Filmide arutelu [NB: Sarjadel eraldi teema, link esimeses postituses]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #1831
    Re: Filmid ja sarjad

    Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    vb ma saan su mõttest valesti aru, aga "Lucky Louie" ja "Louie" on erinevad sarjad. Lucky Louie tuli HBO pealt mõned aastad tagasi ja sai ainult 1 hooaja, Louie on see mis see suvi FXi peal jooksis ja on juba uuendatud teiseks 13-osaliseks hooajaks.
    Ma vihastan ka vanade asjade peale nt seesama Freaks And Geeks, mis on veel vanem. Telefirmade (vaatajate) lollusel pole piire.

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #1832
      Re: Filmid ja sarjad

      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
      Ma vihastan ka vanade asjade peale nt seesama Freaks And Geeks, mis on veel vanem. Telefirmade (vaatajate) lollusel pole piire.
      Tänasest päevast piibli 11. käsk. Sina ei tõsta kätt ega häält HBO vastu!

      Comment

      • Herr-Buttermilch
        Julm Donk
        • Feb 2009
        • 25

        #1833
        Re: Filmid ja sarjad

        arusaadav :D

        Comment

        • Allanaator13
          FPP Pro
          • Sep 2009
          • 285

          #1834
          Re: Filmid ja sarjad

          The good guys

          politseikomöödia seriaal

          Comment

          • Madis_89
            Grinder
            • Feb 2009
            • 841

            #1835
            Re: Filmid ja sarjad

            Uue supernaturali algus on suht twilight. Vampiir on natuke kurjem ainult.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #1836
              Re: Filmid ja sarjad

              Algselt postitas Muusik Vaata postitust
              The Walking Dead - bljäää :D vot see on nuts. The Walking Dead S01E01 PREAiR x264-P2P tuli välja. Ei oskagi muud öelda, kui peate ise vaatama.
              Nõus igati! Kuigi esimene osa oli kohati veidi aeglane, aga siiski väga hea!
              Isegi nii hea, et võtsin peale selle vaatamist koomiksi ette, et asjadest veidi ette rutata ning teada saada, mis meid selle seriaali ees ootama hakkab. Olen 35 osa läbi lugenud (veidi üle poole veel minna) ning juba see, mida siiani silmitsenud on väga vinge! Ilmselt seriaaliga ei jõuata esimesel hooajal väga kaugele, aga kui esimesest osast järeldusi teha, võetakse koomiksi tõlgendust suhteliselt vabalt ning seega võidakse paljudest koomiksis kajastatud tegelastest ja suhteprobleemidest suht kiirelt üle liikuda. Igatahes meid on ootamas kõvasti põnevust, surma, verd ning twiste!
              Jääge ootele 30.ndat oktoobrit, kui seriaal maailmas esilinastub ning 4ndat novembrit, mil seda võib Fox Crime´ pealt nautima hakata!

              Edit: nüüdseks kõik 78 osa läbi!
              Last edited by camu; 26.10.10, 08:23.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #1837
                Re: Filmid ja sarjad

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                soovitage mingit ajaloolist/sõja teemalist filmi .. ala nagu the pacific oli vms
                http://www.imdb.com/title/tt0417397/ meenus praegu, sest ise hakkasin just http://www.imdb.com/title/tt0824328/ (Gulagi teemadel) vaatama.

                Comment

                • Muusik
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 378

                  #1838
                  Re: Filmid ja sarjad

                  The Social Network DVDSCR XviD-NoSCR
                  piraatidele

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #1839
                    Re: Filmid ja sarjad

                    Inception.DVDRiP.XviD-ARROW (Y)

                    Comment

                    • atsetoon
                      Joomas õlut Atsetooniga
                      • May 2009
                      • 1105

                      #1840
                      Re: Filmid ja sarjad

                      Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                      Inception.DVDRiP.XviD-ARROW (Y)
                      ty

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #1841
                        Re: Filmid ja sarjad

                        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                        Inception.DVDRiP.XviD-ARROW (Y)
                        viimaks ometi

                        Comment

                        • kaardimaja
                          FPP Pro
                          • May 2010
                          • 281

                          #1842
                          Re: Filmid ja sarjad

                          Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                          Inception.DVDRiP.XviD-ARROW (Y)
                          lõpuks saan siis seda uuesti vaadata:D

                          Comment

                          • Muusik
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 378

                            #1843
                            Re: Filmid ja sarjad

                            see reliis on nuked. tõmmake rerip versioon

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #1844
                              Re: Filmid ja sarjad

                              Inception RERiP DVDRiP XviD-ARROW

                              NOTES: We are sorry for the fuck up.This rerip fixes the overcrop,
                              resolution, AR, the broken cd
                              change and we also included AC3
                              this time since the movie
                              compressed very well. Enjoy!

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #1845
                                Re: Filmid ja sarjad

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Last edited by inward; 31.10.10, 16:11.

                                Comment

                                Working...