*** Tõehetk: Ranka ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #226
    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

    Oh Kroomike ka siin :) Meeldiv näha, et sa ka ikka veel pokkerilainel oled :)

    1. Kui õigesti kasutada siis on neist kasu, kui valesti siis rohkem kahju. Alati saab ka ilma.
    2. Arvan küll.

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #227
      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

      Kas oled kunagi meestearsti juures testimas käinud? Kui jah, siis mis seal tehti?

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #228
        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

        Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
        Kas oled kunagi meestearsti juures testimas käinud? Kui jah, siis mis seal tehti?
        LOL mis küsimus

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #229
          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

          oskad umbes öelda, mitu erinevat pokkeriraamatut kokku oled üldse lugenud ning milline neist aitas mängule kaasa kõige rohkem?

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #230
            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

            Kes on sinu arvates eesti kõige rohkem overrated mängija?

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #231
              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

              nvm sitt küsimus oli
              Last edited by Sass; 22.07.10, 18:36.

              Comment

              • EGERT
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1042

                #232
                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                Ja kõige rohkem underrated ? :)

                Comment

                • Timpz
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2029

                  #233
                  Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                  kuidas tulid idee peale teha foorum?

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #234
                    Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                    Kas pokkeriprod.com jääb ainukeseks kohaks kus jüngrid saavad Sind kummardada või on tulevikus ka mõni selline koht valmimas, kus rahvas saab endale pühapäeviti monstreid kätte palveteda ja Sinu isiklikku õnnistust saada?
                    Last edited by rahvavaenlane; 22.07.10, 20:00.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #235
                      Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                      Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                      Kas oled kunagi meestearsti juures testimas käinud? Kui jah, siis mis seal tehti?
                      Jah. Jätan selle sulle üllatuseks kui su kord tuleb.

                      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                      oskad umbes öelda, mitu erinevat pokkeriraamatut kokku oled üldse lugenud ning milline neist aitas mängule kaasa kõige rohkem?
                      Ei oska, kümneid. No Limit - Theory and Practice aitas kõige rohkem.

                      Algselt postitas donkament Vaata postitust
                      Kes on sinu arvates eesti kõige rohkem overrated mängija?
                      Mina

                      Algselt postitas EGERT Vaata postitust
                      Ja kõige rohkem underrated ? :)
                      Ei oska öelda :( Maybe ajuvaba.


                      Algselt postitas Timpz Vaata postitust
                      kuidas tulid idee peale teha foorum?
                      See kasvas aegu tagasi käemängust välja.

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      Kas pokkeriprod.com jääb ainukeseks kohaks kus jüngrid saavad Sind kummardada või on tulevikus ka mõni selline koht valmimas, kus rahvas saab endale pühapäeviti monstreid kätte palveteda ja Sinu isiklikku õnnistust saada?
                      Ei mõista küsimust.

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #236
                        Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                        loe siis veelkord läbi. ja kui siis ikka ei mõista siis loe kogu foorum läbi.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #237
                          Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                          ......siis loe kogu foorum läbi.

                          Muhedasti öeldud. Muigan suht mõnuga

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #238
                            Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                            loe siis veelkord läbi. ja kui siis ikka ei mõista siis loe kogu foorum läbi.
                            Ausalt öeldes lugesin kogu su postituse läbi ja ei mõista. PokkeriProd.com foorum kinni ei lähe küll aga plaan on seda hoopistükkis laiendada. Laiendamisel võib juhtuda asi, et ma siit foorumist kaugenen, a teise külje pealt hoopis mängijatele rohkem lähenen.

                            Comment

                            • Hullapple
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 364

                              #239
                              Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              2. Ma ei ole foorumiga üldse rahul ja tahaks, et siin foorumis võtaks sõna ainult need, kes tahavad oma mängu arendada ja sealjuures ka lõbusalt aega veeta. Võin natuke köögiust lahti teha ja olen käinud välja idee, et teha paar privaatfoorumi kuhu saavad postitada ainult valitud kasutajad. Valitud kasutajad oleksid siis kasutajad, kes on siia foorumisse tulnud eelkõige oma pokkerimängu arendama ja teisejärguline OT juttu ajama.
                              Hetkeks off topic!

                              Olen sellise idee pooldaja kahe käega ja aitaks ka seda teostada kui abi palutaks.

                              Põhjus lihtne, praeguse seisuga käin siin foorumis meelt lahutamas, loen kuidas teistel läheb ja mis muidu uudist. Õppimas, strateegiat-, käsi arutamas tuleb kahjuks käia mujal.

                              Comment

                              • Sass
                                Bännitud
                                • Dec 2008
                                • 1889

                                #240
                                Re: *** Tõehetk: Ranka ***

                                Algselt postitas Hullapple Vaata postitust
                                Hetkeks off topic!

                                Olen sellise idee pooldaja kahe käega ja aitaks ka seda teostada kui abi palutaks.

                                Põhjus lihtne, praeguse seisuga käin siin foorumis meelt lahutamas, loen kuidas teistel läheb ja mis muidu uudist. Õppimas, strateegiat-, käsi arutamas tuleb kahjuks käia mujal.
                                jep.. kuigi ise OTn siin foorumis aint ja eriti m2ngust aru ei saa ja eriti ei posti strateegiasse ja ei leia sealt endale vastuseid ja sinna "valitud nimekirja ei saaks-kuigi tahaks" pooldaks ka seda ideed, kuna usun et siin palju mehi kes thavad oma m2ngu normaalselt arendada ja mitte OTd lugeda

                                Comment

                                Working...