Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]
Collapse
X
-
Re: Filmid ja sarjad
Taipupole on selline seriaalispets, mis kole
. Palju head infi.
Boardwalk Empire tundub tõesti väga hea sari olevat, jälgin huviga edasi asjade arenemiskäiku.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)Btw keegi normaalse kvaliteediga Inceptionit teab leida torrentina?
Comment
-
-
Re: Filmid ja sarjad
camid ja TS ainult saadaval veel!Algselt postitas inward Vaata postitust(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)Btw keegi normaalse kvaliteediga Inceptionit teab leida torrentina?
dvd tuleb vist mingi detsembris arvatavasti v2lja.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
samahea ikka. dexteri viimane osa oli ikka ülinuts. nalja sitaks, põnevust sitaks. väga hea.Algselt postitas variatsioon Vaata postitustkuidas lie to me kolmas hooaeg on?
aa ja seda seriaali ootan: http://www.youtube.com/watch?v=cjQcngDYVPULast edited by Muusik; 12.10.10, 02:40.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Täita ok, ei midagi uut, aga samas ka mitte midagi halba.Algselt postitas variatsioon Vaata postitustkuidas lie to me kolmas hooaeg on?
Mulle tegelt hakkas lie to me, mida aeg edasi seda rohkem meeldima. Ma ei teagi, kas alguses ei saanud aru või keerati peategelasele veidi 2l hooajal vinti juurde, aga mulle meeldib.
Comment
-
-
Re: Filmid ja sarjad
Film Red http://www.imdb.com/title/tt1245526/ tuli öösel välja DVDSCR reliisiga. Heli ja pilt päris hea :)
Sample: http://hotfile.com/dl/76053717/25032...0-smp.avi.html
hahahaha, lõpetasin just selle vaatamise :D pole ammu midagi nii head näinud :D malcovich, willis, freeman ja see weedsi staar. paremaid näitlejaid sinna polekski enam saand panna. üliüliülihea film.Last edited by Muusik; 15.10.10, 07:39.
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
Its Always Sunny in Philadelphia on lihtsalt liiga hea sari. Ma ei või naera ribadeks. tuleb oodata järgmist ndlt jälle
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
õnneks mul sellest ainult 1 hooaeg vaadatud, saan nautida kunagi järjest :)Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitustIts Always Sunny in Philadelphia on lihtsalt liiga hea sari. Ma ei või naera ribadeks. tuleb oodata järgmist ndlt jälle
Comment
-
Re: Filmid ja sarjad
olen ka ainult head sellest kuulnud, peab ka vaatama minema naisukesega. Naine Facebookist sõltuvuses ka IMOAlgselt postitas Codecci Vaata postitustSotsiaalvõrgustik oli väga mõnus vaatamine :)
Comment
Comment