Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #1651
    Re: Filmid ja sarjad

    Get Him to the Greek oli päris lahe

    Comment

    • Tylos
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 340

      #1652
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas Kris
      HAWAII 5-0 !!!!!

      GOOG


      28 spet SGU ka tagasi !!! JESS
      SGU mingi solid sitt võrreldes eelnevatega.About time teha mingi uus scifi sari.

      Comment

      • Muusik
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 378

        #1653
        Re: Filmid ja sarjad

        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
        Get Him to the Greek oli päris lahe
        vaatasin ka just selle ära :D naerda sai ikka :D

        Comment

        • Relamz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1467

          #1654
          Re: Filmid ja sarjad

          Trailer on juba super fun, peaks vist homme ära vaatama.

          Comment

          • kuco
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1910

            #1655
            Re: Filmid ja sarjad

            Algselt postitas Tylos Vaata postitust
            SGU mingi solid sitt võrreldes eelnevatega.About time teha mingi uus scifi sari.
            Põhijoon on hoopis midagi muud. See polegi scifi action sari. Pigem draamasari inimsuhetest. Andsin pärast esimest hooaega alla. SG-1 vaatasin 9 esimest hooaega kunagi jutti ära.

            Comment

            • Muusik
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 378

              #1656
              Re: Filmid ja sarjad

              havaii 5-0 esimene osa oli päris hea.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #1657
                Re: Filmid ja sarjad

                Ma ka täna mõned vaadanud.
                Boardwalk Empire - Esimene ja ainus kvaliteet seriaal selle otses tähenduses minu tänases listis. Tegevus toimub salaalkoholi keelamise algus Usas. 90% ulatuses pidid seriaalis olema õigetel inimestel põhinevad tegelaskujud. Muuhulgas näeb ka veel nn. oma ülemuse kannupoisina Al Capone´i. Tundub igatahes midagi vähe tõsisemat ning hakkan kindlasti vaatama. Esimese osa lavastas Martin Scorsese.

                Havaii Five-0 - Päris nauditavate tegelaskujudega rmk kunagisest seriaalist. Pauku, nalja, tegevust oli. Igav ei hakanud. Ilmselt hakkan sedagi jälgima.

                Chase - US Marshalite tegevust kajastav seriaal, kus osalised Ameerika tagaotsitavamaid kurjategijaid tabada üritavad, mille peategelaseks seekord naine pandud. Esimene osa oli nii jaa. Tegelased tundusid veidi imelikud olema, ei tabatud kurjategija kõige lihtsamat patternit jne. Meenutas veidi aastate tagust seriaali, mmhm, mis selle nimi oligi, Wanted vist. Anna ilmselt veel ühe võimaluse, aga tundub, et pole päris minu teema.

                The Event - Ma ei teagi mida öelda, kuna esimesed osas mitte midagi ei seletatud. Ehk siis tundub olevat segu Lostist, Flashforwardist ja millest iganes sellisest, kus backflashe mitmeid ning tundub et ei puudu ka korralik annus fantaasiat. Sellele vähemalt vihjati. Hakkan jälgima igatahes.

                Mike and Molly - Seekord siis komäädia seriaal, kus peategelaseks ülekaaluline politseinik ja ülekaaluline naisõpetaja, lisaks veel paar päris ok tegelast. Kohati paar päris head nalja paksude teemadel ning üldse tundus suht ok. Ilmselt igavuse peletamiseks vaatan.

                Lisaks said täna uue hooaja esimesed osad ära vaadatud seriaalidel Two and a Half Men, HIMYM. Castlet hakkan kohe vaatama.

                Comment

                • Muusik
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 378

                  #1658
                  Re: Filmid ja sarjad

                  The Event tundub päris huvitav.

                  Comment

                  • isenseven
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 598

                    #1659
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Chuck , how i met your mother ja 2,5 mehikest vaatamiseks valmis tuleb hea õhtu, solid brag

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #1660
                      Re: Filmid ja sarjad

                      septembri kuu on hea, väga paljud head sarjad alustasid uue hooajaga. Eile sai vaadatud juba how i met your mother ja its always sunny in philly ja muidugi avastasin ka, et weedsi uus hooaeg juba jookseb. Kohe kohe tuleb ka office, TBBT ja family guy.

                      Comment

                      • pronks
                        Jube Noob
                        • Jun 2009
                        • 116

                        #1661
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                        Pühapäeval tuli siis välja Scorsese tehtud "Boardwalk Empire".

