiefilm Dod Sno.
    Nähtud, oli suht OK :D.

    Ehk tuleb veel mõni soovitus?

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #1802
      Re: Filmid ja sarjad

      Olen nüüd 6 väljasolevat osa The Terriers´ist ära vaadanud ja minu arust on tegemist väga hea asjaga.
      Ma otseselt ei oskagi öelda, mida see seriaal täpselt meenutab.
      Tegevus toimub kahe eradetektiivist sõbra ja nende eraelude ümber. Nad üritavad lahendada erinevaid juhtumeid, mis sageli pole päris sellised nagu nad alguses paistavad ning juhtumite õigeks (nende arvates, mitte seaduse) lahendamiseks, tuleb sageli kasutada äärmuslikke meetodeid.
      Kaks peategelast on äärmiselt sümpaatsed koos oma probeemidega, dialoog kohati väga hea. Mulle isiklikult meeldivad seriaalid inimestest, omavahelistest suhetest etc. Kes otsib paugutamist ja tagaajamisi, need vaadaku mööda. Kellele meeldib rohkem tegelastesse süvitsi minek, need võiksid vaadata.
      Kiidan veel seda korra, olles nüüd väheke uurinud nimesid. Sarja produtsendiks mees, kelle käe all valmisid ka the Shield ja The Unit.
      Ning sarja loojaks ocean 11 stsenarist.
      Viis põhjust ka miks seda vaadata: http://www.tvsquad.com/2010/10/13/fi...atch-terriers/
      Last edited by camu; 18.10.10, 08:16.

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #1803
        Re: Filmid ja sarjad

        Vaatasin ära just lühifilmi I`m Here. Täitsa huvitav ja omamoodi :)..trailer http://www.youtube.com/watch?v=Qow5_R0ab7w .

        Filmi saab siit http://www.imheremovie.com/ vaadata.

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #1804
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas Relamz Vaata postitust
          Vaatasin ära just lühifilmi I`m Here. Täitsa huvitav ja omamoodi :)..trailer http://www.youtube.com/watch?v=Qow5_R0ab7w .

          Filmi saab siit http://www.imheremovie.com/ vaadata.
          Wow. Midagi väga liigutavat ja teistsugust!
          Mulle meeldis!
          Lavastaja ka muidugi väga imelike ja heade töödega ennegi silma paistnud!

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #1805
            Re: Filmid ja sarjad

            Vaatasin kah seda The Gatesi no ajaviiteks kärab küll. See on segu Eurekast, Desperate Housewivesist ja true bloodist :P. Ehk kui aeg edasi siis meeldib rohkem.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #1806
              Re: Filmid ja sarjad

              BE s05 täna väljas ka...kindlasti väga huvitav osa...pärast tööd hea tiksudes vaadata.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1807
                Re: Filmid ja sarjad

                normal komöödiat/actionit/thrillerit/dokumentaali paluks ... ja uut sarja oleks ka vaja .. hetkel house ja dexter ainult käigus .. the pacific ei istunud v2ga aga vaatasin need 10 osa ära

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #1808
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Sarjadest soovitan Chuck'i. Minu arvates ülinuts action-komöödia.

                  // Entourage on ka sitaks, hea muidu.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1809
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    normal komöödiat/actionit/thrillerit/dokumentaali paluks ... ja uut sarja oleks ka vaja .. hetkel house ja dexter ainult käigus .. the pacific ei istunud v2ga aga vaatasin need 10 osa ära
                    The King of Kong

                    Comment

                    • bounce
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 865

                      #1810
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      normal komöödiat/actionit/thrillerit/dokumentaali paluks ... ja uut sarja oleks ka vaja .. hetkel house ja dexter ainult käigus .. the pacific ei istunud v2ga aga vaatasin need 10 osa ära
                      suuremat osa sarjadest on siin eelmistes postides korduvalt kirjeldatud.

                      Comment

                      • akristjan
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 406

                        #1811
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        normal komöödiat/actionit/thrillerit/dokumentaali paluks ... ja uut sarja oleks ka vaja .. hetkel house ja dexter ainult käigus .. the pacific ei istunud v2ga aga vaatasin need 10 osa ära
                        traitor film ja siis sleeper cell seriaaal otsa

                        Comment

                        • Muusik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2008
                          • 378

                          #1812
                          Re: Filmid ja sarjad

                          The Walking Dead - bljäää :D vot see on nuts. The Walking Dead S01E01 PREAiR x264-P2P tuli välja. Ei oskagi muud öelda, kui peate ise vaatama.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #1813
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas Muusik Vaata postitust
                            The Walking Dead - bljäää :D vot see on nuts. The Walking Dead S01E01 PREAiR x264-P2P tuli välja. Ei oskagi muud öelda, kui peate ise vaatama.
                            ty kunagi sa vist reklaamisid et tuleb välja jubedalt ootasin.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #1814
                              Re: Filmid ja sarjad



                              Tundub kvaliteetfilm.

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #1815
                                Re: Filmid ja sarjad

                                pähkle pureda.

                                meenus et 10-15a tagasi sai RTL ja Pro7 vahendusel vaadatud hunnik westerne ja mõni piraadifilm samalt näitlejaduolt

                                nad tegid hunniku B-kategooria filme 70-80ndatel (pakun). 1 näitelaja oli suur nagu valge B.A ja teine kleenuke ja laiskus ise, umbes nagu Face. tavaliselt tegutsesid koos, kuid pidevalt olid üksteise vastu vaenulikud või siis häiris üksteise käitumine, ometi olid alati koos. Igas filmis oli tuum see, et paugutati üliharva ja lõpuks toimus suur käsikähmlus kus põhivennad seadsid õigluse jalule.

                                Soov siis tegelaste nimedele või mõnele filmile. IMDB kaudu ei suutnud neid tuvastada

                                meenus üks lõik ühest filmist. kus "face" läks miskile paha tegelease juurde jutule, istus tugitoolis, käis miski jutt. lahkus, siis oli tugitoolil seljakujuga kullakiht peal ja film saigi hoo sisse. tegu oli siis kullakaevanduse teemalise filmiga
                                Last edited by ESTPatrick; 21.10.10, 15:15.

                                Comment

                                Working...