*** Tõehetk: Ranka ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Viski
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2010
    • 393

    #241
    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

    Heihou, loe kotka100 teemat, sealt saad teooriat orhkem kui vaja on. Kui SNG mees oled siis PM, ma võin vabalt coachida.

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #242
      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Ausalt öeldes lugesin kogu su postituse läbi ja ei mõista. PokkeriProd.com foorum kinni ei lähe küll aga plaan on seda hoopistükkis laiendada. Laiendamisel võib juhtuda asi, et ma siit foorumist kaugenen, a teise külje pealt hoopis mängijatele rohkem lähenen.
      kle ranka, foorumi kinni panemisest pole ma midagi maininud ja kui sa mu väiksest tögamisest aru ei saanud pole ka midagi hullu. igatahes oled sa laheda foorumi üles ehitanud ja edu edasiseks.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #243
        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

        hapukurk või värske kurk?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #244
          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          kle ranka, foorumi kinni panemisest pole ma midagi maininud ja kui sa mu väiksest tögamisest aru ei saanud pole ka midagi hullu. igatahes oled sa laheda foorumi üles ehitanud ja edu edasiseks.
          Tegin tolle teema, et vastata igale küsimusele aga kuna ma ei saanud küsimusest aru, siis lootsin saada selgitusi. Kahjuks neid ei ole siiani saanud :(

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          hapukurk või värske kurk?
          Värske aga mõlemad on head ning üldiselt oleneb olukorrast ja toidust, paljalt neid eriti süüa ei taha.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #245
            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

            Kui süüa, siis kas paljalt või alukate väel?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #246
              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

              Mitte kumbki! Söögilauda minnes panen isegi kõige soojema ilmaga särgi selga ning kõige külmema ilmaga võtan mütsi peast.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #247
                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                Kas üks õhtu/öö alkoholi ja sõpradega või üks hommik perega maal järve ääres ?

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #248
                  Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                  1. Kaua ma su juures elada võin?
                  2. Millal endale normaalse tooli ostad?
                  3. Millal planeerid Opeli osta?
                  4. Kas tahad, et ma küsiksin veel pärast?

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #249
                    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                    Kas mul on hiiter?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #250
                      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                      Kas üks õhtu/öö alkoholi ja sõpradega või üks hommik perega maal järve ääres ?
                      Depends.

                      Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                      1. Kaua ma su juures elada võin?
                      2. Millal endale normaalse tooli ostad?
                      3. Millal planeerid Opeli osta?
                      4. Kas tahad, et ma küsiksin veel pärast?
                      1. Dunno :) Annan teada kui kopakest ette viskad :P
                      2. Siis kui siia tagasi vajud.
                      3. Ei oska öelda, võib-olla järgmise auto.
                      4. Ikka.

                      Comment

                      • Ajuvaba
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 634

                        #251
                        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                        Mis netilehe kõige esimesena avad, kui arvutisse lähed? Võid ka top 5 netilehte siia panna.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #252
                          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                          Porn addiction? y/n

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #253
                            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                            Inglid või deemonid?

                            Comment

                            • HU grinder
                              Vana Tegija
                              • Feb 2010
                              • 1002

                              #254
                              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                              Leits või Fortune?

                              Comment

                              • Sass
                                Bännitud
                                • Dec 2008
                                • 1889

                                #255
                                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                                Merc or Bumer

                                Comment

                                Working...