Põhimõtteliselt 2p2 well.
Küsige, mis tahate ja vastan. Väga nõmedatele või väga isiklikele küsimustele ei vasta (ala palju palka saad või keda vihkad vms), sest Eesti on liiga väike olemaks täis aus. Aga absoluutselt kõigile pokkeriteemat puuduvatele küsimustele vastan kuni selle kuu lõpuni.
Aa postitan selle teema siia alafoorumisse, kuna olin Eestis kindlasti üks põlisemaid full ringi mängijaid.
PS! See nädal soovitan postitada full ringi strateegiat -- nii käsi kui ka teooria. Vastan absoluutselt kõigile ilma levelita aga rõhutan, et ma ei ole hea mängija küll aga piisav, et olla break-even :)
PS2! Hetkel magama hommikust saadik taas foorumis vastamas.
Küsige, mis tahate ja vastan. Väga nõmedatele või väga isiklikele küsimustele ei vasta (ala palju palka saad või keda vihkad vms), sest Eesti on liiga väike olemaks täis aus. Aga absoluutselt kõigile pokkeriteemat puuduvatele küsimustele vastan kuni selle kuu lõpuni.
Aa postitan selle teema siia alafoorumisse, kuna olin Eestis kindlasti üks põlisemaid full ringi mängijaid.
PS! See nädal soovitan postitada full ringi strateegiat -- nii käsi kui ka teooria. Vastan absoluutselt kõigile ilma levelita aga rõhutan, et ma ei ole hea mängija küll aga piisav, et olla break-even :)
PS2! Hetkel magama hommikust saadik taas foorumis vastamas.
TC
Comment