Re: *** Tõehetk: Ranka ***
Oh Kroomike ka siin :) Meeldiv näha, et sa ka ikka veel pokkerilainel oled :)
1. Kui õigesti kasutada siis on neist kasu, kui valesti siis rohkem kahju. Alati saab ka ilma.
2. Arvan küll.
Oh Kroomike ka siin :) Meeldiv näha, et sa ka ikka veel pokkerilainel oled :)
1. Kui õigesti kasutada siis on neist kasu, kui valesti siis rohkem kahju. Alati saab ka ilma.
2. Arvan küll.
Comment