*** Tõehetk: Ranka ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #256
    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

    Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
    Mis netilehe kõige esimesena avad, kui arvutisse lähed? Võid ka top 5 netilehte siia panna.
    Kuna ei ole viitsinud outlooki installida siis webmail. Siis kõik pokkeriprod.com foorumiga seonduv (pealeht, foorum, rakeback) ja alles siis muu kõrvaline.

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    Porn addiction? y/n
    Algselt postitas leits Vaata postitust
    Inglid või deemonid?
    Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
    Leits või Fortune?
    Algselt postitas Sass Vaata postitust
    Merc or Bumer
    Peale neid kommentaare ma siia teemasse enam tagasi ei tule. Tegin selle teema niigi suures ajapuuduses, et vastata küsimustele ja anda foorumitele juurde natuke "vurtsu" aga kuna küsimusi on vähemaks jäänud ning trollijaid juurde tekkinud siis enam ma siia teemasse ei tule.

    /End of Thread

    Comment

    • Sass
      Bännitud
      • Dec 2008
      • 1889

      #257
      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

      gg leits... mu kysimus veel aga no porn addiction ?

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #258
        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

        ranka miks sa kunagi mind angelisse ei vii?

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #259
          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

          leits on ****
          nussib pooli teemasi mingi pasaga mis suust tuleb
          Last edited by ingu; 26.07.10, 21:55.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #260
            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

            Aitähh.

            Btw ranka mind huvitab su käitumine. Sinu teema ehk siis see tõehetk ehk siis well. See on ala ju sellises stiilis, "et küsida võib kõike"?

            Või soovisid sa siin n2ha selliseid küsimusi: Miks sa eelistad Anglit rohkm kui Hollywoodi?

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #261
              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

              Leits rikkus kõik ära ja ma ei jõudnudki küsida :)

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #262
                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                Ranka sa oled siin omanik, admin, supermode jne ühes isikus. Kustuta ära need küsimused ja trollimised mis sulle ei meeldi ja elu läheb edasi.
                Ära jonni, ole mees

                Comment

                • tolmuahv
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 2502

                  #263
                  Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                  Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                  Ranka sa oled siin omanik, admin, supermode jne ühes isikus. Kustuta ära need küsimused ja trollimised mis sulle ei meeldi ja elu läheb edasi.
                  Ära jonni, ole mees
                  Ka mul oli mõte, et kui foorumi asutaja ja admin peab enda isikliku teema trollimise ja bullshittimise pärast sulgema, siis see näitab päris hästi foorumi üldist suunda.

                  Soovitaks hard-line policy peale mõelda. Kui keegi ikka selgelt jama ajab, siis delete post + ban. Tuttavatele/kõvematele kärbestele erandeid ei tee, pigem on neile latt kõrgemal.

                  Kohati jääb mulle endale adminide ükskõiksus või tolerantsus ikka täiesti arusaamatuks. Kui nt. Svenza korduvalt teisi valimatult ja põhjuseta sõimab ja PM-s lubab nahad sirgeks taguda, siis miks seda tolereeritakse? Sest tal on teistmoodi huumorimeel? Sest ta on sõber? Sest keegi ei viitsi tegeleda?

                  Ranka, löö oma foorumis kord majja, keegi teine seda sinu eest ei saa teha. Hea meel oleks enamikul.

                  Comment

                  • kuco
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1910

                    #264
                    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                    +1

                    Ban nuppu oleksin mina hea meelega nõus vajutama. Niikuinii olen päevasel ajal palju foorumis...

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #265
                      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                      Oma tuba oma luba. Mis siin kritiseerida ja arutada - minge tehke parem midagi kasulikku :).

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #266
                        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                        Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                        Ka mul oli mõte, et kui foorumi asutaja ja admin peab enda isikliku teema trollimise ja bullshittimise pärast sulgema, siis see näitab päris hästi foorumi üldist suunda.

