Re: Filmid ja sarjad
Ma vihastan ka vanade asjade peale nt seesama Freaks And Geeks, mis on veel vanem. Telefirmade (vaatajate) lollusel pole piire.
Algselt postitas ment52
Vaata postitust

Comment