Re: *** Tõehetk: Ranka ***
100BI on ikkagi elukutselise BRM ja ehk veidi kõrgemad limiidid kui micro?
Ma ei kujuta ette, et ma grindiks veel +4K$ NL25-s, enne kui NL50 shoti võtan...
100BI on ikkagi elukutselise BRM ja ehk veidi kõrgemad limiidid kui micro?
Ma ei kujuta ette, et ma grindiks veel +4K$ NL25-s, enne kui NL50 shoti võtan...
TC
Comment