Re: *** Tõehetk: Ranka ***
Kuna ei ole viitsinud outlooki installida siis webmail. Siis kõik pokkeriprod.com foorumiga seonduv (pealeht, foorum, rakeback) ja alles siis muu kõrvaline.
Peale neid kommentaare ma siia teemasse enam tagasi ei tule. Tegin selle teema niigi suures ajapuuduses, et vastata küsimustele ja anda foorumitele juurde natuke "vurtsu" aga kuna küsimusi on vähemaks jäänud ning trollijaid juurde tekkinud siis enam ma siia teemasse ei tule.
/End of Thread
Algselt postitas Ajuvaba
Vaata postitust
Algselt postitas leits
Vaata postitust
Algselt postitas leits
Vaata postitust
Algselt postitas HU grinder
Vaata postitust
Algselt postitas Sass
Vaata postitust
/End of Thread
Comment