Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #1051
    Re: Filmid ja sarjad

    kusjuures olen the wire esimest osa 2 korda vaadanud kuid tundub liiga veniv. eks ma vaatan ta kunagi ikka ära, kuid esimene osa ja kõrgeks ajatud ootused ei läinud kokku.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #1052
      Re: Filmid ja sarjad

      Ma vaatan kah Wiret, 3 season ja vahest tahaks juba edasi kerida. Esimene season oli hea, teine ei läinud alguses hästi käima, aga kui läks, siis meeldis väga, kolmas on siiani selline laialivalguv.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #1053
        Re: Filmid ja sarjad

        Teen kerge õlle chilloudi, soovitage mingeid kvaliteetfilme :D

        Comment

        • paradigmlost
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 421

          #1054
          Re: Filmid ja sarjad

          Vaatasin ükspäev The Fountaini.... hmm sama autor, mis Requiem for a Dreamil,
          muusika ja filmi visuaalne pool oli väga nauditav, sisu oli omapärane, huvitav, aga
          midagi siiski jäi minu jaoks puudu, et hindaks seda 7/10. Requiem-ile muidu vabalt 10/10

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #1055
            Re: Filmid ja sarjad

            Requiem for a Dream on jah päris deep. Selles Fountainis on ka mingi narko teema ?

            Comment

            • paradigmlost
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 421

              #1056
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Requiem for a Dream on jah päris deep. Selles Fountainis on ka mingi narko teema ?
              ei ole, täiesti mingi teine teema, ulme/draama/põnevus... deep on ka kindlasti

              Comment

              • vikurotozi
                Bännitud
                • Apr 2010
                • 4

                #1057
                Re: Filmid ja sarjad

                Vaata huumorit >

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #1058
                  Re: Filmid ja sarjad

                  damn.. sain midagi halba? :D

                  inb4 ban :)

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #1059
                    Re: Filmid ja sarjad

                    mingit originaalset komöödiat pole kellegi pakkuda?

                    Comment

                    • paradigmlost
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 421

                      #1060
                      Re: Filmid ja sarjad

                      lõpetasin just Spartacus: Blood and Sand´i season finale (ep13) vaatamise ja tõesti väga hea badass sari, soovitan kõigile! ainus halb episood oli esimene. täielik banger sari (Y). kindlasti tuleb vaadata hea kvaliteediga.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #1061
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                        Käisin just vaatamas ''Punane Elavhõbe'' ja suht pettunud olin. Lootsin enamat. Sisu nagu eriti ei olnudgi. Aga kellele roppused ja tapmised meeldivad, siis soovitan...
                        Mulle meeldis. See 90-ndate shiit üleüldse oli äge

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by Codecci; 18.04.10, 22:36.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #1062
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
                          lõpetasin just Spartacus: Blood and Sand´i season finale (ep13) vaatamise ja tõesti väga hea badass sari, soovitan kõigile! ainus halb episood oli esimene. täielik banger sari (Y). kindlasti tuleb vaadata hea kvaliteediga.
                          parim TV episood, mis ma vaadanud olen. Kogu selle tunnetemöllu keskel asetaks ma selle hetkel ka kogu oma top3 elamuste hulka.

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #1063
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Mulle meeldis. See 90-ndate shiit üleüldse oli äge

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            mulle meeldis samuti 90-d kinolinalt vaadata.

                            vaatasin "Titaanide kokkupõrget" ka ja igav imo.


                            Robin Hoodi ootan.....

                            Comment

                            • wousha
                              FPP Pro
                              • Oct 2009
                              • 268

                              #1064
                              Re: Filmid ja sarjad

                              TV3s shooter hetkel, väga hea film.

                              Comment

                              • Madis_89
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 841

                                #1065
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Tegin silmad lahti ja Premiumi pealt tuli "viimaste soovide nimekiri" ( http://www.imdb.com/title/tt0825232/ ) , Väga meeldis. Julgen soovitada.

                                Comment

                                Working...