Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rasmer
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1306

    #3301
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
    keegi seda how i met your mother ors on vaadanud?
    On hea komöödiasari, soovitan kindlasti vähemalt mõned osad vaadata. Barney on awesome. The Big Bang Theory ka hea muidugi.

    Comment

    • IamAllin
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 1653

      #3302
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
      Millist comedy sarja soovitate peale two and half men-i? keegi seda how i met your mother ors on vaadanud? paistab olema populaarne seal kus ise sarju vaatan:D
      Ja kas Cougar Town tõesti parem kui 2.5 meest? ise olen vist 1 osa vaadanud.
      the big bang theory
      how not to live your life
      office

      PS: keegi Las Vegast on vaadanud? ma kunagi telekast passisin natuke, aga nüüd võtsin kõik hooajad ette, väga hea on:D

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #3303
        Re: Filmid ja sarjad

        south park ftw.

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #3304
          Re: Filmid ja sarjad

          Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
          the big bang theory
          how not to live your life
          office

          PS: keegi Las Vegast on vaadanud? ma kunagi telekast passisin natuke, aga nüüd võtsin kõik hooajad ette, väga hea on:D
          Las Vegase vaatasin kõik ära mõni aeg tagasi, väga nuts sari(Y).
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #3305
            Re: Filmid ja sarjad

            Mindfuck 2 korda päevas on nii ergutav. Kõigepealt Homelandi (jah, hakkas huvitama) viimane osa ja siis Lucky Number Slevin otsa.

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #3306
              Re: Filmid ja sarjad

              Better Off Ted mõnus ajaviide vahelduseks

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #3307
                Re: Filmid ja sarjad

                Selle aasta esimeselt Pöffielamuselt. Soovitan: [YOUTUBE]0_k3wCsOgqk[/YOUTUBE]

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #3308
                  Re: Filmid ja sarjad

                  Homme keegi "Peame rääkima Kevinist" läheb vaatama PÖFF-le?

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #3309
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Ilmselt ta harjunud kiirelt otsuseid vastu võtma (kui muu ei aita, võtab haige kehaosa maha).
                    Ei soovinud oma lausega kindlasti taipupole ametit maha teha. Kui selline mulje jäi vabandan. Doktoriamet on äärmiselt tänuväärne.

                    Lihtsalt internetis isiklikuks minemine, kuna keegi ei nõustu tema (filmi)kunstimaitsega näitab ebaküpsust hoopis teisel levelil. Saan aru, et see on intelligentsete inimeste tüüphaigus ja ravi keeruline, kuna kõiki "matse" ei saa ju eraldada ja tahest tahtmata avaldavad aeg-ajalt enda arvamust:)

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #3310
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      Ei soovinud oma lausega kindlasti taipupole ametit maha teha. Kui selline mulje jäi vabandan. Doktoriamet on äärmiselt tänuväärne.
                      Tal on neid erinevaid doktori- ja õpetajaameteid juba nii palju, et varsti jääb kahe käe sõrmedest väheks.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #3311
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Juudas, taipupole pole kirurg. Kõike ei maksa ka uskuda.


                        Boardwalk Empire (Y)
                        Last edited by inward; 18.11.11, 23:31.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #3312
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Juudas, taipupole pole kirurg. Kõike ei maksa ka uskuda.


                          Boardwalk Empire (Y)
                          Kes ta on siis, medvend?

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #3313
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                            Kes ta on siis, medvend?
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #3314
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              Lihtsalt internetis isiklikuks minemine, kuna keegi ei nõustu tema (filmi)kunstimaitsega näitab ebaküpsust hoopis teisel levelil. Saan aru, et see on intelligentsete inimeste tüüphaigus ja ravi keeruline, kuna kõiki "matse" ei saa ju eraldada ja tahest tahtmata avaldavad aeg-ajalt enda arvamust:)
                              Mis "24" viga on (noh, vähemalt esimestel hooaegadel, viimased olid tõesti saast), et seda näitena teistsugusest sarjatüübist esile ei või tõsta ehk kus see solvang seal peitub? "Homeland" on hea just seetõttu, miks "24" seda ei ole ja vastupidi. Internet, serious business, eksole.

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              Van Wilderit oled näinud?
                              Jah ja väga hea valik.
                              Last edited by taipupole; 19.11.11, 10:16.

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #3315
                                Re: Filmid ja sarjad

                                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                                Mis "24" viga on (noh, vähemalt esimestel hooaegadel, viimased olid tõesti saast)
                                24 kõik kaheksa hooaega olid väga head, ja julgeks öelda, et 7. ja 8. olid isegi paremad kui paar keskele jäänud seasonit. Mis sulle nende juures ei meeldinud?

                                Comment

                                Working...