                        Soovitaks hard-line policy peale mõelda. Kui keegi ikka selgelt jama ajab, siis delete post + ban. Tuttavatele/kõvematele kärbestele erandeid ei tee, pigem on neile latt kõrgemal.

                        Kohati jääb mulle endale adminide ükskõiksus või tolerantsus ikka täiesti arusaamatuks. Kui nt. Svenza korduvalt teisi valimatult ja põhjuseta sõimab ja PM-s lubab nahad sirgeks taguda, siis miks seda tolereeritakse? Sest tal on teistmoodi huumorimeel? Sest ta on sõber? Sest keegi ei viitsi tegeleda?
                        WTF? Kas sa lugesid ka üldse mu selgitusi???? Vaata nüüd kenasti kaks-kolm lehte tagasi ning on ilmselgelt näha, et küsimused on rahval otsa saanud ning well hakkas anyway tolmurüppe vajuma. Korduvatele hoiatustele andsin teada, et ma lihtsalt ei viitsi sitta välja kraapida headest küsimustest ning viimaste päevade trollimised ületasid heade küsimuste arvu.

                        Ilmselge, et "well" on täitnud oma eesmärgi ning autor peab "welli" hülgama, mitte trollijatega vaidlema hakata. Aga siis tulevad trollijate trollijad trollijaid trollima. See tähendab, et kui probleem lahendati ja ma ütlesin selgelt, et teema on läbi, tulevad omast arust valged rüütlid ja hakkavad musti rüütleid maha tegema, mis omakorda rikuvad tulevaste wellide mained. Ma sinu ja teiste kommentaaride peale ütleks -- pada sõimab katelt, ühed mustad mõlemad.

                        Lisaks veel, et see teema on ammendunud juba viimaste mõttetu küsimuste, OT (foorumi edasiarenduse teema) ning nüüd teie titeliku hala tõttu, mis oli kirsiks tordi peale.

                        Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                        Ranka, löö oma foorumis kord majja, keegi teine seda sinu eest ei saa teha. Hea meel oleks enamikul.
                        Foorumis on kord majas aga meie missioonid ja visioonid kahjuks ei täitu ning viga ei ole meis vaid teis! Ma leian, et kõik moderaatorid, administraatorid ja kasutajad, kes on tulnud siia õppima on andnud foorumile väga suure panuse ning kindlasti saanud ka midagi siit vastu.

                        Kahjuks aga väga suur% kasutajatest ei oma mitte mingisugust motivatsiooni või potentsiaali saada paremaks mängijaks või kõvaks tegijaks. Rühivad päevast päeva 25NL ja hädaldavad OT ja ¤#%&/&%() teemades, et üldse mäng ei lähe.

                        Päris kindlasti lähitulevikus see muutub. Olen juba paari oma ideed Teile rääkinud, mis saavad kindlasti teoks ja veel on paar rauda tules. Kuna kõik ideed, ideede teostused ning tulemused peame läbi arutama TIGRANO ning paari teise klemmiga siis kahjuks kindlaid daatumeid anda ei saa. Eriti hetkel, kui väljas lõõmab suur suvi ning rahvas ei seisa kodus.

                        PS! Palun kõigilt niipaljugi edaspidi austust minu enda teema vastu, et ükskõik mis muu OT diskussioon postitada muusse teemasse!!!!!

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #267
                          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                          Minumeelest kõik on okei ja on täiesti loomulik ju, et ranka ei viitsi oma kallist aega raisata mingite ajuvabade küsimuste peale, isegi kui tegu on welliga.

