Re: Filmid ja sarjad
kusjuures olen the wire esimest osa 2 korda vaadanud kuid tundub liiga veniv. eks ma vaatan ta kunagi ikka ära, kuid esimene osa ja kõrgeks ajatud ootused ei läinud kokku.
kusjuures olen the wire esimest osa 2 korda vaadanud kuid tundub liiga veniv. eks ma vaatan ta kunagi ikka ära, kuid esimene osa ja kõrgeks ajatud ootused ei läinud kokku.

Comment