Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #1816
    Re: Filmid ja sarjad

    Kas need sellid polnud mitte Bud Spencer ja Terence Hill?

    Comment

    • akristjan
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 406

      #1817
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
      Kas need sellid polnud mitte Bud Spencer ja Terence Hill?
      +1

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #1818
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        Mu aju valutab.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #1819
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
          Kas need sellid polnud mitte Bud Spencer ja Terence Hill?
          thanks my friend

          Comment

          • IamAllin
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 1653

            #1820
            Re: Filmid ja sarjad

            Kas flash forward jätkub või jääbki poolikuks?:S

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #1821
              Re: Filmid ja sarjad

              cancelled

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1822
                Re: Filmid ja sarjad

                soovitage mingit ajaloolist/sõja teemalist filmi .. ala nagu the pacific oli vms

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #1823
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  soovitage mingit ajaloolist/sõja teemalist filmi .. ala nagu the pacific oli vms
                  Hotel Rwanda

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #1824
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    soovitage mingit ajaloolist/sõja teemalist filmi .. ala nagu the pacific oli vms
                    Band of Brothers kindlasti, kui näind pole. Mu arust ikka oluliselt parem kui pacific.

                    Comment

                    • akristjan
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 406

                      #1825
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      soovitage mingit ajaloolist/sõja teemalist filmi .. ala nagu the pacific oli vms
                      Platoon

                      Comment

                      • Herr-Buttermilch
                        Julm Donk
                        • Feb 2009
                        • 25

                        #1826
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                        Undercovers – pole kõige hullem just, kuigi millestki säravast ollakse kilomeetrite kaugusel. Idee on muidugi tore, et salaagendid on abielus ja mõlemad tumedanahalised, kuid aega raisatakse mõttetute „ooo, kallis, teeme ühe tantsu“ ja perekondlike vaidluste peale, mis tegevusele midagi juurde ei anna. Tõesti on loogiline, et kui nad oma sihtmärgi vabastavad, et järgmine minut räägitakse, et kes kellega ja kui kaua keberniiti pani. EI HUVITA. Väga kaheldav, kas paremaks ka muutub, J. J. Abramsilt (Felicity, Alias, Lost, Fringe) oleks midagi paremat oodatnud ning ei soovita.

                        The Defenders – omamoodi seriaal, mis püüab olla komöödia ja draama ning pole väga kumbagi ja on seega rohkem selline vilets „Raising Bar“ mugavversioon. Kohtusarju on üldse kuidagi liiga palju tekkinud sügishooajaks. Tore, et Jim Belushi muidugi endiselt tööd saab. No thanks.

                        Hellcats – kui paljas ihu tsipa rohkem meeldib ja „Greek“ tore oli, siis see sobib tekkinud auku täitma küll. Jutt siis ergutustiimist ja tüdrukust, kes on raskustes ja peab ühinema ehk erilist mõttetööd pole sarja muidugi pandud. „Greek“ on parem. Ei taha. Samas tantsiv ja end painutav Alyson Michalka, nämma. Mulle lihtsalt sellised noortekad meeldivad, muidu ei soovita.

                        Terriers – kriitik, keda ma ainsana lugeda viitsin, Alan Sepinwall peab seda sügishooaja üheks paremaks uueks sarjaks. Ei oska nõustuda, täitsa vahva on, kuid samas potentsiaali on teistes sarjades ehk rohkem (eriti „Running Wilde“ ja „The Event“), kuid kui muud pole, siis peaks töötama küll. Igatahes on tegemist kahe sõbrast eradetektiivi elu ja tegemistega.

                        Nikita – nimi peaks juba ütlema, et millega on tegemist. Naissoost palgamõrvar ja salajased organisatsioonid ja muu taoline. Kaks tegevusliini: vana ja uus Nikita, mõlemad sellised ilusakesed, millised palgamõrvarid just olema peavad, eksole. Ei soovita.

                        The Whole Truth – vot see on täitsa ägeda ideega sari, kuid eks näis, et mis välja tuleb. Nimelt kohtudraama, kus tegevusi näidatakse nii kaitse kui ka prokuratuuri vaatenurgast. Põhimõtteliselt vaheldumisi ja siis päris-päris lõpus paljastub vaatajatele kogu tõde. Esimene osa polnud üldse paha.

                        Outlaw – kõige absurdsem uus sari üldse. Nimelt sureb USA ülemkohtuniku isa ja too mõistab, et on kogu oma elu valesti elanud. Nii loobub ta oma ametist ja hakkab üle riigi inimesi esindama. Ehk idee on juba täiesti totakas, kuid tänu sellele naljakas ka, kuigi nalja nad äkki teha ei soovinud. Samas pilgu võib peale heita.

                        OLULINE!
                        Kui te pole veel näinud sarja nimega «Louie», siis vaadake. Ma kirjeldama ei hakka, kuid siin on üks klipp: http://www.youtube.com/watch?v=8qOaZ4CQqKI.


                        OLULINE!

                        Kes pole veel vaadanud Lucky Louiet - vaadake!!!
                        Jim Norton ja Louis CK kombo on mega, põlegu HBO selle sarja lõpetamise eest!

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #1827
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas Herr-Buttermilch Vaata postitust
                          põlegu HBO selle sarja lõpetamise eest!
                          Ma teen näo, nagu ma poleks seda just lugenud. IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE! IGNORE!

                          Comment

                          • Herr-Buttermilch
                            Julm Donk
                            • Feb 2009
                            • 25

                            #1828
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Haha, ilmselgelt oled sellest häiritud, aga ega ma seda tõsiselt ei mõelnud, niisama väiksemapoolne hetke viha. HBO on siiski koos FX-iga minu jaoks ainukesed arvestatavad networkid.
                            Seega ära ignore, ela üle

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #1829
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas Herr-Buttermilch Vaata postitust
                              Haha, ilmselgelt oled sellest häiritud, aga ega ma seda tõsiselt ei mõelnud, niisama väiksemapoolne hetke viha. HBO on siiski koos FX-iga minu jaoks ainukesed arvestatavad networkid.
                              Seega ära ignore, ela üle
                              Kanalit. Mitte sind. Vihkan. Värdjad.

                              Umbes sama umbluu otsus nagu kunagi Freaks and Geeksiga tehti.

                              Comment

                              • ment52
                                Politseidokumendiga kusjuures!
                                • Oct 2008
                                • 1270

                                #1830
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                                Kanalit. Mitte sind. Vihkan. Värdjad.

                                Umbes sama umbluu otsus nagu kunagi Freaks and Geeksiga tehti.
                                vb ma saan su mõttest valesti aru, aga "Lucky Louie" ja "Louie" on erinevad sarjad. Lucky Louie tuli HBO pealt mõned aastad tagasi ja sai ainult 1 hooaja, Louie on see mis see suvi FXi peal jooksis ja on juba uuendatud teiseks 13-osaliseks hooajaks.

                                Comment

                                Working...