Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #1846
    Re: Filmid ja sarjad

    aga palun:https://www.forumcinemas.ee/Websales...201/?area=1009

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #1847
      Re: Filmid ja sarjad

      Äkki ootate/otsite natuke ja vaatate 720p/1080p, uskuge mind, see on seda väärt.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #1848
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
        Äkki ootate/otsite natuke ja vaatate 720p/1080p, uskuge mind, see on seda väärt.
        Jah, ei tahagi väga enam dvd vaadata. HD'ga ikka suht harjunud.... Kuigi ma ei jõua enam oodata hd ja peab sellega leppima. Esimene kord sai seda filmi üsna kinnise peaga kinos vaadatud, millest on pisut kahju.
        Last edited by inward; 01.11.10, 01:07.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #1849
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Jah, ei tahagi väga enam dvd vaadata. HD'ga ikka suht harjunud.... Kuigi ma ei jõua enam oodata hd ja peab sellega leppima. Esimene kord sai seda filmi üsna kinnise peaga kinos vaadatud, millest on pisut kahju.
          Kuna see on visuaalselt üks parimaid filme, mis kunagi tehtud, siis ma ootaks kindlasti edasi.

          Comment

          • Muusik
            Õpihimuline Mängur
            • Dec 2008
            • 378

            #1850
            Re: Filmid ja sarjad

            Inception on MASTERPIECE

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #1851
              Re: Filmid ja sarjad

              Ei tea, ei jätnud erilist muljet.

              Comment

              • ment52
                Politseidokumendiga kusjuures!
                • Oct 2008
                • 1270

                #1852
                Re: Filmid ja sarjad

                inception on actionfilm lastele :(

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #1853
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Minu arust ka suht overrated kraam. Ses suhtes et vaadatav ta oli, aga tegelaskujud olid veits kahtlased jne - ei meeldinud näiteks Dicaprio osa seal filmis.

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #1854
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Ainuke film mida kinos 2x vaatamas olen käinud on inception. Aga teine kord oli kogemata, ei teadnud mis filmi vaatama minnakse, ühinesinlihtsalt sõpradega. Film iseenesest väga hea, aga shutter island-is meeldis Dicaprio rohkem, film ise ka tundus parem.

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #1855
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                      Ainuke film mida kinos 2x vaatamas olen käinud on inception. Aga teine kord oli kogemata, ei teadnud mis filmi vaatama minnakse, ühinesinlihtsalt sõpradega. Film iseenesest väga hea, aga shutter island-is meeldis Dicaprio rohkem, film ise ka tundus parem.
                      gambler :D

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #1856
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                        inception on actionfilm lastele :(
                        Nii ta on.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #1857
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Kuidas see overrated kraam on ? Ega KÕIGILE ei saagi meeldida. Maitse asi.....fakt on, et Nolan lõi teose, mis meeldis paljudele, muidugi mitte kõikidele!

                          Comment

                          • Tuul
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 989

                            #1858
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Filmi headusest ma ei räägi, aga ma ei saa sellest aru, et mis selles filmis nii keerulist peaks olema.
                            Vaatasin filmi ära ja kõik tundus selge. Varem olin aga mitmest kohast kuulnud, kui raskesti arusaadav see film on.

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #1859
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas Tuul Vaata postitust
                              Filmi headusest ma ei räägi, aga ma ei saa sellest aru, et mis selles filmis nii keerulist peaks olema.
                              Vaatasin filmi ära ja kõik tundus selge. Varem olin aga mitmest kohast kuulnud, kui raskesti arusaadav see film on.
                              +1

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #1860
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas Tuul Vaata postitust
                                Filmi headusest ma ei räägi, aga ma ei saa sellest aru, et mis selles filmis nii keerulist peaks olema.
                                Vaatasin filmi ära ja kõik tundus selge. Varem olin aga mitmest kohast kuulnud, kui raskesti arusaadav see film on.
                                Raskesti arusaadav vb ei ole. Aga noh lõpp paneb küll ise natukene vb kohati üle mõtlema. Mis siis sai....kas vahetult pärast lõppu vurr kukub maha või mitte ? Elas ta siis kogu filmi aeg unenäos või reaalsuses ?

                                Comment

                                Working...