                        Sellel nädalal veel uutest: The Event, Lone Star, Mike & Molly, Chase, Hawaii Five-0, Raising Hope, Running Wilde, Detroit 1-8-7, Undercovers, Better With You, The Whole Truth, The Defenders, My Generation, $#*! My Dad Says, Outsourced, School Pride ja Blue Bloods.

                        Vanadest algavad: House, How I Met Your Mother, Chuck, Rules of Engagement, Two and a Half Men, Castle, Glee, Criminal Minds, Modern Family, Bones, The Big Bang Theory, 30 Rock, CSI, The Office (US), Supernatural jne...

                        Pole just eriti tihe graafik :)

                        Lone Stariga vist spekulatsioonide kohaselt juba kõik, sest vaatajaid ei olnud.. Endale tundus see selline meh.

                        The Event oli ½WTF, Chuck on veits aegunud, HIMYM vaadatav.

                        Teisteni pole veel jõudnud...

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #1662
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas camu Vaata postitust
                          Ma ka täna mõned vaadanud.
                          Boardwalk Empire - Esimene ja ainus kvaliteet seriaal selle otses tähenduses minu tänases listis. Tegevus toimub salaalkoholi keelamise algus Usas. 90% ulatuses pidid seriaalis olema õigetel inimestel põhinevad tegelaskujud. Muuhulgas näeb ka veel nn. oma ülemuse kannupoisina Al Capone´i. Tundub igatahes midagi vähe tõsisemat ning hakkan kindlasti vaatama. Esimese osa lavastas Martin Scorsese.

                          Havaii Five-0 - Päris nauditavate tegelaskujudega rmk kunagisest seriaalist. Pauku, nalja, tegevust oli. Igav ei hakanud. Ilmselt hakkan sedagi jälgima.
                          Need kaks on vaatamislisti lisatud. Muide, kas ´´Legend of the Seeker´´ ja ´´V´´ tehakse veel edasi ? Hea oleks ka, kui keegi oskab midagi muud uut fantasy/sci-fi valdkonnas soovitada.

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #1663
                            Re: Filmid ja sarjad

                            Chase – ei avaldanud erilist muljet. Askeldavad siis „US Marshalid”, mida filmis on mänginud Tommy Lee Jones ja Wesley Snipes. Seriaal oli hoogne, kuid sära polnud. Süžee oli ka selline pooletoobine.

                            Detroit 1-87 – algus oli superluks, hea muusika ja möla. Edasi läks kvaliteet nati alla, kuid muusika ja paari koha kaameratöö eest võib vaatamist nädala võrra pikendada. Läheb loosi küll.

                            Lone Star – idee on äge, kaksikelud jms on ju intrigeeriv ja erinevalt Alan Sepinwallist näen ma siin potentsiaali küll, kuigi loogiliselt võttes ei saa selline elu üle hooaja muidugi kesta. Kuid eks näis.

                            Hawaii Five-0 – uutest politsei omadest kõige parem ja sümpaatsed näitlejad nii "Lostist" kui ka "Entouragest". Ootan arenguid huviga.

                            Mike and Molly - väikestes kogustes on paksud inimesed (see what I did there?) naljakad, kuid iga nädal sellist janti vaadata ei viitsiks. Lisaks ei meeldi mulle, kui publik taustaks naerab.

                            Raising Hope – ei saa lihtsalt aru, et misasi see on. Ei olnud eriti naljakas ja sisu oli segane. Tundub täisjamps.

                            Running Wilde – potentsiaali on ja peabki olema, kui on sellise superseriaali nagu „Arrested Development” tegijate ja näitlejate poolt, kuid mida polnud, oli nali. Liiga vähe, krt., kuid annan kindlasti veel paar nädalat, sest vahepeal sai „Entouraget” ka autopiloodil olles vaadatud, kui see täielik rämps oli.

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #1664
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Boardwalk Empire'i ja The Eventi jätsin homseks, kuigi siis lisandub veel terve korvitäis uusi.

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #1665
                                Re: Filmid ja sarjad

                                tänx taipupole, detroit 1-87 võtan vaatamiseks. Lone stari jätan hetkel välja.
                                Running Wilde oli minu arust pooleldi täitsa talutav. Eks näis, mõne osa annan ilmselt aega, aga pole võimatu et jääb pooleli nagu paljud asjad.

                                Comment

                                Working...