Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #1786
    Re: Filmid ja sarjad

    Ehk keegi soovitab miskit action filmi või head komöödiat.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #1787
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas H2O Vaata postitust
      Ehk keegi soovitab miskit action filmi või head komöödiat.
      Pool-õudukas, pool-komöödia, Rootsi natsi-zombiefilm Dod Sno.

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #1788
        Re: Filmid ja sarjad

        Kas keegi oskab mulle öelda ühe filmi nime. Minu arust oli vist Rootsi film. Nägin seda ~8 aastat tagasi. Film räägib rebelist poisist kes saadetakse internaatkooli. Toimub löömasi, leiab sealt endale tüdruksõbra. Teema toimus eelmise sajandi keskel.

        Segane kirjedus, a kui keegi üles leiab siis big respect =).

        Comment

        • adam_q
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1453

          #1789
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas antnx Vaata postitust
          Casino 1995

          Must watch film imo kõigile, kes on vähegi... you know
          laibakõrbematjad?

          Comment

          • onuark
            Pokkerihai
            • Oct 2009
            • 1760

            #1790
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Sotsiaalvõrgustik oli väga mõnus vaatamine :)
            üsna solid oli jeap

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #1791
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas Relamz Vaata postitust
              Kas keegi oskab mulle öelda ühe filmi nime. Minu arust oli vist Rootsi film. Nägin seda ~8 aastat tagasi. Film räägib rebelist poisist kes saadetakse internaatkooli. Toimub löömasi, leiab sealt endale tüdruksõbra. Teema toimus eelmise sajandi keskel.

              Segane kirjedus, a kui keegi üles leiab siis big respect =).
              Oskan ikka!

              "Kurjus" oli vist eestikeelne nimi. Muide Jan Guillou samanimelise poolautograafilise raamatu põhjal tehtud. Raamat ise suht lühike, aga väga hea. Soovitan mõlemat.

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #1792
                Re: Filmid ja sarjad

                Tuhat tänu :)

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1793
                  Re: Filmid ja sarjad

                  the pacific päris kino oli .. red ka ..

                  nüd tuleb j2lle homset oodata .. dexter time

                  keegi ei tea kas HSP on üldse tulmas again või poker after dark (cash game mõtlen)

                  Comment

                  • rasmer
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1306

                    #1794
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    poker after dark (cash game mõtlen)
                    2 nädalat Poker After Dark cash game just lõppes.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1795
                      Re: Filmid ja sarjad

                      ehk siis mnetis ka? linke?

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #1796
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                        Kas keegi oskab mulle öelda ühe filmi nime. Minu arust oli vist Rootsi film. Nägin seda ~8 aastat tagasi. Film räägib rebelist poisist kes saadetakse internaatkooli. Toimub löömasi, leiab sealt endale tüdruksõbra. Teema toimus eelmise sajandi keskel.

                        Segane kirjedus, a kui keegi üles leiab siis big respect =).
                        +1. väga hea film

                        Comment

                        • Ski
                          Julm Donk
                          • Feb 2010
                          • 97

                          #1797
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                          +1. väga hea film
                          torrentit v miskit?

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #1798
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            +1. väga hea film
                            sai kah 2ra vaadatud ja tuleb t6deda, et tõesti v2ga hea film oli:)

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #1799
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              Oskan ikka!

                              "Kurjus" oli vist eestikeelne nimi. Muide Jan Guillou samanimelise poolautograafilise raamatu põhjal tehtud. Raamat ise suht lühike, aga väga hea. Soovitan mõlemat.
                              Hea film. Soovitan.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #1800
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas Muusik Vaata postitust
                                V läheb edasi, kuid legend of the seeker mitte. selline sait abiks sulle: http://next-episode.net/. sci fist soovitan sulle smallville, the gates, the 4400, true blood, lost girl tundub ka päris huvitav, supernatural on sitaks kõva, samuti eureka võib meeldida sulle ja the sanctuary.
                                Kusjuures hetkel olen Supernatural S04 juures. Varem olin paar korda telekast näinud ja ei tundunud eriti huvitav. Hetkel tuleb tõdeda, et mõtlema panevaid osi on üsna palju. Smalvillega kusjuures sama lugu, et telekast olen mõned osad näinud, kuid erilist huvi see pole tekitanud. Huvi tekkimine aga kindlustaks järjekordselt mõninga aja muus maailmas elamist

                                Tundub, et True Blood on omadega lõpule jõudnud ja eks paistab, mis Santctuary uus hooaeg huvitavat pakub.
                                Last edited by Potsataja; 17.10.10, 19:52.

                                Comment

                                Working...