                          Comment

                          • MissLiz
                            Jube Noob
                            • Jul 2009
                            • 112

                            #268
                            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                            Nii mõnigi selle foorumi kasutaja on tänuvõlglane Ranka ees. Olgem ausad - abi ja teadmisi on siit saadud hulganisti.
                            Mina aga nüüd ei saagi vist vastust enda küsimusele - et keda tahaks Ranka esile tõsta? Kes on tema pokkeriajaloos ehk kõige olulisem võtmeisik olnud? Või oli Ranka nii tubli et otsast lõpuni täiesti omal käel asja selgeks tegi endale? :)

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #269
                              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                              Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                              Minumeelest kõik on okei ja on täiesti loomulik ju, et ranka ei viitsi oma kallist aega raisata mingite ajuvabade küsimuste peale, isegi kui tegu on welliga.
                              no offence aga vaadates 2+2 on sealsed wellid isegi kordades hullemad. kui su aeg on nii kallis ja hinnaline nahhui sa yldse mingit welli teed. welli ide on ilmselgelt 2+2 pärit ning kui sul ei olegi aega vastata neile või ma ei tea mis high level thinking sul on, siis parem ära teegi seda teemat ...

                              nagu sa ise ytlesid viimase lause: isegi kui tegu on welliga. tegu ongi welliga ning nagu "wellidle kohaselt" küsitakse igast sitta.

                              So te rääägite imo siin endale vastu .. kui midagi ei meeldi ärge tehke welle .. Nyyd siin kiunuma hakata on imo hilja. karta on wellides tuleb ka ebameeldivaid/mitte adekvaatseid kysimusi, kui need ei meeldi, siis sa ei ole järelikult welli jaoks mõeldud ..

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #270
                                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                                Algselt postitas MissLiz Vaata postitust
                                Nii mõnigi selle foorumi kasutaja on tänuvõlglane Ranka ees. Olgem ausad - abi ja teadmisi on siit saadud hulganisti.
                                Mina aga nüüd ei saagi vist vastust enda küsimusele - et keda tahaks Ranka esile tõsta? Kes on tema pokkeriajaloos ehk kõige olulisem võtmeisik olnud? Või oli Ranka nii tubli et otsast lõpuni täiesti omal käel asja selgeks tegi endale? :)
                                Ma ei ole kunagi kellegilt otsest coachingut saanud küll aga olen jälginud ennast paremate mängijate mängu, seda eriti väga varajasel ajal. Olen seda öelnud varemgi ja ütlen veel, et enda kõige paremaks eeskujuks peaksin ok2aa-d, kellelt sain kõige suuremat motivatsiooni ja kõige rohkem küsimusi, millele üritasin leida vastuseid.

                                Samuti on aidanud mul palju areneda TIGRANO, kellelt olen õppinud, eriti, et "tight is right ja multitabling on oskus", krayzielt - "mõtle, mõtle, mõtle kuskil on tõde olemas!", peokuningas kellelt kõige esimesena sain setmine idee ja kellega olen kõige rohkem pokkerit läbi mänginud ning kes toetanud mind materiaalselt ja moraalselt. Välismaalastest tooks esile 13_xerxes_13-ne, kes andis mulle ka personaalselt hea nõu. Rohkem tegelasi kahjuks ei meenu ning ilma nendeta oleksin ma kindlasti vähem hea mängija.

                                Foorumitest siis pokerclub.ee foorum ja 2p2 foorum.

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                no offence aga vaadates 2+2 on sealsed wellid isegi kordades hullemad. kui su aeg on nii kallis ja hinnaline nahhui sa yldse mingit welli teed. welli ide on ilmselgelt 2+2 pärit ning kui sul ei olegi aega vastata neile või ma ei tea mis high level thinking sul on, siis parem ära teegi seda teemat ...

                                nagu sa ise ytlesid viimase lause: isegi kui tegu on welliga. tegu ongi welliga ning nagu "wellidle kohaselt" küsitakse igast sitta.

                                So te rääägite imo siin endale vastu .. kui midagi ei meeldi ärge tehke welle .. Nyyd siin kiunuma hakata on imo hilja. karta on wellides tuleb ka ebameeldivaid/mitte adekvaatseid kysimusi, kui need ei meeldi, siis sa ei ole järelikult welli jaoks mõeldud ..
                                Whatever

                                Comment

                                Working...